РЕДАКТИРОВАТЬ
Біллі Мілліґан Бенд

Біллі Мілліґан Бенд

легкая
Офіційною датою створення гурту Біллі Мілліґан Бенд вважаємо 11 березня 2013 року.

«Біллі Мілліґан Бенд» як музичний проект є абсолютно унікальним явищем в історії музики, адже музиканти не дають двох однакових сольних концертів та кардинально змінюють звучання із кожним новим альбомом. Автором пісень є Макс Прудеус, аранжування ж створює колективний розум «Біллі Мілліґан Бенд», тобто усі музиканти, які беруть участь у проекті. Гурт названий на честь найвідомішої у світі людини із діагнозом множинної особистості. Згідно із офіційним діагнозом у свідомості американця Уільяма Мілліґана жило аж 24 різні особи.

На початку року в кінотеатрах показувався фільм «Спліт», створений за мотивами історії Уїльяма Мілліґана. Є щось містичне та несподіване у тому, що титри у американському фільмі, який вийшов 2017 року, зроблені у тому ж стилі, що і логотип українського гурту, створений 2013 року.

2014 року «Біллі Мілліґан Бенд» випускає першу студійну платівку під назвою «У твоїй голові», вона запам’ятовуєтся качовими електрогітарними рифами у виконанні Єгора Акулова та по саунду нагадує американський гітарний рок, який грають Audioslave та RHChP. Окрім стандартного для рок-команд квартету (вокал, гітара, бас та барабани) на цьому диску можна почути віолончель, трубу, саксофон та тромбон. Усі інструменти та ефекти до кожної пісні записувались наживо.

2016 року виходить другий альбом «Біллі Мілліґан Бенд», кияни назвали його «Хворий на Любов». Це акустична платівка, яка повністю присвячена темі любові та кохання. У часи, коли Україна захлиналася від протиріч та ненависті, музиканти нагадали про вічні речі, які часто забуваються у шквалі емоцій та агресії. Саунд альбому побудований навколо рояльних партій Дмитра Рижакова. Перкуссії для платівки записав Орхан Агабейлі, а на віолончелі зіграла Жанна Марчинська. Окрім класичних інструментів на диску можна також почути бітбокс. Після виходу платівки музиканти дають кілька сольних концертів у столичних театрах, під час яких переплітають свою музику із психологією та філософією. Так за піснями гурту «закріплюється» назва «п’єси», а стиль гурту починають називати «інтелектуальним арт-роком».

До кінця 2017 року планується вихід третьої студійної роботи гурту «Біллі Мілліґан Бенд». Музиканти вже повідомили, що вона називатиметься «Радіопасивність». До неї увійдуть вже добре відомі столичним фанам «Іноземці», «Порох» та «Кожному своє». Також гурт обіцяє дотримуватись традицій проекту та знову кардинально змінити саунд. Третій альбом разом із Максом Прудеусом створювали клавішник Андрій Орищенко та бек-вокалістка Любов Бобир. Звук нового диску «Біллі Мілліґан Бенд» обіцяє бути ближчим до експериментального року.
ПУБЛИКАЦИИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
НОВОСТИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
24.01.2017

Ранньою пташкою нового альбому стала композиція «Іноземці», добре відома фанам, адже музиканти вже давно грають її на концертах. Вихід самого альбому, який матиме назву «Радіопасивність» заплановано на 2017 рік

«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
НОВОСТИ
«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
16.02.2016

14 лютого у День усіх закоханих кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання

Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
НОВОСТИ
Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
08.10.2014

Альбом отримав назву «У твоїй голові». Більше року музиканти шукали найкращий звук для задуманих композицій. На диск потрапило дев'ять композицій, що були записані впродовж декількох місяців на різних київських студіях

ДИСКОГРАФИЯ
Радіопасивність
Радіопасивність
2017
альбом
слушать
Хворий на Любов
Хворий на Любов
2016
альбом
слушать
У твоїй голові
У твоїй голові
2014
альбом
слушать · рецензия
Хворий на ЛюбовКЛИП
Хворий на Любов · 2018
8 тис. просмотров
Кожному своєКЛИП
Кожному своє · 2017
39 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России