РЕДАГУВАТИ
Орган!к

Орган!к

екстрім
Історія гурту «орган!к» розпочалася наприкінці 2008 року.

Цей рік запам'ятався світовій спільноті кривавими війнами, массовими захворюваннями та епідеміями нових вірусів, стихійними лихами та найбільшою за останні декади інансовою кризою, що стала жирною крапкою у фінальній частини «рокового (якшо хочете, навіть, металевого) року».

Саме у листопаді 2008 музиканти гурту «орган!к» відчувають потребу в експериментах у напрямку progressive metal.

Кістяк гурту склали музиканти двох вже відомих столичному поціновувачу альтернативи гуртів «unit eleven» (Володимир Кравчук, Макс Прудеус) та «ПандА» (Єгор Акулов).Пізніше до них приєднався басист гурту «Emersion» (Сергій Лисенко).

Назва «орган!к» вперше була вжита із гуртом у травні 2009 року. «орган!к» - це органічне поєднання текту та музики, упорядкованості та хаосу, особистостого та загального. «орган!к» - це реалістичний суб'єктивізм (світоглядна позиція, що ігнорує об'єктивні закони природи та суспільства) та об'єктивний ідеалізм (система поглядів, що ставить в основі всього існуючого свідомість, світовий дух та абсолютну ідею). Творчість гурту - то органічне відзеркалення навколишнього світу.

Всі учасники гурту абсолютно різні не тільки зовні але і з огляду особистості. Завдяки такому органічному поєднанню чотирьох протилежностей створюється неповторне потужне звучання гурту «орган!к». І справа тут не тільки у міксі різнобічних характерів та протилежного світосприйняття: у гурті органічно поєдналися вроджені таланти та музиканти с професійною вищою освітою.

На разі гурт має власну репетиційну базу, де і проводить свої звукові експерименти. Тільки обране і найкраще доходить до вуха слухача.

До складу орган!чної команди входять:
Володимир Муж!к Кравчук - барабани
Сергій Fry Лисенко - бас
Єгор Bombtrack Акулов - гітара та ефекти
Максимус Amsterdam Прудеус - вокал

Знайомство з творчістю гурту може бути непростим. І це закономірно. Це не є музика для звичайних людей, що існують заради життя. Це творчість для істот, що змогли вберегти здатність мислити. Це мистецтво для тих, хто ще може запитати себе та близьких
прості питання «чому?» та «навіщо?» «орган!к» - це сучасний метал для прогресивного розуму.

ДИСКОГРАФІЯ
Соц!ум
Соц!ум
2010
альбом
слухати · рецензія
ВеснавстилідискоКЛІП
Веснавстилідиско · 2011
1 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності