Франкенштейн

Франкенштейн

Bram Stoker


1. Долоні
2. Галя Україна
3. Злий Собака
4. Зомбі
5. Хто ми
6. Буланова
7. Протест
8. Одинокий мужчина
9. Каштан
10. Робот
11. Козакам до сраки
12. Покинула
13. Сама гарна
ВСІ ТРЕКИ

Для Франкенштейна как персонажа характерно стремление к познанию,
не ограниченному этическими соображениями; только создав чудовище,
он осознаёт, что пошёл порочным путём.
Однако чудовище уже существует помимо его желания,
оно пытается осознать себя и возлагает
на Франкенштейна ответственность за своё существование.

Википедия


Брем Стокер після вимушеної перерви випустив альбом, що має назву «Франкенштейн». До альбому увійшло 13 пісень, які більше року збиралися і зводилися на студії «Індюк Рекордз». Окрім власних пісень, в альбомі присутні кавер-версії на «Red Hot Chili Peppers» та російського поп-співака Herr Антона. Є й композиції, записані спільно з гуртами «Фіолет» та «Механічний Апельсин». Також присутні кавер-версії… на самих Брем Стокер (від гуртів «Відстань» та «Шрі-ланка»). Самі ж музиканти Брем Стокеру переписали кілька своїх, вже випущених раніше, пісень. Звичайно, звучать вони інакше, свіжіше. Це, до слова, восьма студійна платівка гурту.

Стиль музики в новому альбомі, власне кажучи, не надто й змінився. Сингли «Мій протест» та кавер «Одинокий мужчина» були чи не першими штрихами пишної картини всього майбутнього альбому, наповненого «качаючими» ритмами і соковитими рифами.

Об’ємно і цілісно звучать композиції, органічно доповнені дещо агресивним вокалом і пізнаваною манерою співу. Разом вони повністю пронизують слухача і створюють атмосферу, повністю відповідну тематиці текстів – соціально-іронічно-саркастично-гумористично-реалістичну.

Складається враження, що музиканти вийшли у своїй творчості на певний новий рівень. Музика стала більш «дорослішою» і «фірмовішою», але, при цьому, не втратила свого напору і нахабства, і не була загнана в якісь рамки. Весь альбом наскрізь пронизаний духом свободи (незалежності внутрішньої, перш за все) і небажання прогинатися!

В цілому альбом вийшов дуже концептуальним як в музичному плані, так і в текстовому. І розцінювати його появу варто не тільки як яскраву музична подію у світі сучасного українського панку, але і як яскраву подію в житті нашого суспільства в цілому. Бо ж доволі рідко в наш час зустрічаються люди здатні так щиро і непохитно відстоювати свою точку зору на світ і намагатися донести її оточуючим. Тобто, «гнути свою лінію», плюючи на якісь канони, що нам нав’язуються владою, телебаченням чи ще якоюсь дурнею.

Гурт не створив монстра. Музикантам вдалося створити сильне і самобутнє створіння, яке, наодміну від відомого персонажа, має розвинений мозок не бандита, а виваженого громадянина світу! Як на мене, це найкращий панк-альбом в Україні за останні кілька років.

«Оформленням альбому та його записом гурт займався самотужки. Альбом ліпився зі шматків як Франкенштейн, тому йому була надана ця назва і на обкладинці обличчя створене з облич учасників Брем Стокер» - кажуть учасники гурту.

Брем Стокер може дозволити собі все що завгодно. «Франкенштейн» тому підтвердження. А що? Вони на це заслужили!

Особливої уваги, як на мене, потребують пісні: «Каштан», «Козакам до сраки», «Галя Україна», «Сама гарна» (у виконанні Shri-ланка) та «Долоні» (з Колосом із «Фіолета»).
 


Виконавець:
Bram Stoker
Назва:
Франкенштейн
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
INDUIK records

ПУБЛІКАЦІЇ
Брем Стокер: «Ми вороги банальності, тому «кровь-любовь» навряд потрапить до нашого альбому»
ІНТЕРВ'Ю
Брем Стокер: «Ми вороги банальності, тому «кровь-любовь» навряд потрапить до нашого альбому»
30.10.2013

Хто не чув про рівненський гурт Брем Стокер, той нічого не чув про українську рок-музику! Ці чи не єдині справжні панки на теренах нашої країни невтомно працюють, записують нові альбоми, виступають на різних фестивалях, у багатьох містах не зважаючи ні на які проблеми та життєві перипетії. А скоро представлять нову платівку, яка буде нести не лише якісний панк-рок, а й масу сюрпризів. Отож, про новий альбом, панк-рок в Україні і про Ібанез – Олексій Казанцев

Брем Стокер: «Натхнення при створенні пісень у нас ніколи не було. Достатньо пару пляшок горілки та швепс»
ІНТЕРВ'Ю
Брем Стокер: «Натхнення при створенні пісень у нас ніколи не було. Достатньо пару пляшок горілки та швепс»
03.08.2011

Загадковість і відвертість, титулованість і пофігізм – їх коротка характеристика. Отже – легендарні Брем Стокер. Олексій Казанцев (фронтмен гурту) для Київського Рок Клубу повідав про андеграунд, глобалізм, ставлення до молодіжної культури і багато іншого

Брем Стокер - нове відео на пісню «хлопці вбили негра» присвячене антірасизму
ІНТЕРВ'Ю
Брем Стокер - нове відео на пісню «хлопці вбили негра» присвячене антірасизму
17.10.2007

Вийшло нове відео Гурту Брем Стокер на пісню «хлопці вбили негра» присвячене анті расизму. Відео розміщене на сайті гурту. Монтував та знімав його учасник хіп-хоп бенду «Туса З Буса» ВОЙС Злий Пес. Це перша робота гурту в запланованій низці тематичних відеоробіт циклу український діавай. Кліп заплановано мине офіціальні телеканали і буде розповсюджуватись через мережу Інтернету та на дисках з виступів гурту.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Бойовик
Бойовик
2015
альбом
слухати
Діско-Панк
Діско-Панк
2010
альбом
Збиране
Збиране
2008
альбом
рецензія
Бісова сила
Бісова сила
2007
різне
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності