К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Мед Хедс зіграють концерти до 20-річчя групи

17.11.2011 · АнонсыМед Хедс зіграють концерти до 20-річчя групи

23 листопада в київському Crystal hall, 25 листопада у львівському Picasso відома українська рок-група Мед Хедс відсвяткує 20-річчя творчої діяльності масштабними концертами.

До ювілею Мед Хедс виконають програму, яку складуть самі  слухачі. Музиканти виконають 20 найкращих пісень, які протягом місяця шанувальники групи оберуть на сайті. Ті треки, які отримають найбільшу кількість голосів, прозвучать в Києві під час святкового виступу Мед Хедс . 

Нагадаємо, група вперше вийшли на сцену 8 грудня 1991 року. Це був підвал БК заводу «Арсенал», і музичний склад того часу включав в себе контрабас, напівакустичну гітару і танцюючого барабанщика. Дикі крики, англомовні тексти, зачіски в стилі рокабіллі і жорсткий драйв ... Це була справжня революція для пострадянського простору. За минулі роки «шалені голови» встигли записати 7 альбомів, випустити 20 відеокліпів, дати 1000 концертів, і зібрати на них кілька мільйонів прихильників по всьому світу. Їх чули в Росії, Польщі, Німеччини, Британії, Фінляндії, Іспанії, Італії, Швецарії, Америці та Канаді, а  хіт «А я на морі» встановили в якості рінгтону 200 000 чоловік. Музиканти свідомо не дотримуються жорстких жанрових рамок, змішуючи музичні ідеї зі ска, реггі, рок-н-ролу і українського фольклору, додавши потужну духову секцію. Вони не шукають легких шляхів, але при цьому роблять тільки те, чого бажають їх серця, впевнено крокуючи вперед. Найголовнішим у їхній музиці залишається величезна кількість позитивної енергії, а також уміння Мед Хедс перетворювати свої виступи на яскраві концертні шоу, на справжні свята. 

Квитки можна придбати у всіх касах міста

Вартість: від 80 грн

Прес-реліз

 


 
ПУБЛИКАЦИИ
Mad Heads XX
ФОТО
Mad Heads XX
29.11.2011

Давным-давно, целых 20 лет назад, в жизнь украинских меломанов стремительно ворвалась группа, абсолютно не похожая на все, что было раньше – яркие, бодрые, неординарные, громкие и очень уж западные ребята, которые назвали себя Mad Heads

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
УкраїнSKA
УкраїнSKA
2011
альбом
слушать · рецензия
Найкраща мить
Найкраща мить
2007
альбом
слушать
Надiя є
Надiя є
2005
альбом
слушать
Найкраща митьКЛИП
Найкраща мить · 2013
58 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности