Квадраджесіма – повертається синглом «Я обираю»

29.07.2008 · Новини

Після тривалих подорожей студійними хащами, до світу повертається Квадраджесіма.

Протягом довгого часу хлопці працювали над новими піснями та їх студійним втіленням для другого альбому, послідовника COSMO, виданого у 2006 році.

Новим етапом в житті команди стало те, що запис відбувається на студії Бамброфон, яку створив і довів до ладу Денис Бамбр, бас-гітарист команди, знаний аудіофіл та звуковий перфекціоніст-маніяк. Намагання команди узяти весь процес звукотворення під власний контроль призвело до реалізації мрії про власну студію.

Першим синглом, що сповіщає про підготовку до релізу другого альбому стала пісня «Я обираю». Прем’єра ФДР-версії пісні у радіопросторі країни відбулася 19 липня. Наразі вільно прослухати оригінальну та ФДР-версію пісні можливо на сторінці гурту за адресою qg.com.ua або на myspace/qgband.

Прес-служба Квадраджесіма

ПУБЛІКАЦІЇ
Квадраджесіма готується до першого повернення на сцену
АНОНСИ
Квадраджесіма готується до першого повернення на сцену
12.05.2009

Столичний гурт-фенікс Квадраджесіма після майже дворічної перерви у концертній діяльності готується до першого обіцяного повернення на сцену у оновленому складі. Відбудеться це 28 травня у київському клубі «44» і буде являти собою презентацію не тольки нового матеріалу та звучання, а нового складу команди взагалі.

Довгоочікуване повернення оновленої Квадраджесіми
НОВИНИ
Довгоочікуване повернення оновленої Квадраджесіми
04.02.2009

На початку 2009 року столична формація Квадраджесіма після майже півторарічної перерви у активній концертній діяльності та численних чуток про свій розпад офіційно оголосила про суттєві зміни у своєму складі та про формування нової Квадраджесіми.

Макітра - новий псевдонім Алекса з Квадраджесіми
НОВИНИ
Макітра - новий псевдонім Алекса з Квадраджесіми
10.05.2007

Засновник та ідеолог Квадраджесіми гітарист Алекс вирішив піддати себе реінкарнації та з'явитися у світ під новим сценічним псевдонімом. Тепер він Алекс Макітра, і пов’язано це з народженням його сольного електронного проекту під назвою Макітра.

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
АНОНСИ
Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
04.07.2018

У 2015 році Muse вирушили у Drones World Tour. Під час нього вони відіграли 130 концертів у незвичному для себе форматі — над сценою літали дрони, а гігантські проекції взаємодіяли з музикантами