Біллі Мілліґан Бенд

Спати з тобою

Тренд 18 тис. просмотров Like 82
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

1 вересня 2013 року у Міжнародний день знань відбулася справжня Подія молодої української музики. Кияни «Біллі Мілліґан» презентували відео роботу на композицію «Спати з тобою».

Реліз проходив у рамках сольного виступу у «Бочці» на Театральній. Гурт відіграв дев’ять власних треків, що увійдуть до дебютної платівки, та завершив перше відділення прем’єрним показом відео-кліпу.

Публіка, яка вщент заповнила клуб та не жалкувала долонь після живого виконання, гучно аплодувала і відео-роботі. У другому відділенні музиканти розважили глядачів каверами на RHChP, Elvis, Beatles, AC/DC, Zemfira, Audioslave, Led Zeppelin та Sting.

Ось, що самі музиканти розповідають про кліп:

- Після співпраці з проектом «ЖИВЯКом» і успіху нашого акустичного відео на композицію «Спати з тобою» нам захотілось відзняти живе відео на цей трек, так би мовити «у повний звук», - пояснює Макс Прудеус, вокаліст гурту. - Я подзвонив своїм друзям з фотостудії «Neolook», вони погодились надати нам приміщення, тож питання з локацією для зйомок було вирішено досить швидко.

- Мене завжди цікавив правильний підхід до звуку, - каже Єгор Акулов, гітарист «Біллі Мілліґан». - Ми хотіли писати всіх нас одночасно, наживо, і при цьому отримати якісний звук для відео. А тут, окрім того, що треба вміти грати та співати, - посміхається, - потрібен звукорежисер, який зможе зібрати докупи інструменти та голос. Коли пишеш гурт разом, то звуки від барабанів, наприклад, залітають всім в усі мікрофони одночасно. Це досить ускладнює процес зведення та отримання якісного саунду. Проте коли Дмитро Валентинович погодився писати нас, вирішили, навіть, ускладнити собі завдання та працювати з плівкою.

- Знімати та монтувати відео, - продовжує Макс, - я попросив нашого давнього товариша - Евгена Керпатенко. Женя вислухав мій сценарій і сказав приблизно наступне: «Старий, послухай, нікому не цікаво дивитись як чотири бородатих чувака записують на плівку україномовний блюз. Людям потрібен секс!» Так у відео з'явились легкі еротичні вставки, - сміється, - А взагалі, я вважаю, що нам дуже пощастило як з Євгеном, так і зі звукорежисером - Дмитром Скрипкою. Було дуже весело!

Переглянути відео можна в ефірі телеканалу «А1» та за цим лінком у мережі Youtube - http://youtu.be/dLrrlaPjDh4

ПУБЛИКАЦИИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
НОВОСТИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
24.01.2017

Ранньою пташкою нового альбому стала композиція «Іноземці», добре відома фанам, адже музиканти вже давно грають її на концертах. Вихід самого альбому, який матиме назву «Радіопасивність» заплановано на 2017 рік

«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
НОВОСТИ
«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
16.02.2016

14 лютого у День усіх закоханих кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання

Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
НОВОСТИ
Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
08.10.2014

Альбом отримав назву «У твоїй голові». Більше року музиканти шукали найкращий звук для задуманих композицій. На диск потрапило дев'ять композицій, що були записані впродовж декількох місяців на різних київських студіях

ДОСЬЕ
Хворий на ЛюбовКЛИП
Хворий на Любов · 2018
8 тис. просмотров
Кожному своєКЛИП
Кожному своє · 2017
39 тис. просмотров
ДИСКОГРАФИЯ
Радіопасивність
Радіопасивність
2017
альбом
слушать
Хворий на Любов
Хворий на Любов
2016
альбом
слушать
У твоїй голові
У твоїй голові
2014
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России