Вігвам

Вігвам

Фіолет


1. Ми не одні
2. Обличчя
3. Чуєш, Небо!
4. Скинем светри
5. 2000-ні
6. Після дощу
7. Смішні й прекрасні
8. Люблю тебе
9. Життя летить
10. Картаті сорочки
11. Хто я без тебе
12. Карма
13. Рідна
14. До океану
15. Дим і ти
ВСІ ТРЕКИ

Цьогоріч вже культовий луцький гурт Фіолет представив громадськості новий повноформатний альбом «Вігвам». До платівки увійшло 15 пісень, над якими команда працювала протягом 2013-го року. Першими було презентовано два сингли – «Обличчя» та «Картаті сорочки», що відразу ж запали в нутро слухачам, в етери радіостанцій і в простори всесвітньої мережі.

Крайній альбом став продовженням еклектичної традиції пісне творення в творчості гурту: домінування гітарного звуку не завадило музикантам легко переходити від ліричних балад до надривної соціально орієнтованої альтернативи. Дозволю собі припустити, що це є тим об’єктивним фактором, який вирізняє волинських музикантів від багатьох інших. Я хочу сказати, що не багатьом вдається комбінувати різні стилі, тематики, настрої так гармонійно, як це роблять хлопці з ФІОЛЕТУ.

«Вігвам» відрізняється запам’ятовуючими мелодіями, чіткими рифами і яскравою ритм-секцією. На диво різноманітна музика від поп- до альтернативного року тримає в увазі та не дозволяє зневіритися в альбомі після пари треків (що також на сьогодні – досягнення серед вітчизняних гуртів).

Протягом всього запису гітари і клавішні змагаються за місце головного інструменту. І, можливо, ці інструменти звучать не надто віртуозно (та й навіщо випендрюватися?), та саме даний «тандем» зумів привнести креативу точністю і різноманітністю аранжувань.

Вокал Сергія Мартинюка (Колоса) відрізняється особливою душевністю та емоційністю і безумовно прикладає значний внесок в успіх команди. Єдиною «ложкою дьогтю», як дехто говорить, є певна одноманітна манера виконання. Але особисто я, так не вважаю: альбом слухається на одному диханні, і в кожній пісні вчувається щось своєрідне, цікаве від вокаліста. Видно, що Сергій проживає кожну композицію усіма фібрами душі.

Колос, лідер та вокаліст ФІОЛЕТу: «Кінцева стадія роботи над альбомом проходила на тлі важливих революційних подій в Україні, які ознаменували собою початок будівництва нової країни… Країни, яка починається з кожного з нас. «Вігвам» – це наша спроба закладення міцного духовного фундаменту нового життя. Осторонь не може лишитися ніхто – ні водій маршрутки, ні вчителька у школі, ні музикант на сцені. Вігвами слугували індіанцям ритуальним місцем очищення та відродження, тому нехай і для всіх тих, хто цей альбом прослухає, він буде ще однією спробою стати кращими».

Накопичення альбому відбувалося на київській студії «Звукоцех». Над зведенням «Вігваму» працював гітарист ФІОЛЕТу Микола Тимощук, мастерингом займався Денис Абраменко із «Звукоцеху». До слова, запис альбому відбувався у вже оновленому складі гурту: минулого року до команди на вакантне місце клавішника прийшов відомий український піаніст Єгор Грушин.

Відмінний альбом для любителів неважкого року. У «Вігвамі» ФІОЛЕТу вдалося успішно синтезувати різні жанри і при цьому залишитися в тій пізнаваній атмосфері, яка дак до душі десяткам (сотням?) тисяч їх фанатів.

Митько Сяржук


Виконавець:
Фіолет
Назва:
Вігвам
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
ІНТЕРВ'Ю
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
16.11.2013

Нещодавно волинський гурт ФІОЛЕТ випустив новий сингл «Обличчя». Ц еще одна ластівка з майбутнього альбому, який вийде у наступному році, але робота над яким плідно триває. Як іде творчий процес у музикантів, що в найближчих планах у одного з найвідоміших українських гуртів сьогодення – про це і не тільки – фронтмен гурту Сергій Мартинюк

Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
ІНТЕРВ'Ю
Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
03.01.2013

Коротко про рік минулий та плани на майбутній

Рок з молоком #6. Фіолет
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #6. Фіолет
14.08.2011

Продовжуємо спілкування з харизматичними гуртами. Фіолет, пані та панове! Фіолетово не буде

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Aurora
Aurora
2018
альбом
слухати
П'яні мости
П'яні мости
2017
сингл
Навірші
Навірші
2016
альбом
слухати
True Love
True Love
2016
альбом
слухати
Пісні любові на полі бою
Пісні любові на полі бою
2015
альбом
слухати
Бро, твори добро!КЛІП
Бро, твори добро! · 2020
30 тис. переглядів
Слово даюКЛІП
Слово даю · 2020
132 тис. переглядів
До СерцяКЛІП
До Серця · 2019
302 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою