Внутри

Внутри

Bahroma


1. Надолго
2. Её Имя
3. За Свободу
4. Тонкие Края
5. Мало Рая
6. Не Дави
7. Сам Сама
8. На Семи Холмах
9. Светлая Музыка
10. Ты И Я
11. Вiрш
12. Важное Не Важно
13. Движение В Сторону Весны (Бонус)
14. Ангел (Бонус Трек)
ВСІ ТРЕКИ

Дебютний альбом молодої української групи Bahroma «Внутри» – результат п'ятирічної роботи музикантів. Здається, хлопці дотримуються правила «краще пізніше, але краще», бо з такою платівкою не соромно заявити про себе не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

«Внутри» включає в себе 14 треків російською, українською та англійською мовами.

Пісні платівки – це легкі, майже повітряні шлягери. Так, якісний поп-рок не лишить байдужим. «Внутри» відноситься до тих альбомів, які можна або полюбити і заслухати до дір, або ж зненавидіти (але при цьому, все ж прослухати), але не поважати те, що зробили (і роблять) хлопці неможливо! І мова тут не про те, що Bahroma вносить щось нове та екстравагантне в українську музику. Ні. Навіть, навпаки: творчість гурту це такий собі симбіоз Brainstorm, Океану Ельзи, Мумій Троля… Але, при цьому, і індивідуальна інтонація, і молода іскра – ось в чому «фішка» київського гурту! Знаєте, подібне поєднання епігонства і драйву, наприклад, в Британії обов’язково б привело Романа Бахарєва і Ко на вершини чартів та на обкладинки відомих музичних журналів.

До речі, кілька пісень вже були відомі слухачам багатьох радіостанцій («Мало рая», «Не дави», «На семи холмах», «Надолго»), але, звичайно, більша частина матеріалу представлена вперше.

Крім знайомої багатьом мелодійності групи, музиканти зробили акцент ще й на слово, що привнесло ще одну родзинку в альбом. Фактура альбому світла, прозора, створюється враження простору. Справжнє свіже повітря у вітчизняній музиці.

Окрім рок-н-ролу в альбомі багато намішано інших жанрів. Наприклад, в «Тонкие края» вчувається босанова, фанк – у «За свободу», драйвовий, власне, рок у «Не дави» і «Сам сама»… Але, варто визнати, що ще один плюс гурту в тому, що хлопці змогли зробити матеріал, під який хочеться рухатися.

Окремо хочеться виділити пісню «Вірш». Чомусь, здається, у гуртів, які співають переважно російською чи англійською, дуже класно виходять україномовні композиції!

Отож, як висновок, хочеться сказати коротко, але з упевненістю: якісний альбом з європейським звучанням для «ненапряжного» проведення часу.

Роман Бахарєв, соліст групи:

«Цей альбом для мене, в першу чергу, – досвід, який я накопичував всі ці роки, що нарешті вилився в альбом. Спасибі, що разом з нами чекали, вірили і підтримували мене! Вам би хотілося почути моїх коментарів про пісні в альбомі, але мені найменше хочеться цього. Чого я дійсно хочу, і що мною зараз рухає – це нові пісні, мої друзі по групі і бажання записати другий альбом».

Митько Сяржук


Виконавець:
Bahroma
Назва:
Внутри
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
United Music Group

ПУБЛІКАЦІЇ
Тут і зараз ціле життя: Bahroma презентували в Києві новий альбом «ДОМ»
ФОТО
Тут і зараз ціле життя: Bahroma презентували в Києві новий альбом «ДОМ»
11.12.2017

6 грудня о київському клубі Atlas пройшов сольний концерт гурту Bahroma, на підтримку їх нового альбому «Дом»

Bahroma випускає новий альбом і вирушає у всеукраїнський тур
АНОНСИ
Bahroma випускає новий альбом і вирушає у всеукраїнський тур
12.11.2017

Тур в підтримку нового альбому «ДІМ» починається 22 листопада і охоплює всі великі міста північного сходу України: Харків, Запоріжжя, Суми, Дніпро, Полтаву і Київ.

Бахрома: Важно делать то, что тебе действительно интересно и тебя это «прет»
ІНТЕРВ'Ю
Бахрома: Важно делать то, что тебе действительно интересно и тебя это «прет»
04.10.2010

Ребята поколесили с концертами не только по Украине, но и успели уже заявить о себе в СНГ. Правда, еще в старом составе и с другим названием. Состав меняется, но остается неповторимый вокалист и фронтмен – Роман Бахарев. Именно он и рассказал нам, чем сейчас живет Bahroma , почему первый большой опыт был неудачным, и как они решили покорить Европу

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
DOM
DOM
2017
альбом
+ - =
+ - =
2016
альбом
слухати
МаринаКЛІП
Марина · 2017
523 тис. переглядів
Важное неважноLIVE
Важное неважно · 2014
50 тис. переглядів
АнгелКЛІП
Ангел · 2012
24 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів