«Фіолет» презентувала свій дебютний альбом «Трохи Тепла»

03.11.2010 · Новини

 

В листопаді 2010-го року музична формація «ФІОЛЕТ» з міста Луцька презентувала світу інтернет-реліз свого дебютного міні-альбому під назвою «Трохи Тепла». Альбом для вільного скачування був викладений командою на своєму сайті http://fiolet-band.com/. Робота стала своєрідним підсумком року повноцінного існування гурту і увібрала в себе специфіку даного етапу розвитку «Віолету».

Щодо самого гурту, то хлопці досить сміливо заявили про себе з самого початку свого існування. Експериментальна суміш стилів – джазу, хіп-хопу, модерн-року та фанку створила свій «фіолетовий» стиль, який завоював любов публіки в рідному для команди Луцьку та містах, де «ФІОЛЕТ» виступав протягом року існування.

Протягом року «фіолетового» життя гурт відіграв яскраві концерти на таких фестивалях як «Червона Рута», «Молода Галичина», «Мазепа-фест», «Потяг до Яремче», «Бандерштат», «Захід», «Перлина Заходу», «Зорі Калуша», «Форпост», «Велика Руханка» та інших; на одній сцені «фіолетові» грали з такими відомими українськими виконавцями як «Бумбокс», «Моторрола», «Неділя», «Росава», «Флайза», «Роллікс», «Димна Суміш» та іншими; =ФІОЛЕТ= став гостем на концертах до днів міста та інших громадських свят в багатьох містах Західної України.

Класичний склад живої команди з гармонійними вкрапленнями клавіш та труби виділяє команду з-поміж інших молодих українських виконавців. Слухачі та критики в творчості гурту особливо відзначають тексти пісень «Віолету», які стосуються актуальних питань сучасного життя. Не лишається осторонь і концертна енергетика гурту, яка характеризується створенням своєрідної атмосфери, яку передають виконувані пісні.

До першого альбому гурту увійшло шість композицій, які вже завоювали любов слухачів - «Марина», «Трохи Тепла», «Мій Вибір», «Відкриваєш Серце», «EGO» та «Крилами»; плюс – сьомий трек під назвою «Фіолетовий Шум», такий собі музично-психоделічний експеримент зроблений на основі однієї з пісень гурту.  Альбом записувався та зводився в рівненській студії «Індюк-Рекордс» під керівництвом Олексія Казанцева.  Робота тривала понад п’ять місяців.

До часу виходу альбому «ФІОЛЕТ», будучи молодою командою, яка шукає власне звучання та стиль, суттєво просунулися в своєму розвитку та концертному саунді вперед. Дані тенденції знайдуть своє відображення вже в новому альбомі команди, запис якого розпочнеться з нового 2011 року. Насьогодні ж «ФІОЛЕТ» готується до запису акустичного синглу та зйомок свого дебютного кліпу.

Сергій «Колос» Мартинюк, вокаліст та лідер команди з даного приводу зазначає: «Цей рік, і його віддзеркалення в нашому першому альбомі, стали для нас перевіркою на право існування. Ми лишилися незалежними. Вірними собі і своєму слухачу. Критерієм перевірки стала любов публіки, - ми отримали її вдосталь для того, щоб в майбутнє дивитися виключно оптимістично і не припиняти творчий пошук! Чекаємо Вас на наших концертах та бажаємо приємного прослуховування «Трохи Тепла».


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
ІНТЕРВ'Ю
Фіолет: «Можливо, з оркестром симфонічним заграємо, чи на орбіті лабанемо сольник»
16.11.2013

Нещодавно волинський гурт ФІОЛЕТ випустив новий сингл «Обличчя». Ц еще одна ластівка з майбутнього альбому, який вийде у наступному році, але робота над яким плідно триває. Як іде творчий процес у музикантів, що в найближчих планах у одного з найвідоміших українських гуртів сьогодення – про це і не тільки – фронтмен гурту Сергій Мартинюк

Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
ІНТЕРВ'Ю
Підсумки 2012-го від Сергія Мартинюка («Фіолет»)
03.01.2013

Коротко про рік минулий та плани на майбутній

Рок з молоком #6. Фіолет
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #6. Фіолет
14.08.2011

Продовжуємо спілкування з харизматичними гуртами. Фіолет, пані та панове! Фіолетово не буде

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Aurora
Aurora
2018
альбом
слухати
П'яні мости
П'яні мости
2017
сингл
Навірші
Навірші
2016
альбом
слухати
True Love
True Love
2016
альбом
слухати
Пісні любові на полі бою
Пісні любові на полі бою
2015
альбом
слухати
Бро, твори добро!КЛІП
Бро, твори добро! · 2020
39 тис. переглядів
Слово даюКЛІП
Слово даю · 2020
301 тис. переглядів
До СерцяКЛІП
До Серця · 2019
373 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності