@Traktor, або хто налякав Москву

14.09.2009 · Новини

Київский унікальный рок-дует Атрактор щойно повернувся з Москви, «наслідивши» на легендарному фесті «Индюшата», який святкував своє 20-річчя. Переконання в тому, що гурт знаходиться у цілковитій безпеці відносно спеціального призу «…мумий тролль предоставит понравившемуся коллективу свою студию «Рок-гараж» для записи одного трека…»,  прийшло разом із першими відгуками очевидців:

…«очень быстро, громко и всё время кричат»… – доплентавшись додому, поскаржився в одному із своїх блогів переляканий «Гоша Биргер. Журналист. Москва. Пол: мужской».

… «все очень громко, рычаще, местами весело, местами пугающе, но долго слушать их опять же не смогла, очень уж рычаще и слов непонятно совсем, хотя ноги пускались непроизвольно в пляс» - додала трохи пізніше вразлива пані, про яку відомо виключно те, що : «Всем привет Меня зовут Мария. Я пою и пишу песни в двух проектах: Барто и Огни Святого Эльма.»

…«Пипа красавец и барабанщица у него что надо. вот только куда такой гаражный панк может сгодиться ума не приложу» – міркував собі у безсонні пан «Денис Бояринов, 1940, Москва, меня интересуют только мощи, их стоимость и где приобрести».

…«Настоящего панк-угара добавила киевская группа @TRAKTOR во главе с фронтменом -  украинским басистом Александром Пипой (соратником Олега Скрипки по группе "Вопли Видоплясова"), а своим визгом (иначе не скажешь) ему вторит чрезвычайно колоритная барабанщица» - намагалася об’єктивно оцінювати озброєна інформацією минулого сторіччя журналіст «Российской газеты» Н.Єрмолова

Певний шанс стати переможцем мало влучне ревью вельмишановного Павла Суркова, якщо заплющити очі на застарілу причепку «ВВ» до «панк-угару». Тим не менш, його надаємо повним скріншотом:

Для тих хто не слідкує за афішею, нагадаємо, що в суботу 19 вересня у вас буде нагода власновух дати оцінку творчості @Traktor, які в черговий раз постараються довести гасло «Two’s company, three’s a crowd», або «третій - зайвий». Прославляти ідею мінімалізму разом з Атрактор збирається ще один барабанно-гітарний дует Martiansdoitbetter. Третіми, хто закріпить успіх ідей непотрібності натовпу на сцені, стануть великобритано-канадський трьохгітарний квартет The C-Men.

@Traktor, Martiansdoitbetter, The C-Men
19.09.2009
клуб «Авеню»

* По теме:
@TRAKTOR (punkindustrialminimalist) 
www.myspace.com/atttraktor   

Martiansdoitbetter (garage rock)
www.myspace.com/martiansdoitbetter   

THE C-MEN (old school punk)
www.myspace.com/thecmenpunks


 
ПУБЛІКАЦІЇ
«@traktor»: менше лірики, більше «чортівщинки»
ІНТЕРВ'Ю
«@traktor»: менше лірики, більше «чортівщинки»
23.07.2010

Публіка любить Олександра Піпу не лише за екзотичну панківську зовнішність. Музика колишнього бас-гітариста гуртів «ВВ» та «Борщ», а нині учасника проекту «@traktor» приваблює своєю «чортівщинкою»

Трактор Щастя!
ІНТЕРВ'Ю
Трактор Щастя!
10.11.2008

Якщо у нас в країні є музиканти, які користуються всенародною любов'ю, то завжди веселий і позитивний Сашко Піпа, безумовно, один із них. Його виступів у «Майдані» чекають з особливою радістю. Поки численні гості роззиралися довкола, пили пиво, слухали музику і знайомилися з нашими дівчатами, я трішки поспілкувалася з основними винуватцями дійства, а саме учасниками «@TRAKTORа» - Альоною та Сашком.

Олександр Піпа - кермує @Traktor у тур по Україні
ІНТЕРВ'Ю
Олександр Піпа - кермує @Traktor у тур по Україні
01.01.1970

Одразу після «від'їзду» вельмишановного гурту БОРЩ у «безстрокову творчу відпустку з приводу принципових творчіх непорозумінь», один з його засновників Сашко Піпа, не марнуючи часу, вирішив нарешті втілити у життя свої, як завжди, нестандартні творчі ідеї. Ось так, за кілька тижнів, і народився проект з дивною назвою @TRAKTOR.

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії