Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)

03.01.2013 · Інтерв'ю

Що в цілому приніс 2012 рік для «Фіолету» і для тебе особисто?

Рік минув доволі плідно. Запис і видання альбому, всеукраїнський тур на його підтримку, три відеокліпи… Сайд-проект «ТраТаТа». Сольні альбоми гітариста і вокаліста. Особисто я задоволений. Виснажений, але ця втома приємна. У новий 2013-ий рік ми йдемо з новими ідеями, з вже чималенькою кількістю шанувальників та вірую у те, що ми на правильному шляху. І зрештою, в цьому році я написав свою першу книгу, яку викладав періодично з мережі. Це для мене величезне досягнення в контексті дисципліни.

Були речі, які ти запланував ще в 2011 (або раніше) саме на 2012 рік, і вони здійснилися? А які ще ні?

Всі речі перераховані у відповіді на попереднє питання. Можливо, десь внутрішньо хотілося стати кращим і сильнішим, навчитися абстрагуватися від дурного… Але це ще попереду, хочеться вірити.

Кого з українських виконавців відкрив для себе у минаючому році? Кого б узагалі виділив би?

Однозначно Діма Шуров і його проект «Пианобой». Дебютний альбом затертий до дір. Більше нічого і не спадає на думку… Чесно кажучи. Як це не прикро визнавати.

Головне розчарування 2012 року?

Вибори і та частина українців, яка очікувала, що після них прийдуть зміни…

А найбільше досягнення?

Найбільше досягнення для мене, і я вже це десь зазначав, що мої рідні, друзі, колеги, я зрештою – всі лишилися живими. «Фіолет» лишається цільною сім’єю-кулаком, а не якимось проектом. Є плани, не вичерпуються мрії… а отже є куди рухатися і для чого жити. Ми не втратили віри, а значить живемо! Хіба це не досягнення?

Музична подія (в Україні чи світі), що найбільше запам’яталася?

Фестивальне літо. «Захід», до прикладу… «Франко-фест». Якийсь абсолютно новий виток розвитку нашої музичної індустрії. Хочеться вірити, що це тільки початок. Що будуть нові сцени, імена і прориви… Дуже хочеться.

На своїй сторінці в соціальній мережі ти часто робиш тематичні аудіо збірки. Можеш скласти свій трек-лист на січень 2013-го?

1)      Queen – Under pressure
2)      Земфира – Дождь
3)      Брюсель – Моя планета

Чого очікуєш від 2013 року?

Розвитку і великої кількості облич навпроти. Нової музики і багато натхнення. Концертів і щирих пісень. Чесних людей поруч та власної стриманості. Нових книг та справді цікавих фільмів. І любові. Любові очікую найбільш. Не вистачає її теперішньому світу, як би багато пісень про неї не співали.

Чого чекати нам від «Фіолету»?

Будуть нові пісні. Будуть дуети-сюрпризи. Кліпи. Концерти у всіх куточках України. Буде нове бачення нашої музики та нас самих. Головне, будьте поруч.

Кілька слів святкових побажань читачам порталу:

Прагніть завжди кращого! Цінуйте рідних, коханих у друзів. Слухайте якісну музику та бійтеся бути собою. Займайтесь коханням та творіть! Нових людей, пісні, вірші, книги, картини… Врешті, творіть очам навпроти щастя. І все буде гарно!

Автор:
© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Фіолет презентував міні-альбом на вірші українських поетів
НОВИНИ
Фіолет презентував міні-альбом на вірші українських поетів
03.09.2016

На екваторі останнього місяця літа 2016-го ФІОЛЕТ презентував свій новий міні-альбом на слова українських поетів. Робота над альбомом, який отримав назву «Навірші», тривала останні декілька місяців, у перервах між фестивальними виступами та записом іншого, «програмового» EP ФІОЛЕТу – «TrueLove»

Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
ІНТЕРВ'Ю
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
16.11.2013

Нещодавно волинський гурт ФІОЛЕТ випустив новий сингл «Обличчя». Ц еще одна ластівка з майбутнього альбому, який вийде у наступному році, але робота над яким плідно триває. Як іде творчий процес у музикантів, що в найближчих планах у одного з найвідоміших українських гуртів сьогодення – про це і не тільки – фронтмен гурту Сергій Мартинюк

Рок з молоком #6. Фіолет
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #6. Фіолет
14.08.2011

Продовжуємо спілкування з харизматичними гуртами. Фіолет, пані та панове! Фіолетово не буде

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Aurora
Aurora
2018
альбом
слухати
П'яні мости
П'яні мости
2017
сингл
Навірші
Навірші
2016
альбом
слухати
True Love
True Love
2016
альбом
слухати
Пісні любові на полі бою
Пісні любові на полі бою
2015
альбом
слухати
До СерцяКЛІП
До Серця · 2019
51 тис. переглядів
Тут Були Колись МиКЛІП
Тут Були Колись Ми · 2012
51 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Олексій Єрмашкевіч, «АЗОТ»: «У мене немає претензій на статус супер-гітариста»
ІНТЕРВ'Ю
Олексій Єрмашкевіч, «АЗОТ»: «У мене немає претензій на статус супер-гітариста»
02.05.2019

Інструментальна група «АЗОТ» з Донецька не форсує події в творчому житті. Про причини прокрастинації, а також про те, чим живе «АЗОТ» в період тривалої паузи перед випуском другого альбому