Збиране

Збиране

Bram Stoker


1. Сама гарна
2. Сулiко
3. Жив да був собi
4. Недала
5. Каштан
6. Так буває
7. Iнтернет
8. Тiко тебе
9. Пиво
10. Йо
11. Калiфорнiя
12. Украiна (переспів пiснi гурту Папа Карло)
ВСІ ТРЕКИ

Ідея видавати на пластинках концертні записи не нова. Якщо мене не зраджує пам'ять, ще в далеких 60-х британська група 10cc видала диск, де «живий» концертний матеріал почистили, дещо дописали, щось переписали, наклали реакцію публіки… І… Show Must Go On!

Брем Стокер пішли дещо іншим шляхом, внаслідок чого і вийшло невелике чудо під назвою «Збиране». Суть ідеї полягала в зіграні своєрідних хитів групи, максимально наближено до «живого», концертного виконання.

Як стверджують офіційні і напівофіційні джерела:
«Ідея запису альбому виникла із-за того, що багато людей які прослуховували минулі роботи, особливо перші запису, були дуже засмучені якістю, та часто відмічали відмінність живого виконання пісень від того що чують на мафоні... Гурт вирішив змінити цю ситуацію, записавши альбом найкращих концертних пісень, намагаючись відтворити ту енергію, яка присутня живому виступу Брем Стокер…»

На пластинці зібрані композиції, які вже стали візитівкою групи. Отже описувати кожну композицію окремо немає сенсу, достатньо заглянути в треклист… Брем Стокер, достатньо, як українським міркам, щільно гастролює, тому, давно відпрацьована концертна програма, склався порядок виконання пісень і таке інше, що робить концерт святом для відвідувачів. Звичайно на концертах бувають усілякі несподіванки, як погано налаштований або просто поганий апарат, виключення енергії, божевільні ціни на алкоголь, etc. Тут цих найпоганіших несподіванок немає - тільки хороші… Записано живо, ну live… і все тут. А, головне, не треба потім їхати додому на останньому маршруті, де чомусь звучить «рашен шансон». При прослуховуванні диска я все ж в танок не пустився, як робив це на концертах групи, але майже весь альбом проспівав разом групою. Таке собі караоке вийшло. При цьому, я довго розглядав обкладинку, вертів її і так і отак. Є на що подивитися - «дуже велика повага до жіночої статі стало наслідком тієї обкладинки».

Bonus-відео (кліп на пісню НIГЕР) дивитися я не став - залишив на десерт… Це, мабуть, буде завтра… Show Must Go On!

little для rock.kiev.ua


Виконавець:
Bram Stoker
Назва:
Збиране
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2008
Видавець:
Наш формат

ПУБЛІКАЦІЇ
Брем Стокер: «Ми вороги банальності, тому «кровь-любовь» навряд потрапить до нашого альбому»
ІНТЕРВ'Ю
Брем Стокер: «Ми вороги банальності, тому «кровь-любовь» навряд потрапить до нашого альбому»
30.10.2013

Хто не чув про рівненський гурт Брем Стокер, той нічого не чув про українську рок-музику! Ці чи не єдині справжні панки на теренах нашої країни невтомно працюють, записують нові альбоми, виступають на різних фестивалях, у багатьох містах не зважаючи ні на які проблеми та життєві перипетії. А скоро представлять нову платівку, яка буде нести не лише якісний панк-рок, а й масу сюрпризів. Отож, про новий альбом, панк-рок в Україні і про Ібанез – Олексій Казанцев

Брем Стокер: «Натхнення при створенні пісень у нас ніколи не було. Достатньо пару пляшок горілки та швепс»
ІНТЕРВ'Ю
Брем Стокер: «Натхнення при створенні пісень у нас ніколи не було. Достатньо пару пляшок горілки та швепс»
03.08.2011

Загадковість і відвертість, титулованість і пофігізм – їх коротка характеристика. Отже – легендарні Брем Стокер. Олексій Казанцев (фронтмен гурту) для Київського Рок Клубу повідав про андеграунд, глобалізм, ставлення до молодіжної культури і багато іншого

Брем Стокер - нове відео на пісню «хлопці вбили негра» присвячене антірасизму
ІНТЕРВ'Ю
Брем Стокер - нове відео на пісню «хлопці вбили негра» присвячене антірасизму
17.10.2007

Вийшло нове відео Гурту Брем Стокер на пісню «хлопці вбили негра» присвячене анті расизму. Відео розміщене на сайті гурту. Монтував та знімав його учасник хіп-хоп бенду «Туса З Буса» ВОЙС Злий Пес. Це перша робота гурту в запланованій низці тематичних відеоробіт циклу український діавай. Кліп заплановано мине офіціальні телеканали і буде розповсюджуватись через мережу Інтернету та на дисках з виступів гурту.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Бойовик
Бойовик
2015
альбом
слухати
Франкенштейн
Франкенштейн
2013
альбом
слухати · рецензія
Діско-Панк
Діско-Панк
2010
альбом
Бісова сила
Бісова сила
2007
різне
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності