Біллі Мілліґан Бенд

Спати з тобою

Тренд 17 тис. переглядів Like 82

1 вересня 2013 року у Міжнародний день знань відбулася справжня Подія молодої української музики. Кияни «Біллі Мілліґан» презентували відео роботу на композицію «Спати з тобою».

Реліз проходив у рамках сольного виступу у «Бочці» на Театральній. Гурт відіграв дев’ять власних треків, що увійдуть до дебютної платівки, та завершив перше відділення прем’єрним показом відео-кліпу.

Публіка, яка вщент заповнила клуб та не жалкувала долонь після живого виконання, гучно аплодувала і відео-роботі. У другому відділенні музиканти розважили глядачів каверами на RHChP, Elvis, Beatles, AC/DC, Zemfira, Audioslave, Led Zeppelin та Sting.

Ось, що самі музиканти розповідають про кліп:

- Після співпраці з проектом «ЖИВЯКом» і успіху нашого акустичного відео на композицію «Спати з тобою» нам захотілось відзняти живе відео на цей трек, так би мовити «у повний звук», - пояснює Макс Прудеус, вокаліст гурту. - Я подзвонив своїм друзям з фотостудії «Neolook», вони погодились надати нам приміщення, тож питання з локацією для зйомок було вирішено досить швидко.

- Мене завжди цікавив правильний підхід до звуку, - каже Єгор Акулов, гітарист «Біллі Мілліґан». - Ми хотіли писати всіх нас одночасно, наживо, і при цьому отримати якісний звук для відео. А тут, окрім того, що треба вміти грати та співати, - посміхається, - потрібен звукорежисер, який зможе зібрати докупи інструменти та голос. Коли пишеш гурт разом, то звуки від барабанів, наприклад, залітають всім в усі мікрофони одночасно. Це досить ускладнює процес зведення та отримання якісного саунду. Проте коли Дмитро Валентинович погодився писати нас, вирішили, навіть, ускладнити собі завдання та працювати з плівкою.

- Знімати та монтувати відео, - продовжує Макс, - я попросив нашого давнього товариша - Евгена Керпатенко. Женя вислухав мій сценарій і сказав приблизно наступне: «Старий, послухай, нікому не цікаво дивитись як чотири бородатих чувака записують на плівку україномовний блюз. Людям потрібен секс!» Так у відео з'явились легкі еротичні вставки, - сміється, - А взагалі, я вважаю, що нам дуже пощастило як з Євгеном, так і зі звукорежисером - Дмитром Скрипкою. Було дуже весело!

Переглянути відео можна в ефірі телеканалу «А1» та за цим лінком у мережі Youtube - http://youtu.be/dLrrlaPjDh4

ПУБЛІКАЦІЇ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
НОВИНИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
24.01.2017

Ранньою пташкою нового альбому стала композиція «Іноземці», добре відома фанам, адже музиканти вже давно грають її на концертах. Вихід самого альбому, який матиме назву «Радіопасивність» заплановано на 2017 рік

«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
НОВИНИ
«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
16.02.2016

14 лютого у День усіх закоханих кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання

Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
НОВИНИ
Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
08.10.2014

Альбом отримав назву «У твоїй голові». Більше року музиканти шукали найкращий звук для задуманих композицій. На диск потрапило дев'ять композицій, що були записані впродовж декількох місяців на різних київських студіях

ДОСЬЄ
Хворий на ЛюбовКЛІП
Хворий на Любов · 2018
7 тис. переглядів
Кожному своєКЛІП
Кожному своє · 2017
38 тис. переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
Радіопасивність
Радіопасивність
2017
альбом
слухати
Хворий на Любов
Хворий на Любов
2016
альбом
слухати
У твоїй голові
У твоїй голові
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка