Ot Vinta: попереду жахи-шляхи, а також Європа та Японія!

12.06.2007 · Новини

Літо для рівненського гурту OT VINTA традиційно являється гарячою фестивальною порою. Цього року хлопці порушувати традицію не збираються, крім того, активно гастролюватимуть теренами Європи.

Власне, сезон єврогастролей вже успішно відкритий. «Гвинти» щойно повернулися з Німеччини, де виступили в якості хедлайнерів на студентському фествиалі Campus Fest (http://www.campusfest-leipzig.de), що проходив 6-7 червня в місті Лейпциг. Також OT VINTA завітали в містечко Халле, де дали клубний концерт. Фірмовий украбіллі прийшовся німецькій молоді до смаку, що ще раз доводить, що для справжнього рок-н-рольного драйву кордонів не існує.

Наступний євро-виїзд OT VINTA відбудеться до Словаччини, на потужний рок-фестиваль Hodokvas (http://www.hodokvas.sk), що  проходитиме 4-5 липня неподалік Братислави. Загалом в цьому фесті бритиме участь понад п’ять десятків команд з різних країн. Зокрема це всесвітньовідомі гурти KORN (США), Placebo (Велика Британія), Kosheen (Велика Британія), No Means No (Канада), та барабанщик легендарних The Ramones - Marky Ramone з сольним проектом. Ot Vinta вийдуть на сцену перед хедлайнерами другого дня Ходоквасу – монстрами ню-металу, гуртом KORN. А наприкінці липня «гвинти» вирушають у Голландію -  там вони ділитимуть сцену з ветеранами року Status Quo на фестивалі Zwarte Cross fest.

Проте, як виявилося, цікавляться творчостю OT VINTA і в більш віддаленому закордонні. Нещодавно гурт отримав лист від представника японської компанії Art Union Group, яка володіє мережоюмузичних дістро, що спеціалізуються на рок-музиці та рок-атрибутиці. Пан Такаюкі Саіто повідомив, що в Японії є чимало поціновувачів творчості OT VINTA, які дуже настирливо вимагають, щоб диски гурту з’явились на полицях його крамниць. Отже перша партія альбомів «Дриг-тин-димба», «Дарма я наївся цибулі» та «Попереду» вже тішить вуха японських меломанів. Хто знає, може наступного літа хлопці гайнуть на гастролі вже за океан?


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
ФОТО
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
10.11.2014

Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»

Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
АНОНСИ
Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
18.05.2011

26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків

Ot Vinta - отримали театральну премію
НОВИНИ
Ot Vinta - отримали театральну премію
23.05.2010

Вистава «Свинарі», головні ролі в якій грають учасники гурту Ot Vinta, здобула Гран-прі міжнародного театрального фестивалю «Ліхт Art» - «Золотий Ліхтар»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Пілотка
Пілотка
2014
альбом
рецензія
Потом і Кров’ю
Потом і Кров’ю
2011
альбом
рецензія
Дупотряска
Дупотряска
2007
альбом
рецензія
Дригтиндимба
Дригтиндимба
2002
альбом
слухати
Наші хлопці на війніКЛІП
Наші хлопці на війні · 2016
327 тис. переглядів
Гайда за журавлемКЛІП
Гайда за журавлем · 2012
50 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів