Соц!ум

Соц!ум

Орган!к


1. Що є я
2. Пато.логія
3. Веснавстилідиско
4. Лист.тобі?
5. Зміни.ти-світ
6. Соц!ум

Якісна важка музика – не такий вже частий гість у нашій країні, особливо коли йде мова про складні стилі на кшталт progressive. Щиро сподіваючись, що статистика на цей раз помилиться, я взявся за рецензію дебютного ЕР гурту Орган!к – «Соц!ум».

Перший трек відразу викликає асоціації з гуртом Meshuggah – рваний ритм, зміни розмірів, «важкий» вокал. Втім є принципова різниця між західними колегами і органіком – останні активно співають чистим вокалом, а зубодробильні рифи розбавляють мелодійні вставки. Слухаємо далі.

Конкретне визначення стилю, у якому грають Орган!ки, дати проблематично. Альтернативний метал з яскраво вираженими елементами металкору, прогресіву, вкрапленнями математики і мдм. Це просто необхідно почути. Що приємно, хлопці виробляють свій власний стиль з першого ж альбому: можна проводити паралелі з іншими гуртами, але явного запозичення рифів майже не спостерігається.

Не менш важливими, ніж музика, є текстова складова творчості команди. Недосконалість світу, активна громадянська позиція, особисті проблеми і переживання подані таким чином, що інколи ловиш себе на думці: ось вона, квінтісенція моїх власних думок. І найважливіше: прагнення розібратися, зрозуміти, в чому проблема, знайти свою правду, змусити задуматись над оточуючими нас подіями.

Якість запису плити на висоті, музика качає, все чутно, і навіть більше – я розібрав переважну частину текстів від початку до кінця. Нажаль, невідомо, де і ким були записані та зведені докупи треки, одне сказати можна напевно – людина розуміла тему. Варто підкреслити різноманіття використовуваних ефектів для підкреслення самобутності звучання гурту, їх глибоку продуманість – вони звучать доречно і виключно в тему, створюючи особливий «орган!чний» настрій альбому.

Якщо вам небайдужа прогресивна важка музика – цей реліз саме для вас. 24го квітня в салоні магазину Музторг відбудеться презентація «Соц!ум». Вхід вільний. Наживо цікавіше, чи не так?

Сашко Гончаров
© rock.kiev.ua


Виконавець:
Орган!к
Назва:
Соц!ум
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ
ВеснавстилідискоКЛІП
Веснавстилідиско · 2011
2 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії