Мед Хедс зіграють концерти до 20-річчя групи

17.11.2011 · Анонси

23 листопада в київському Crystal hall, 25 листопада у львівському Picasso відома українська рок-група Мед Хедс відсвяткує 20-річчя творчої діяльності масштабними концертами.

До ювілею Мед Хедс виконають програму, яку складуть самі  слухачі. Музиканти виконають 20 найкращих пісень, які протягом місяця шанувальники групи оберуть на сайті. Ті треки, які отримають найбільшу кількість голосів, прозвучать в Києві під час святкового виступу Мед Хедс . 

Нагадаємо, група вперше вийшли на сцену 8 грудня 1991 року. Це був підвал БК заводу «Арсенал», і музичний склад того часу включав в себе контрабас, напівакустичну гітару і танцюючого барабанщика. Дикі крики, англомовні тексти, зачіски в стилі рокабіллі і жорсткий драйв ... Це була справжня революція для пострадянського простору. За минулі роки «шалені голови» встигли записати 7 альбомів, випустити 20 відеокліпів, дати 1000 концертів, і зібрати на них кілька мільйонів прихильників по всьому світу. Їх чули в Росії, Польщі, Німеччини, Британії, Фінляндії, Іспанії, Італії, Швецарії, Америці та Канаді, а  хіт «А я на морі» встановили в якості рінгтону 200 000 чоловік. Музиканти свідомо не дотримуються жорстких жанрових рамок, змішуючи музичні ідеї зі ска, реггі, рок-н-ролу і українського фольклору, додавши потужну духову секцію. Вони не шукають легких шляхів, але при цьому роблять тільки те, чого бажають їх серця, впевнено крокуючи вперед. Найголовнішим у їхній музиці залишається величезна кількість позитивної енергії, а також уміння Мед Хедс перетворювати свої виступи на яскраві концертні шоу, на справжні свята. 

Квитки можна придбати у всіх касах міста

Вартість: від 80 грн

Прес-реліз

 


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Mad Heads XX
ФОТО
Mad Heads XX
29.11.2011

Давным-давно, целых 20 лет назад, в жизнь украинских меломанов стремительно ворвалась группа, абсолютно не похожая на все, что было раньше – яркие, бодрые, неординарные, громкие и очень уж западные ребята, которые назвали себя Mad Heads

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
УкраїнSKA
УкраїнSKA
2011
альбом
слухати · рецензія
Найкраща мить
Найкраща мить
2007
альбом
слухати
Надiя є
Надiя є
2005
альбом
слухати
Найкраща митьКЛІП
Найкраща мить · 2013
56 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів