Біллі Мілліґан Бенд

Кожному своє

Тренд 39 тис. просмотров Like 380
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Арт-рокери «Біллі Мілліґан Бенд» вже привчили українського слухача до того, що кожен їхній новий відеокліп – це унікальне поєднання сенсу та мистецької форми відеоряду. Так, наприклад, відео на пісню «Скажи» повністю створене за допомогою мистецтва водної анімації Ебру, а у відеокліпі на пісню «Іноземці» анімований персонаж долає перешкоди у пошуках кращого життя. Тема анімації знайшла продовження і в новому відео «Біллі Мілліґан Бенд», цього разу на пісню «Кожному своє».

За сценарієм виднограю темрява та світло об’єднуються, щоб дати нове життя. На наших очах вони оживляють персонажа, і той б’ється о прозорі краї оболонки, в якій він живе, але ніяк не може вийти за її межі. Та врешті ми бачимо, що усі перепони залишились позаду і персонаж вийшов за межі світу, в якому народився. Цитуючи пісню – «перейшов в іншу форму».

«Я спостерігаю, як моя країна все більше і більше поляризується. Люди бачать лише чорне та біле, самі крайнощі. Так багато людей сперечаються про речі, на які взагалі можна не звертати увагу. Цим відео я хотів показати, що у світі немає нічого ідеально білого або ідеально чорного. Будь-які крайнощі – це помилка. Історія знає багато прикладів, коли для досягнення шляхетної мети використовувались не найшляхетніші методи і це давало позитивні результати. Та й, зрештою, темна сторона є у кожного з нас. Часто ми забуваємо про це, коли гнемо свою лінію, коли прагнемо змінити інших, зробити їх схожими на нас. Я спостерігаю, як у суперечках втрачається зв’язок із реальністю, ми забуваємо, що для нас у цьому світі все тимчасове. Ми всі маємо кінцеву точку. І зрештою, єдине, що має сенс – це допомогти знайти кожному своє», - коментує прем’єру фронтмен гурту Макс Прудеус.
У новому відео також можна побачити усіх музикантів, які разом створювали третій альбом «Біллі Мілліґан Бенд» . Нагадаємо, що реліз платівки відбувся 17 вересня 2017 року, і її можна безкоштовно завантажити із офіційного сайту гурту.

Альбом насичений синтезаторними партіями Андрія Орищенка. Він та Любов Бобир записали також партії бек-вокалу, а гітару та лід-вокал виконав автор пісень Макс Прудеус. Фронтмен гурту також виступив у ролі саунд-продюсера третьої платівки.

«У третьому альбомі є декілька пісень, які я вважаю одними з найкращих за всю історію існування української музики. І «Кожному своє», безперечно, одна з них. Це дуже важлива пісня, і я радію, що в моїй країні з’являється все більше людей, які здатні її зрозуміти», - додав автор.

ПУБЛИКАЦИИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
НОВОСТИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
24.01.2017

Ранньою пташкою нового альбому стала композиція «Іноземці», добре відома фанам, адже музиканти вже давно грають її на концертах. Вихід самого альбому, який матиме назву «Радіопасивність» заплановано на 2017 рік

«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
НОВОСТИ
«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
16.02.2016

14 лютого у День усіх закоханих кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання

Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
НОВОСТИ
Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
08.10.2014

Альбом отримав назву «У твоїй голові». Більше року музиканти шукали найкращий звук для задуманих композицій. На диск потрапило дев'ять композицій, що були записані впродовж декількох місяців на різних київських студіях

ДОСЬЕ
Хворий на ЛюбовКЛИП
Хворий на Любов · 2018
7 тис. просмотров
ІноземціКЛИП
Іноземці · 2017
38 тис. просмотров
ДИСКОГРАФИЯ
Радіопасивність
Радіопасивність
2017
альбом
слушать
Хворий на Любов
Хворий на Любов
2016
альбом
слушать
У твоїй голові
У твоїй голові
2014
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России