УкраїнSKA

УкраїнSKA

Mad Heads XL


1. Здибанка (інтро)
2. Вірно любила
3. Чорні очка
4. Ой, мамо, люблю Гриця
5. Вітер віє
6. Ішов козак потайком
7. Горілочка
8. Горіла сосна
9. Несе Галя воду
10. Тому коса добре косить
11. В вишневім садочку
12. Ой ходила дівчина бережком
13. Тече вода
14. Кришталеві чаші
15. Верховина
16. Смерека
17. Дубки
18. Річенька
19. Цигани
ВСІ ТРЕКИ

Хто сказав, що народна музика не популярна? Mad Heads XL зі своїм новим проектом «УкраїнSKA», що був презентований слухачам ще минулого літа на фестивалі «Країна мрій», впевнено довів, що фольклор є актуальним у будь-який час, для будь-якого покоління.

І ось наприкінці весни вийшла платівка, яка об’єднала найкращі хіти українського етно. 19 народних пісень, оброблених у кращих традиціях Mad Heads з одного боку зберігають українську культурну спадщину, а з іншого – вносять її у сучасний молодіжний рух. Щоб скласти перше враження про альбом, можна прослухати пісні, які вже раніше були у репертуарі гурту і в новій платівці йдуть бонус-треками. Це: «Смерека», «Дубки», «Цигани» та «Річенька». Слідуючи логіці, можна припустити: якщо вищевказані композиції вже давно полюбилися слухачам, то й подібні їм жанрово інші 15 теж не лишать байдужими жодного поціновувача сучасної української музики. І це припущення – вірне.

Але водночас, нова платівка відрізняється від традиційного звучання гурту. Вона більш панкова, більш анархічна. І це ще одна «фішка» проекту. На концертах ці пісні не просто заводять публіку, а «розривають» її, змушуючи рухатися навіть наймеланхолічніших персон.

Окремо, напевно, слід відзначити «Кришталеві чаші». Ця пісня чи не найпотужніша в альбомі, і набуває статусу такого собі народного гімну. А більш ліричніша «Чорні очка» вже активно колесить радіо- та телеефірами. Досить світла пісня, до речі. Одна з найвідоміших пісень – «Ой, мамо, люблю Гриця». Відразу згадується відомий український мультфільм… Що ж, варто сказати, що окрім відомих (завдяки різноманітним виконавцям) народних пісень, можна зустріти пісні, які раніше не доводилося чути. Самі ж музиканти кажуть: «Добре знайомі мелодії постануть в оновленому, часом несподіваному вигляді; маловідомі отримають шанс не бути забутими».

Перед початком роботи «шалені голови» прослухали сотні народних пісень в абсолютно різних виконаннях, починаючи від класичних народних, закінчуючи різними сучасними гуртами та гуртами 60-70-х років. І взяли з усіх версій – лише найкраще. Позитив, гарний настрій і шалений драйв – все найкраще від Mad Heads XL тепер у народних піснях! Залишається сподіватися, що на цьому новаторський проект не зупиниться.

До речі, платівка буде представлена за кордоном, адже Mad Heads XL їдуть з нею в Польщу, США, Канаду та інші країни світу.

Щоби наша слава, козацькая слава повік не пропала! («Кришталеві чаші»)

Дмитро Войналович
(c) rock.kiev.ua


Виконавець:
Mad Heads XL
Назва:
УкраїнSKA
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
Comp Music

ПУБЛІКАЦІЇ
Mad Heads XX
ФОТО
Mad Heads XX
29.11.2011

Давным-давно, целых 20 лет назад, в жизнь украинских меломанов стремительно ворвалась группа, абсолютно не похожая на все, что было раньше – яркие, бодрые, неординарные, громкие и очень уж западные ребята, которые назвали себя Mad Heads

Мед Хедс зіграють концерти до 20-річчя групи
АНОНСИ
Мед Хедс зіграють концерти до 20-річчя групи
17.11.2011

23 листопада в київському Crystal hall, 25 листопада у львівському Picasso відома українська рок-група Мед Хедс відсвяткує 20-річчя творчої діяльності масштабними концертами.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Найкраща мить
Найкраща мить
2007
альбом
слухати
Надiя є
Надiя є
2005
альбом
слухати
Найкраща митьКЛІП
Найкраща мить · 2013
58 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!