Олександр Піпа - кермує @Traktor у тур по Україні

01.01.1970 · Інтерв'ю

Одразу після «від’їзду» вельмишановного гурту БОРЩ у «безстрокову творчу відпустку з приводу принципових творчіх непорозумінь», один з його засновників Сашко Піпа, не марнуючи часу, вирішив нарешті втілити у життя свої, як завжди, нестандартні творчі ідеї. 

«Проект «розібрали» через загострення творчих непорозумінь між двома його засновниками – Юрка тягнуло на мейнстрім, а мене – навпаки, в протилежну сторону. Класичні «єдінство-&-борьба протівоположностєй», що були рушійною силою у гурті, під кінець призвели до не менш класичних Лебідь-Щуку-Раком. В результаті вирішили відкласти все у шухляду необмеженої довжини, щоб не похабити. Продовжувати комусь is нас грати окремо під назвою БОРЩ, але в іншому стилі, здається, було б заPadlO.»

Ось так, за кілька тижнів, і народився проект з дивною назвою, яку швидче за всіх зрозуміють фізики, знавці англійської зможуть трактувати «буквально», а от щирі прихильники слав’янських мов – зовсім інакше.

«Нова група називається @TRAKTOR (атрактор, або, хто хоче, собака-трактор). Окрім мене на басу та вокалі, там ще грає Альона Scady (барабани – вокал) та Дубровський (звук, звуки, семпли, FX-и та вокал). Поперло з першої ж проби, тому, чому саме вони, можна й не питати.»

Про стиль того, що вони грають, музиканти гурту розповсюджуватись не ризикують, залишаючи цю непросту справу слухачам. Але впевнено можна сказати, що новий проект не працює в піддиктовку однієї людини.

«Знову та ж сама грабля (грабля пишеться разом) – в групі царює гнілая дємократія, колективна творчість, та всякі інші нічні кошмари для будь-якого класичного лідера-мозгофакера.»

Після  дебюту на фестивалі Рок-Січ,  гурт можно буде побачити у чималій кількості українських міст, де @TRAKTOR з’являться разом із австралійським інді-рок-гуртом ASLEEPINTHEPARK з Мельбурну та відомим івано-франківським тріо ПАН ПУПЕЦЬ. Наприкінці всеукраїнського туру, 5 жовтня, всі три гурти виступлять в киівській Хмільній Бочці.

«Пан Пупець» – це моя улюблена українська група. Останніх кілька в томаті років ми часто грали разом. Коли БОРЩ пішов у безстрокову творчу відпустку, я двічі виступав у їхньому супроводі на байк-шоу. Далі повноцінно не співпрацювали, бо, на мою думку, в них і без мене жирно виходить.
А австралійці познайомились із нами рік тому через MySpace – попросили нас (БОРЩ) організувати їм виступ у Києві. Концерт вийшов, за їх словами найкращим з їхнього тодішнього європейського турне. Крім того, Україна їх приємно вразила своєю невідповідністю до тих стереотипів, що західні люди (якщо таке можна казати про австралійців) мають щодо пост-совку. Мріяли повернутись і ось, повернулись.»

Розклад виступів:
18.09 – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, Міський Будинок Культури
19.09 – ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, клуб Хімера
20.09 – РІВНЕ, клуб Vortek
21.09 – ЛУЦЬК, клуб Майдан
25.09 – ХАРКІВ, клуб Форт
26.09 – ДНІПРОПЕТРОВСЬК, клуб МастерШмідт
27.09 – ДОНЕЦЬК,  клуб Gung’Ю’bazz
28.09 – ОДЕСА, стадіон Продмаш, GOBLIN SHOW
03.10 – ЧЕРНІГІВ, клуб Varenik’s
04.10 – СУМИ, ТЮЗ
05.10 – КИЇВ , Бочка Хмільна

@Traktor@Traktor

Пряма мова - Олександр Піпа
(с) rock.kiev.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Attрактор в «Бочке на Подоле»: Добро победило бабло!
ФОТО
Attрактор в «Бочке на Подоле»: Добро победило бабло!
26.10.2013

После концерта барабанщик уважаемой мной группы Жаба в дирижабле Богдан Грибовский сказал мне: «Вот это драйв — всем драйвам — драйв!»

«@traktor»: менше лірики, більше «чортівщинки»
ІНТЕРВ'Ю
«@traktor»: менше лірики, більше «чортівщинки»
23.07.2010

Публіка любить Олександра Піпу не лише за екзотичну панківську зовнішність. Музика колишнього бас-гітариста гуртів «ВВ» та «Борщ», а нині учасника проекту «@traktor» приваблює своєю «чортівщинкою»

Трактор Щастя!
ІНТЕРВ'Ю
Трактор Щастя!
10.11.2008

Якщо у нас в країні є музиканти, які користуються всенародною любов'ю, то завжди веселий і позитивний Сашко Піпа, безумовно, один із них. Його виступів у «Майдані» чекають з особливою радістю. Поки численні гості роззиралися довкола, пили пиво, слухали музику і знайомилися з нашими дівчатами, я трішки поспілкувалася з основними винуватцями дійства, а саме учасниками «@TRAKTORа» - Альоною та Сашком.

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!