ГражданинЪ Топинамбур - успішно дебютував в Москві

26.06.2009 · Новини

Дніпропетровський бенд ГражданинЪ Топинамбур успішно дебютував в Москві. Обидва клубні концерти в білокам'яній прошлі із шаленим успіхом, чого група та організатори виступів, чесно кажучи, не очікували.

Роман Забуга – вокаліст групи ГражданинЪ Топинамбур: «Ясна річ, що кожен музикант сподівається на успіх, але настільки гарячого прийому в Москві ми дійсно не чекали. На початку програми публіка ще придивлялася-прислуховувалася  до того, що витворяли для них «маловідомі українці», але вже з середини концерту суворі московські хлопці та дівчата не стримували своїх емоцій, та не скупилися на оплески». Результатом московських оглядин «Топінамбура» стало запрошення восени дати серію концертів в російській столиці. До того часу група планує підготувати абсолютно нову концертну програму, основану на матеріалі альбому «Друг Семьи».  В кінці вересня ГражданинЪ Топинамбур офіційно презентують свій альбом в Києві, де також  представлять прем'єру свого шоу.

Роман Забуга – вокаліст групи ГражданинЪ Топинамбур: «Той, хто був на наших концертах знає, що виступ групи ГражданинЪ Топинамбур це не лише і не стільки спів і гра на інструментах. Наші концерти насичені гумором, елементами театру і відчайдушними панківськими перфоменсами. Всю цю дику і привабливу суміш ми тепер систематизуємо та об’єднаємо  в рок-шоу та представимо у вересні під час київської презентації альбому «Друг Сім'ї». Можливо, що на той час буде готовим і наш перший офіційний кліп».

Літо не стане для «Топінамбура» періодом затишшя. Група активно виступатиме як в клубах, так і на відкритих майданчиках.

27 червня музиканти дадуть сольний концерт в дніпропетровському Dream Box Club. Найближчим часом група реконструює свій сайт, який вже переїхав на нову адресу: topinambur.org.ua.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Гражданин Топинамбур и Рука плохого человека
НОВИНИ
Гражданин Топинамбур и Рука плохого человека
20.09.2013

ВИА Гражданин Топинамбур закончил работу над своим третьим альбомом, о чем оповестил своих поклонников на сайте и в социальных сетях: «Дорогие Граждане, Друзья, Меломаны! Совсем скоро наш остросюжетный альбом «Рука Плохого Человека» будет доступен для прослушивания и скачивания на Кругах»

Гражданин Топинамбур - выпустили новый альбом!
НОВИНИ
Гражданин Топинамбур - выпустили новый альбом!
17.10.2011

Украинская ска/рок группа «Гражданин Топинамбур» наконец порадовала своих поклонником долгожданным новым альбомом. Со времени выхода альбома «Друг семьи» прошло аж целых два года

Гражданин Топинамбур: «За каждой нашей песней скрывается чья-то судьба»
ІНТЕРВ'Ю
Гражданин Топинамбур: «За каждой нашей песней скрывается чья-то судьба»
16.06.2010

Сегодня очень трудно найти музыкальный коллектив, который творил бы то, что сегодня вытворяют днепропетровские парни из «Гражданина Топинамбура». Стоит лишь послушать их песни, посмотреть видео, сходить на концерт – хоть раз – и заряд позитива и счастья нахлынет волной, как цунами. Барабанщик и один из основателей банды Андрей Удовиченко рассказал о прошлом, поведал о настоящем, поделился планами на будущее

ДОСЬЄ
ЛандышиКЛІП
Ландыши · 2013
74 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності