Квадраджесіма готується до першого повернення на сцену

12.05.2009 · Анонси

Столичний гурт-фенікс Квадраджесіма після майже дворічної перерви у концертній діяльності готується до першого обіцяного повернення на сцену у оновленому складі. Відбудеться це 28 травня у київському клубі «44» і буде являти собою презентацію не тольки нового матеріалу та звучання, а нового складу команди взагалі. 

Після того як у грудні 2008 місце фронтмена Квадри зайняв Вова «Гаваєць»(екс-Х.В.К.), а за ритми став відповідати молодий барабанщик Толік Іванінін, команда повернулася до життя, робота закипіла і ось вже свіжий матеріал готовий до презентації і качу. «Ми дуже скучили за своїми слухачами і за живими виступами, - каже лідер команди Алекс Макітра, «і перш за все хочемо прокачати наживо весь той матеріал що вже напрацювали, відновити енергетичний контакт, якого в нас так давно не було. Це дуже важливий етап в роботі над піснями, який дає відповідь на те, якими вийшли пісні і що треба в них ще змінити. Все ж таки Квадраджесіма - не студійна команда і реакція публіки на концертах - один із головних наших компасів.»

Маючи усталене визначення гурту що грає «електронну музику на живих інструментах», Квадра на новому етапі розвитку вирішила піти далі і не обмежувати себе лише звичними гітарами та барабанами, тож синтезатори тепер також можна буде почути наживо в нових піснях.

Також на концерті буде класика гурту, «Урбанаджангла», «Азбука Морзе» та інші пісні з першого і поки що єдиного альбому «COSMO», а для всіх тих, хто був і є прихильником гурту «Х.В.К», Квадра підготувала власну версію їх відомого хіта «Хапай».

Прес-служба

* Посилання по темі:
www.myspace.com/qgband
www.youtube.com/qgband


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Довгоочікуване повернення оновленої Квадраджесіми
НОВИНИ
Довгоочікуване повернення оновленої Квадраджесіми
04.02.2009

На початку 2009 року столична формація Квадраджесіма після майже півторарічної перерви у активній концертній діяльності та численних чуток про свій розпад офіційно оголосила про суттєві зміни у своєму складі та про формування нової Квадраджесіми.

Квадраджесіма – повертається синглом «Я обираю»
НОВИНИ
Квадраджесіма – повертається синглом «Я обираю»
29.07.2008

Після тривалих подорожей студійними хащами, до світу повертається Квадраджесіма. Першим синглом, що сповіщає про підготовку до релізу другого альбому стала пісня «Я обираю».

Макітра - новий псевдонім Алекса з Квадраджесіми
НОВИНИ
Макітра - новий псевдонім Алекса з Квадраджесіми
10.05.2007

Засновник та ідеолог Квадраджесіми гітарист Алекс вирішив піддати себе реінкарнації та з'явитися у світ під новим сценічним псевдонімом. Тепер він Алекс Макітра, і пов’язано це з народженням його сольного електронного проекту під назвою Макітра.

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!