К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Квадраджесіма готується до першого повернення на сцену

12.05.2009 · АнонсыКвадраджесіма готується до першого повернення на сцену

Столичний гурт-фенікс Квадраджесіма після майже дворічної перерви у концертній діяльності готується до першого обіцяного повернення на сцену у оновленому складі. Відбудеться це 28 травня у київському клубі «44» і буде являти собою презентацію не тольки нового матеріалу та звучання, а нового складу команди взагалі. 

Після того як у грудні 2008 місце фронтмена Квадри зайняв Вова «Гаваєць»(екс-Х.В.К.), а за ритми став відповідати молодий барабанщик Толік Іванінін, команда повернулася до життя, робота закипіла і ось вже свіжий матеріал готовий до презентації і качу. «Ми дуже скучили за своїми слухачами і за живими виступами, - каже лідер команди Алекс Макітра, «і перш за все хочемо прокачати наживо весь той матеріал що вже напрацювали, відновити енергетичний контакт, якого в нас так давно не було. Це дуже важливий етап в роботі над піснями, який дає відповідь на те, якими вийшли пісні і що треба в них ще змінити. Все ж таки Квадраджесіма - не студійна команда і реакція публіки на концертах - один із головних наших компасів.»

Маючи усталене визначення гурту що грає «електронну музику на живих інструментах», Квадра на новому етапі розвитку вирішила піти далі і не обмежувати себе лише звичними гітарами та барабанами, тож синтезатори тепер також можна буде почути наживо в нових піснях.

Також на концерті буде класика гурту, «Урбанаджангла», «Азбука Морзе» та інші пісні з першого і поки що єдиного альбому «COSMO», а для всіх тих, хто був і є прихильником гурту «Х.В.К», Квадра підготувала власну версію їх відомого хіта «Хапай».

Прес-служба

* Посилання по темі:
www.myspace.com/qgband
www.youtube.com/qgband


 
ПУБЛИКАЦИИ
Довгоочікуване повернення оновленої Квадраджесіми
НОВОСТИ
Довгоочікуване повернення оновленої Квадраджесіми
04.02.2009

На початку 2009 року столична формація Квадраджесіма після майже півторарічної перерви у активній концертній діяльності та численних чуток про свій розпад офіційно оголосила про суттєві зміни у своєму складі та про формування нової Квадраджесіми.

Квадраджесіма – повертається синглом «Я обираю»
НОВОСТИ
Квадраджесіма – повертається синглом «Я обираю»
29.07.2008

Після тривалих подорожей студійними хащами, до світу повертається Квадраджесіма. Першим синглом, що сповіщає про підготовку до релізу другого альбому стала пісня «Я обираю».

Макітра - новий псевдонім Алекса з Квадраджесіми
НОВОСТИ
Макітра - новий псевдонім Алекса з Квадраджесіми
10.05.2007

Засновник та ідеолог Квадраджесіми гітарист Алекс вирішив піддати себе реінкарнації та з'явитися у світ під новим сценічним псевдонімом. Тепер він Алекс Макітра, і пов’язано це з народженням його сольного електронного проекту під назвою Макітра.

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности