Фіолет

Слово даю

Тренд 301 тис. переглядів Like 2 тис.

Гурт Фіолет зняв соціальне відео на перший сингл з майбутнього альбому — «Слово даю».  Це історія про дитинство героя, який приїздить в рідне місто і зустрічається зі своїми дитячими проблемами, страхами та розчаруваннями. Зйомки проходили в Києві протягом двох днів на кількох локаціях: спортивних манежах КНТЕУ, залізничному вокзалі, двориках Солом’янки, станції метро «Осокорки». Головні ролі у відео зіграли Сергій Мартинюк, фронтмен гурту,  та його молодший брат Богдан. Таке рішення є не випадковим — сюжет перегукується з особистим  досвідом, який Сергій отримав в дитинстві й про який лише зараз зважився розповісти, щоб допомогти іншим.
 
Фізичне та психологічне насильство у сім’ях — одна з найпоширеніших проблем, які часто замовчуються в українському суспільстві. Його жертвами стають як дорослі українці, так і малі діти, котрі отримують глибокі психологічні, а часто - і фізичні травми. Згідно зі статистичними даними, в Україні свідками або жертвами домашнього насильства стають щороку від 1 до 3 млн дітей. Далеко не всі знають, що робити у випадку насильства, ще менше роблять, а що стосується дітей, ні про які скарги в поліцію чи соціальні служби в тотальній більшості випадків мова навіть не йде. Діти шукають розради у вулиці, шкідливих звичках і асоціальній поведінці. Часто замикаються в собі, не наважуючись поділитися зі світом своїми страхами та травмами.
 
«За той час, поки я в темі по розшуку дітей, по розшуку тих, хто втік з дому, я можу назвати кілька причин, які штовхають дитину на це, однак як мінімум одна з них - це нерозуміння батьків. Нерозуміння того, що відбувається, чому відбувається і як відбувається вдома. Діти по своїй натурі максималісти. Вони хочуть все швидко і зараз. Часом не розуміють, що дорослі тимчасово чи в силу якихось причин чогось не можуть їм дати й тому йдуть з дому. Хтось біжить на море, хтось хоче з друзями погуляти більше, хтось не вважає, що школа - це те, що він має тримати у сфері своєї уваги.
 
Головне, коли знаходиш дитину, що втекла з дому, донести їй, що попри все, батьки її люблять. Звісно, є варіанти коли ситуації дійсно патові, коли є насилля над дітьми - чи то моральне, чи то фізичне, тоді потрібно втручатися державним службам і реагувати на це. А так, я взагалі певен, що в будь-якому випадку дитині краще вдома, аніж на вулиці з друзями чи в мандрах невідомо де. Тому що вулиця дуже швидко робить з дитини інваліда або духовного, або фізичного»
, — Руслан Горовий, журналіст, засновник проєкту «Служба розшуку дітей».
 
«В новому кліпі ми хочемо зачепити тему дітей, не спроможних знайти прихисток в рідних стінах і вимушених шукати його поза ними. Хтось викарабкується з-під гніту насильства, реалізовуючи свої творчі потенціали чи кар’єрні історії, а багато хто так і лишається на решту життя людиною зі скривдженою дитиною всередині себе.
 
За цифрами статистики стоять реальні, живі люди зі своїми історіями та травмами. Мабуть, кожний з нас має подібний досвід або принаймні був свідком жорстокої поведінки… Хочу допомогти іншим. Тому і вирішив поділитись своєю історією»,
Сергій Мартинюк.
 
Режисер-оператор: Валерій та Анна Стратюк
Ідея: Сергій Мартинюк
Головний герой: Богдан Носенко
Підлітки: Павліна Кучерова, Дмитро Пономаренко, Олександр Марченко - кіношкола «Не по-детски», Бик Любомир, Сергій Андрєєв, Богдан Шпак, Тимофій Шпак.
Гример: Ганна Ландіна

ПУБЛІКАЦІЇ
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
ІНТЕРВ'Ю
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
16.11.2013

Нещодавно волинський гурт ФІОЛЕТ випустив новий сингл «Обличчя». Ц еще одна ластівка з майбутнього альбому, який вийде у наступному році, але робота над яким плідно триває. Як іде творчий процес у музикантів, що в найближчих планах у одного з найвідоміших українських гуртів сьогодення – про це і не тільки – фронтмен гурту Сергій Мартинюк

Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
ІНТЕРВ'Ю
Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
03.01.2013

Коротко про рік минулий та плани на майбутній

Рок з молоком #6. Фіолет
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #6. Фіолет
14.08.2011

Продовжуємо спілкування з харизматичними гуртами. Фіолет, пані та панове! Фіолетово не буде

ДОСЬЄ
Бро, твори добро!КЛІП
Бро, твори добро! · 2020
39 тис. переглядів
До СерцяКЛІП
До Серця · 2019
373 тис. переглядів
Тут Були Колись МиКЛІП
Тут Були Колись Ми · 2012
68 тис. переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
Aurora
Aurora
2018
альбом
слухати
П'яні мости
П'яні мости
2017
сингл
Навірші
Навірші
2016
альбом
слухати
True Love
True Love
2016
альбом
слухати
Пісні любові на полі бою
Пісні любові на полі бою
2015
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан