Простозвук.LIVE

Простозвук.LIVE

Фіолет


Наш маленький однокімнатний світ1. Наш маленький однокімнатний світ
Марина2. Марина
EGO3. EGO
Вибираю тебе4. Вибираю тебе
Між нами5. Між нами
Зимова6. Зимова
SMS-ки до Бога7. SMS-ки до Бога
Ультрафіолетосни8. Ультрафіолетосни
Осінь9. Осінь
Пусте10. Пусте
Найкраще разом11. Найкраще разом
Щось моє12. Щось моє
Долоні13. Долоні
ВСІ ТРЕКИ

Ще на початку 2014-го року, ФІОЛЕТ презентував громадськості нову роботу – живий альбом «Простозвук.LIVE», записаний ще в 2012-му році на закритому концерті в рідному для музикантів Луцьку. Добре знайомі шанувальникам пісні у новому акустично-джазовому звучанні став таким собі міжстилістичним експериментом, який демонструє «фіолетових» музикантів дещо з іншого боку їх творчості.

Звичайно, більшість старих пісень зазнали суттєвих змін порівняно зі студійними записами. До того ж неможливо не відзначити професійне зростання музикантів (вже на той 2012 рік, коли писалася платівка) – композиції стали звучати більш повно та цікаво, об’ємно і насичено. Та й цікаві аранжування навряд чи залишать когось байдужим.

Цей «живий» альбом радує добротністю запису, що в принципі достатньо рідкісне явище для live-релізів наших гуртів. Музиканти зуміли передати неповторну атмосферу живих виступів без будь-якої шкоди для якості звуку. Соковите звучання гітари, м’які клавіші, проста, але вишукана ритм-секція, флейта та фантастичні беки від Софії та Діани Свіст – проста формула успіху. Ніяких перевантажень, нічого зайвого. Все чітко, виважено і злагоджено. Насправді це великий подарунок всім, хто з тих чи інших причин не має можливості потрапити на подібні «домашні» концерти ФІОЛЕТу.

Щоправда, назвати альбом джазововим однозначно не можна, адже в нім присутня повна еклектика – від просто приємної акустичної музики з майже космічними клавішними розливами до свінгу, класичних джазових та навіть латиноамериканських мотивів. Це дійсно «інша сторона гурту», як казали самі музиканти. Мінуси? Навряд чи їх можна знайти. Хіба що: цікаво було б почути альбом «без купюр» – з аплодисментами та спілкуванням Колоса із залом. Але то, думаю, ще попереду.

Колос, лідер гурту: «Для мене особисто, «проsтозвук» – це іспит. Це наш тест на музичну профпридатність, музичне чуття та внутрішню гармонію між музикантами. Це абсолютно інтимна річ, яку хочеться подавати слухачу майже пошепки. Як коханій людині на вушко, подалі від чужих очей та вух».

Висновок: чудовий експеримент, який вилився у повноцінний живий альбом, вкотре засвідчує непередбачуваність гурту, за який його люблять тисячі шанувальників, а також професійне зростання ФІОЛЕТу з кожним наступним релізом. Гадаю, деякі нові пісні в подібній інтерпретації можна буде включати в наступні альбоми, адже те, що ми чуємо на live-платівці однозначно заслуговує на студійне втілення!

Митько Сяржук


Виконавець:
Фіолет
Назва:
Простозвук.LIVE
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
ІНТЕРВ'Ю
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
16.11.2013

Нещодавно волинський гурт ФІОЛЕТ випустив новий сингл «Обличчя». Ц еще одна ластівка з майбутнього альбому, який вийде у наступному році, але робота над яким плідно триває. Як іде творчий процес у музикантів, що в найближчих планах у одного з найвідоміших українських гуртів сьогодення – про це і не тільки – фронтмен гурту Сергій Мартинюк

Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
ІНТЕРВ'Ю
Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
03.01.2013

Коротко про рік минулий та плани на майбутній

Рок з молоком #6. Фіолет
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #6. Фіолет
14.08.2011

Продовжуємо спілкування з харизматичними гуртами. Фіолет, пані та панове! Фіолетово не буде

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Aurora
Aurora
2018
альбом
слухати
П'яні мости
П'яні мости
2017
сингл
Навірші
Навірші
2016
альбом
слухати
True Love
True Love
2016
альбом
слухати
Пісні любові на полі бою
Пісні любові на полі бою
2015
альбом
слухати
Бро, твори добро!КЛІП
Бро, твори добро! · 2020
28 тис. переглядів
Слово даюКЛІП
Слово даю · 2020
116 тис. переглядів
До СерцяКЛІП
До Серця · 2019
289 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності