Простозвук.LIVE

Простозвук.LIVE

Фіолет


1. Наш маленький однокімнатний світ
2. Марина
3. EGO
4. Вибираю тебе
5. Між нами
6. Зимова
7. SMS-ки до Бога
8. Ультрафіолетосни
9. Осінь
10. Пусте
11. Найкраще разом
12. Щось моє
13. Долоні
ВСІ ТРЕКИ

Ще на початку 2014-го року, ФІОЛЕТ презентував громадськості нову роботу – живий альбом «Простозвук.LIVE», записаний ще в 2012-му році на закритому концерті в рідному для музикантів Луцьку. Добре знайомі шанувальникам пісні у новому акустично-джазовому звучанні став таким собі міжстилістичним експериментом, який демонструє «фіолетових» музикантів дещо з іншого боку їх творчості.

Звичайно, більшість старих пісень зазнали суттєвих змін порівняно зі студійними записами. До того ж неможливо не відзначити професійне зростання музикантів (вже на той 2012 рік, коли писалася платівка) – композиції стали звучати більш повно та цікаво, об’ємно і насичено. Та й цікаві аранжування навряд чи залишать когось байдужим.

Цей «живий» альбом радує добротністю запису, що в принципі достатньо рідкісне явище для live-релізів наших гуртів. Музиканти зуміли передати неповторну атмосферу живих виступів без будь-якої шкоди для якості звуку. Соковите звучання гітари, м’які клавіші, проста, але вишукана ритм-секція, флейта та фантастичні беки від Софії та Діани Свіст – проста формула успіху. Ніяких перевантажень, нічого зайвого. Все чітко, виважено і злагоджено. Насправді це великий подарунок всім, хто з тих чи інших причин не має можливості потрапити на подібні «домашні» концерти ФІОЛЕТу.

Щоправда, назвати альбом джазововим однозначно не можна, адже в нім присутня повна еклектика – від просто приємної акустичної музики з майже космічними клавішними розливами до свінгу, класичних джазових та навіть латиноамериканських мотивів. Це дійсно «інша сторона гурту», як казали самі музиканти. Мінуси? Навряд чи їх можна знайти. Хіба що: цікаво було б почути альбом «без купюр» – з аплодисментами та спілкуванням Колоса із залом. Але то, думаю, ще попереду.

Колос, лідер гурту: «Для мене особисто, «проsтозвук» – це іспит. Це наш тест на музичну профпридатність, музичне чуття та внутрішню гармонію між музикантами. Це абсолютно інтимна річ, яку хочеться подавати слухачу майже пошепки. Як коханій людині на вушко, подалі від чужих очей та вух».

Висновок: чудовий експеримент, який вилився у повноцінний живий альбом, вкотре засвідчує непередбачуваність гурту, за який його люблять тисячі шанувальників, а також професійне зростання ФІОЛЕТу з кожним наступним релізом. Гадаю, деякі нові пісні в подібній інтерпретації можна буде включати в наступні альбоми, адже те, що ми чуємо на live-платівці однозначно заслуговує на студійне втілення!

Митько Сяржук


Виконавець:
Фіолет
Назва:
Простозвук.LIVE
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
ІНТЕРВ'Ю
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
16.11.2013

Нещодавно волинський гурт ФІОЛЕТ випустив новий сингл «Обличчя». Ц еще одна ластівка з майбутнього альбому, який вийде у наступному році, але робота над яким плідно триває. Як іде творчий процес у музикантів, що в найближчих планах у одного з найвідоміших українських гуртів сьогодення – про це і не тільки – фронтмен гурту Сергій Мартинюк

Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
ІНТЕРВ'Ю
Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
03.01.2013

Коротко про рік минулий та плани на майбутній

Рок з молоком #6. Фіолет
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #6. Фіолет
14.08.2011

Продовжуємо спілкування з харизматичними гуртами. Фіолет, пані та панове! Фіолетово не буде

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Aurora
Aurora
2018
альбом
слухати
П'яні мости
П'яні мости
2017
сингл
Навірші
Навірші
2016
альбом
слухати
True Love
True Love
2016
альбом
слухати
Пісні любові на полі бою
Пісні любові на полі бою
2015
альбом
слухати
Бро, твори добро!КЛІП
Бро, твори добро! · 2020
37 тис. переглядів
Слово даюКЛІП
Слово даю · 2020
296 тис. переглядів
До СерцяКЛІП
До Серця · 2019
364 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан