Олександр Піпа - кермує @Traktor у тур по Україні

01.01.1970 · Інтерв'ю

Одразу після «від’їзду» вельмишановного гурту БОРЩ у «безстрокову творчу відпустку з приводу принципових творчіх непорозумінь», один з його засновників Сашко Піпа, не марнуючи часу, вирішив нарешті втілити у життя свої, як завжди, нестандартні творчі ідеї. 

«Проект «розібрали» через загострення творчих непорозумінь між двома його засновниками – Юрка тягнуло на мейнстрім, а мене – навпаки, в протилежну сторону. Класичні «єдінство-&-борьба протівоположностєй», що були рушійною силою у гурті, під кінець призвели до не менш класичних Лебідь-Щуку-Раком. В результаті вирішили відкласти все у шухляду необмеженої довжини, щоб не похабити. Продовжувати комусь is нас грати окремо під назвою БОРЩ, але в іншому стилі, здається, було б заPadlO.»

Ось так, за кілька тижнів, і народився проект з дивною назвою, яку швидче за всіх зрозуміють фізики, знавці англійської зможуть трактувати «буквально», а от щирі прихильники слав’янських мов – зовсім інакше.

«Нова група називається @TRAKTOR (атрактор, або, хто хоче, собака-трактор). Окрім мене на басу та вокалі, там ще грає Альона Scady (барабани – вокал) та Дубровський (звук, звуки, семпли, FX-и та вокал). Поперло з першої ж проби, тому, чому саме вони, можна й не питати.»

Про стиль того, що вони грають, музиканти гурту розповсюджуватись не ризикують, залишаючи цю непросту справу слухачам. Але впевнено можна сказати, що новий проект не працює в піддиктовку однієї людини.

«Знову та ж сама грабля (грабля пишеться разом) – в групі царює гнілая дємократія, колективна творчість, та всякі інші нічні кошмари для будь-якого класичного лідера-мозгофакера.»

Після  дебюту на фестивалі Рок-Січ,  гурт можно буде побачити у чималій кількості українських міст, де @TRAKTOR з’являться разом із австралійським інді-рок-гуртом ASLEEPINTHEPARK з Мельбурну та відомим івано-франківським тріо ПАН ПУПЕЦЬ. Наприкінці всеукраїнського туру, 5 жовтня, всі три гурти виступлять в киівській Хмільній Бочці.

«Пан Пупець» – це моя улюблена українська група. Останніх кілька в томаті років ми часто грали разом. Коли БОРЩ пішов у безстрокову творчу відпустку, я двічі виступав у їхньому супроводі на байк-шоу. Далі повноцінно не співпрацювали, бо, на мою думку, в них і без мене жирно виходить.
А австралійці познайомились із нами рік тому через MySpace – попросили нас (БОРЩ) організувати їм виступ у Києві. Концерт вийшов, за їх словами найкращим з їхнього тодішнього європейського турне. Крім того, Україна їх приємно вразила своєю невідповідністю до тих стереотипів, що західні люди (якщо таке можна казати про австралійців) мають щодо пост-совку. Мріяли повернутись і ось, повернулись.»

Розклад виступів:
18.09 – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, Міський Будинок Культури
19.09 – ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, клуб Хімера
20.09 – РІВНЕ, клуб Vortek
21.09 – ЛУЦЬК, клуб Майдан
25.09 – ХАРКІВ, клуб Форт
26.09 – ДНІПРОПЕТРОВСЬК, клуб МастерШмідт
27.09 – ДОНЕЦЬК,  клуб Gung’Ю’bazz
28.09 – ОДЕСА, стадіон Продмаш, GOBLIN SHOW
03.10 – ЧЕРНІГІВ, клуб Varenik’s
04.10 – СУМИ, ТЮЗ
05.10 – КИЇВ , Бочка Хмільна

@Traktor@Traktor

Пряма мова - Олександр Піпа
(с) rock.kiev.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Attрактор в «Бочке на Подоле»: Добро победило бабло!
ФОТО
Attрактор в «Бочке на Подоле»: Добро победило бабло!
26.10.2013

После концерта барабанщик уважаемой мной группы Жаба в дирижабле Богдан Грибовский сказал мне: «Вот это драйв — всем драйвам — драйв!»

«@traktor»: менше лірики, більше «чортівщинки»
ІНТЕРВ'Ю
«@traktor»: менше лірики, більше «чортівщинки»
23.07.2010

Публіка любить Олександра Піпу не лише за екзотичну панківську зовнішність. Музика колишнього бас-гітариста гуртів «ВВ» та «Борщ», а нині учасника проекту «@traktor» приваблює своєю «чортівщинкою»

Трактор Щастя!
ІНТЕРВ'Ю
Трактор Щастя!
10.11.2008

Якщо у нас в країні є музиканти, які користуються всенародною любов'ю, то завжди веселий і позитивний Сашко Піпа, безумовно, один із них. Його виступів у «Майдані» чекають з особливою радістю. Поки численні гості роззиралися довкола, пили пиво, слухали музику і знайомилися з нашими дівчатами, я трішки поспілкувалася з основними винуватцями дійства, а саме учасниками «@TRAKTORа» - Альоною та Сашком.

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів