Орган!к

Веснавстилідиско

Орган!ки, відомі своєю соціальною направленістю музики, нещодавно зняли дебютне відео на пісню Веснавстилідиско. Матеріал було знято на базі власної репетиційної бази музикантів, та андеграунд-пабу Штольц. Заради кращого розкриття сюжету динамічність виднограю дещо зменшили, та все одно вийшла цілком непогана робота.

На відео увічнені чудові дреди вокаліста гурту Макса Прудеуса, з котрими він розстався за невідомих обставин дещо згодом - на презентації відео 15 травня в магазині Музторг Максим був вже без них.

До речі, буквально тиждень назад Макс покинув гурт. Тим не менше, між учасниками колективу та їх екс-колегою залишились добрі стосунки. И это - хорошо! Дивимось відео.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Соц!ум
Соц!ум
2010
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
АНОНСИ
Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
01.07.2018

Повстанець Unplugged — це лаконічна, камерна та, більш концентрована версія материнського Фесту. На сцені атмосферного закладу виступатимуть музиканти, поети, популярні спікери та актори