Холодне Сонце

Коли вдома усі на Різдво

Тренд 165 тис. переглядів Like 517

Новий реліз гурту створений в дусі різдвяного затишку та атмосфери зимових свят які вже наближаються. Це є новий крок у творчості гурту. Більше про кліп розповідає фронтмен гурту - Василь Гоцко: 

Яка причина кардинальної зміни стилістики?

Все просто: ніч переходить в день.   Ми закінчили нашу «нічну» трилогію треком «05:57» з альбому «Чорне вино». Це час світанку. Час, коли ніч переходить у ранок. Життя плине, і все йде своїм природним шляхом: у нашій творчості настав «день». Холодне Сонце зійшло. І якщо мої пісні тим чи іншим чином допоможуть хоча б одній людині почуватись краще, позитивно вплинути на її життя, то вважатиму, що все це має зміст.

Розкажи більше про зйомки відео?

Ми одразу дотримувались ідеї, що це має бути розповідь про дорогу додому. Через те, що попередні роки зима була доволі скупою на сніг, зйомки доводилось неодноразово переносити. Роботою над кліпом займалась агенція FM Production та режисер Максим Гапонюк. Географія зйомок - вся Україна та Київ. Але, звісно, найбільше в кадр потрапила Тернопільщина: синхрони знімали в Тернопільському драмтеатрі, а по австрійський віадук їхали в Теребовлю. У кліпі знялись мої дружина та донька, тому він має для мене особливе, сакральне значення. Під час роботи був мороз, недоспані ночі, обладнання виходило з ладу, однак, ми знали, що результат буде того вартий. Безмежно вдячний всій команді за злагоджену професійну роботу, працювати з якою було одне задоволення!

Що для тебе є Різдво?

Коли я написав цю пісню, то був далеко від дому у цей час. І саме тоді мені найбільше хотілось знаходитись у колі своїх рідних та близьких. Цікаво, що мої друзі, які живуть за кордоном, розказують, що найбільший сум за Батьківщиною у них з’являється саме на Різдвяні Свята.
Пам’ятаю, як у дитинстві ходив усю ніч засніженими селами з вертепом.
З тих часів, майже кожне Різдво ми збираємось у родинному колі. У той момент відчуваєш себе поза часом у цілковитій гармонії та безпеці. Це - священна пора, яка об’єднує не тільки близьких людей, а й все найкраще, що у них є. Це свято добра, любові і єдності.
Оскільки живу зараз в іншому місці ніж у тому, що народився, Різдво для мене це - ще й повернення додому.  Тому, пісню цю, в першу чергу, присвячую всім, хто далеко. Всім, кого чекають вдома, і всім, хто чекає вдома.

ПУБЛІКАЦІЇ
Холодне Сонце: «Найбільше задоволення людина отримує від зробленої нею роботи!»
ІНТЕРВ'Ю
Холодне Сонце: «Найбільше задоволення людина отримує від зробленої нею роботи!»
03.10.2011

Досить лише прочитати інтернаціональні коментарі на youtube під кліпами «SOLARICE», щоб завдяки ним впевнено сказати про те, що їх музика – не є периферійною, банальною, шаблонною. І величезний вклад у розвиток української культури безумовно робить і фронтмен «Сонця» Василь Гоцко, який відповів на кілька наших запитань

Сингл від гурту Холодне Сонце
НОВИНИ
Сингл від гурту Холодне Сонце
01.02.2007

Гурт «Холодне Сонце» цього року представляє подарунок для всіх закоханих – сингл «Я кохаю Тебе» , присвячений дню Святого Валентина і п’ятиріччю гурту.

Холоднi променi «Холодного сонця»
ІНТЕРВ'Ю
Холоднi променi «Холодного сонця»
26.07.2005

Їхні пісні просякнуто всесвітньою тугою за втраченим коханням. Їх наспівує лагідний вітер на заході сонця… Холодного сонця. [інтерв'ю]

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Чорне вино
Чорне вино
2017
альбом
слухати
Театр Темних Пелюсток
Театр Темних Пелюсток
2008
альбом
слухати · рецензія
Промені сліз
Промені сліз
2004
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою