«От Вінта!» розпочали запис нового альбому «Мав я раз дівчиноньку»
Добряче погастролювавши цього літа теренами України, Польщі та Россії, рівненські украбіли «От Вінта!» засіли у студії. З першого вересня хлопці почали записувати демо-версії пісень для нової платівки «Мав я раз дівчиноньку». Нагадаємо, що попередній альбом гурту - «Дарма я наївся цибулі» побачив світ у квітні цього року.
Що стосується нової роботи, то левову її частку будуть складати українські народні пісні у власних «отвінтистських» обробках, зокрема «Ніч яка місячна», «Ой чий то кінь стоїть», «Мав я раз дівчиноньку». Крім того, до майбутнього альбому увійдуть пісні написані «вінтами» для української скаутської організації «ПЛАСТ» - маршові «Попереду жахи шляхи« та «Гей, Скобе!», а також добре знайоме відвідувачам «украбільних» концертів інструментальне попурі. Остаточний зміст платівки «Мав я раз дівчиноньку» та дата випуску наразі ще не визначені. Але в будь-якому разі трек-лист міститиме спільну річ «От Вінта!» і луцької «Флайzzzи» - «Два кольори», закарбовану цього літа. До речі, незабаром цей «шедевр» можна буде почути наживо. Одинадцятого вересня обидві ватаги приймуть участь у акції «Не будь байдужим!», що проходитиме у місті Костопіль Рівненської області, де і запрезентують цю пісню.
Наталя Тесля
Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»
26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків
Вистава «Свинарі», головні ролі в якій грають учасники гурту Ot Vinta, здобула Гран-прі міжнародного театрального фестивалю «Ліхт Art» - «Золотий Ліхтар»
19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності