Rock'n'love

Rock'n'love

Фіолет


1. Наш Маленький Однокімнатний Світ
2. Вибираю Тебе
3. Луцьк-Париж
4. Мейсца Пакуты
5. Долоні
6. Ультрафіолетосни
7. Далі
8. Пусте
9. SMS-ки До Бога
10. Осінь
11. Тільки З Тобою
12. Паливо
13. Черемшина (Повстанська)
14. Зимова
15. Я Твій
16. Тут Були Колись Ми
ВСІ ТРЕКИ

Фіолет випустив новий альбом, який отримав гучну і водночас романтичну назву «Rock'n'love». Це другий студійний повнометражний альбом гурту.

Платівка, до речі, вийшла 1 жовтня, в Міжнародний день музики та третій офіційний день народження самого гурту.

Напевно, саме тому що над другим альбомом, за словами учасників, вони працювали відповідальніше, по-іншому, більш зріло, дивлячись як на сам процес запису, так і взагалі – на світ, Фіолет завоював ще більше коло шанувальників. Це дозволило їм 30 жовтня стартувати у всеукраїнському турі на підтримку альбому.

Особисто я, чекав з цікавістю появи другого альбому. Після того як вийшов ЕР «Я твій» уже стало зрозуміло, що Фіолет уже не той, що раніше. Хотілося побачити і почути, як змінився стиль за два роки (від виходу першого студійника «Трохи тепла»). І я почув. Окрім вічно актуальної тематики любові, змінилося все: починаючи від емоційності, яка стала більш відвертою, закінчуючи, звісно ж, якістю запису, який у новому альбомі максимально наближений до світового звучання.

«Rock'n'love» група традиційно виклала в інтернеті для безкоштовного скачування у себе на сайті, чим знову порадувала своїх шанувальників і, як мінімум звернула на себе увагу великої кількості поціновувачів якісного вітчизняного року. Хоча, до слова, не лише вітчизняного. Адже гурт давно показав, що може співати не лише українською. Але, пішли хлопці не зовсім традиційним шляхом (адже переважна більшість музикантів робить акценти на англомовні та російськомовні тексти в окремих піснях) і заспівали білоруською. В результаті вийшла досить драйвова і хітова композиція «Мейсца Пакуты».

Хотілося б особливо відмітити композиції «Тільки з тобою», «Осінь» і «Тут біли колись ми». Пісні настільки життєві. Представляється життя на всіх етапах шляху: що вже пройдені, і які ще належить пройти людині. Представляється не просто спалахами в голові, а промальовується кожна дрібниця. На «Тут біли колись ми», до речі, знято досить просте та гарне (у всіх аспектах слова) відео.

Обложка проста і стильна. По-своєму вражає. Композиції звучать без меланхолії. Навпаки, музика надихає і бадьорить. Слова грамотно і з душею підібрані. Пісні виконуються без напруги, що природно вловлюється слухачем. Це вдале поєднання всіх факторів для хорошого музичного продукту!

Взагалі ж в альбом увійшло дванадцять пісень, плюс 4 бонуси. І того – 16 пісень наскрізь пронизаних любов’ю. Різною любов’ю. До рідних людей, коханих, до музики зрештою… Але немає жодного натяку на репресивність чи сум. І це рухає нас не один раз тиснути PLAY.

«Єдине чого хочеться справді – це розуміння і відчуття того, що ми свою справу робимо недарма. Цього хочеться від ВАС – наших шанувальників. Тому приємного прослуховування, конструктивної критики та розуміння», — сказав Колос, фронтмен та вокаліст Фіолету.


Виконавець:
Фіолет
Назва:
Rock'n'love
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
Наш Формат

ПУБЛІКАЦІЇ
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
ІНТЕРВ'Ю
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
16.11.2013

Нещодавно волинський гурт ФІОЛЕТ випустив новий сингл «Обличчя». Ц еще одна ластівка з майбутнього альбому, який вийде у наступному році, але робота над яким плідно триває. Як іде творчий процес у музикантів, що в найближчих планах у одного з найвідоміших українських гуртів сьогодення – про це і не тільки – фронтмен гурту Сергій Мартинюк

Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
ІНТЕРВ'Ю
Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
03.01.2013

Коротко про рік минулий та плани на майбутній

Рок з молоком #6. Фіолет
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #6. Фіолет
14.08.2011

Продовжуємо спілкування з харизматичними гуртами. Фіолет, пані та панове! Фіолетово не буде

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Aurora
Aurora
2018
альбом
слухати
П'яні мости
П'яні мости
2017
сингл
Навірші
Навірші
2016
альбом
слухати
True Love
True Love
2016
альбом
слухати
Пісні любові на полі бою
Пісні любові на полі бою
2015
альбом
слухати
Бро, твори добро!КЛІП
Бро, твори добро! · 2020
38 тис. переглядів
Слово даюКЛІП
Слово даю · 2020
298 тис. переглядів
До СерцяКЛІП
До Серця · 2019
368 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії