Атоми Щастя

Атоми Щастя

Фіолет


1. Я твій
2. Щось моє
3. Між нами
4. Весна
5. Вагомі слова (feat СП)
6. 21 грам

Багато музикантів кажуть, що без музики не уявляють свого життя. Звичайно, більшість із них «перегинають палку». А от ФІОЛЕТ… Складається враження, що гурт, разом із їх лідером Сергієм Мартинюком, дійсно, окрім музики нічим і не живуть більше. Альбом за альбомом, збірка за збіркою, сольні проекти музикантів. І от чергове творіння гурту – ЕР «Атоми Щастя».

Трохи більше, аніж півроку минуло після виходу студійної платівки «Rock-n-Love». За цей період гурт презентував диск по українським містам, і от нещодавно випустив новий реліз, до якого ввійшло 6 композицій.

Робота над музичним матеріалом йшла ще з кінця 2012 року у студії звукозапису Романа Сороки в Луцьку. ЕР «Атоми Щастя» поєднав у собі речі, що вже тривалий час виконуються «фіолетовими» на концертах, але так і донедавна не отримали студійного звучання. Та є і абсолютно нові пісні.

«ФІОЛЕТ», в принципі, не відкриває Америку, робить те, що вже полюбилося багатьом шанувальникам української музики. Але деякі експерименти, які присутні на диску, впевнений, притягнуть ще деяку масу прихильників. Як на мене, пісні, що на ЕР, деяким чином стали більш рок-н-рольними. Навіть не можу пояснити, в чому це проявляється. Саунд такий же мелодійний, тексти – ліричні, романтичні, відверті… Але все ж. Може, в цьому і полягає феномен «ФІОЛЕТУ»: притягувати невідомо чим. Кажуть: якщо знаєш, за що любиш – значить не любиш. Так само і з цими талановитими та невгамовними волинянами: їх просто приємно слухати.

Пронизливі інтонації в поєднанні з розміреними мотивами у «Я твій», «Щось моє» налаштовують на лад, відповідний для сприятливого прослуховування, причому багаторазового. Позбавлений агресії рок у виконанні колективу умиротворяє й підтримує біоритми слухача в належному тонусі.

Загалом, здається, настрій платівки весняно-осінній. Хочу, власне, відзначити і потужну композицію «Весна», що була подарована лучанам фронтменом гурту «Тартак» Сашком Положинським. Самого ж Сашка можна почути у звичній стилістичній манері у «Вагомих словах».

На обкладинці «Атомів Щастя» музиканти зібрали частину своїх шанувальників та тих людей, хто протягом років існування команди допомагав музикантам у житті та розвитку гурту.

Сергій Мартинюк: «Наша нова робота це стилістично логічний і емоційно-надривний підсумок більше ніж трирічного існування ФІОЛЕТу. Прийшла пора дорослішати і робити серйознішу музику. Потрібно багато з чим розпрощатися, для того щоб вирушити в новий політ без зайвого баласту. Ці пісні робили нас такими, якими ми є нині...»


Виконавець:
Фіолет
Назва:
Атоми Щастя
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
ІНТЕРВ'Ю
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
16.11.2013

Нещодавно волинський гурт ФІОЛЕТ випустив новий сингл «Обличчя». Ц еще одна ластівка з майбутнього альбому, який вийде у наступному році, але робота над яким плідно триває. Як іде творчий процес у музикантів, що в найближчих планах у одного з найвідоміших українських гуртів сьогодення – про це і не тільки – фронтмен гурту Сергій Мартинюк

Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
ІНТЕРВ'Ю
Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
03.01.2013

Коротко про рік минулий та плани на майбутній

Рок з молоком #6. Фіолет
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #6. Фіолет
14.08.2011

Продовжуємо спілкування з харизматичними гуртами. Фіолет, пані та панове! Фіолетово не буде

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Aurora
Aurora
2018
альбом
слухати
П'яні мости
П'яні мости
2017
сингл
Навірші
Навірші
2016
альбом
слухати
True Love
True Love
2016
альбом
слухати
Пісні любові на полі бою
Пісні любові на полі бою
2015
альбом
слухати
Бро, твори добро!КЛІП
Бро, твори добро! · 2020
39 тис. переглядів
Слово даюКЛІП
Слово даю · 2020
301 тис. переглядів
До СерцяКЛІП
До Серця · 2019
374 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!