Радіопасивність

Радіопасивність

Біллі Мілліґан Бенд


1. Кожному своє
2. Іноземці
3. Синхронія
4. Людина
5. Самість
6. Шавасана
7. Порох
8. Сьогодні
9. Забирай
ВСІ ТРЕКИ

Один з найцікавіших музичних проектів України презентував у неділю новий альбом. Платівка стала третьою у дискографії гурту і отримала назву «Радіопасивність».
 
Проект «Біллі Мілліґан Бенд» був названий на честь найвідомішої у світі людини із діагнозом множинної особистості. Тому гурт кардинально змінює звук із кожним новим альбомом та не дає двох однакових сольних концертів, створюючи нове аранжування для кожного виступу. «Біллі Мілліґан Бенд» ретельно обирає концертні майданчики для сольників і вже встиг зіграти концерти у музеї Булгакова та у музеї «Золоті Ворота».
 
Якщо ви ще не мали змоги познайомитись із творчістю «Біллі Мілліґан Бенд» , то у вас є можливість прослухати усі три альбоми гурту одразу. Це ніби переглянути усі серії «Гри престолів» поспіль.
 
«Біллі Мілліґан Бенд» продумувався до дрібниць із самого початку, тому, чим більше проект розкривається, тим цікавішим стає. У кожному альбомі арт-рокерів по дев’ять пісень, кожна платівка має унікальний саунд, а остання пісня кожної платівки ніби готує слухача до звуку наступного альбому.
 
2014 року «Біллі Мілліґан Бенд» випускає першу студійну платівку під назвою «У твоїй голові», вона запам’ятовуєтся качовими електрогітарними рифами та соціальною лірикою текстів пісень «Я є народ», «Правда» та «Зміни.ти-світ». У цьому альбомі є і автобіографічний трек із назвою «29»,де фронт-мен гурту Макс Прудеус розповідає історію свого життя, та дає відповідь, чому він вирішив покинути роботу директора міжнародної  ІТ-компанії заради музики.
 
2016 року виходить другий альбом «Хворий на Любов». Це акустична платівка, яка повністю присвячена темі любові та кохання. Саунд другого альбому побудований навколо роялю та віолончелі. У часи, коли Україна захлиналася від протиріч та ненависті, «Біллі Мілліґан Бенд» нагадали про вічні речі, які часто забуваються у шквалі емоцій та агресії. Альбом запам’ятовується в першу чергу соло партіями роялю у піснях «Крила» та «Не хочу тебе», а також глибиною лірики останньої пісні платівки «Скажи».
 
І ось 17 вересня 2017 року на офіційному сайті гурту відбувся реліз третьої студійної роботи гурту «Біллі Мілліґан Бенд». Вона отримала назву «Радіопасивність». Її саунд близький до синті-попу, а більшість лірики має духовний контекст.
 
До третього альбому увійшли вже добре відомі столичним фанам «Іноземці», «Порох» та «Кожному своє». Ця платівка створювалася протягом року у власній студії гурту. Над третім альбомом працювали клавішник Андрій Орищенко, беквокалістка Любов Бобир та Макс Прудеус  - автор проекту, гітарист та вокаліст. Дизайн обкладинки розробив Тарас Костюк. Саунд-продюсером альбому виступив сам Макс Прудеус.
 
«Це дуже глибинна та особиста робота. Тут багато мого болю, моїх переживань, багато мого власного досвіду, а я був на всіх континентах, мені є чим поділитись.  У цьому альбомі є пісні, які можуть посісти перші місця серед найкращих за всю історію існування української музики», - коментує реліз Макс Прудеус. - «Був час, коли я активно спілкувався із продюсерами та програмними директорами радіостанцій, я чув від них одне і те саме:  зараз ніхто вже не працює альбомами, всі випускають сингли. У мене інше бачення музики. Тому  «Біллі Мілліґан Бенд» мислить альбомами. Я ставлюсь до кожної платівки, як до роману, який складається з багатьох розділів, тому звук, настрій, темп та сенс кожного альбому свій, неповторний. Я роблю проект дуже широкого масштабу із розумінням вічності».
 
Історія фронтмена гурту також досить неординарна. Макс Прудеус прийшов до музики у 29 років, коли покинув посаду директора міжнародної  ІТ-компанії, щоб повністю присвятити себе улюбленій справі. У 29 років він пішов на курси української мови, вивчив її та перейшов з російської на українську у побуті та роботі. І вже з 2015 року вів українською прямі ефіри на радіо та ТБ.
 
«Я навчався в російській школі, де лише історія України, українська мова та література були українською. Всі інші предмети нам викладались російською. Із батьками я завжди говорив російською. Але коли почав багато подорожувати втомився пояснювати іноземцям, чому я говорю російською. Та я і сам собі не міг цього пояснити. Всі виправдання моєї російськомовності мені самому здавались надуманими і пов’язаними виключно із лінню. Я просто лінувався говорити українською. Коли перейшов, все стало на свої місця», - розповідає про свій досвід переходу на українську Макс Прудеус.
 
У своїй творчості гурт ідеально поєднує форму та сенс. Це один з небагатьох сучасних українських проектів, який приділяє багато увагу текстам.


Виконавець:
Біллі Мілліґан Бенд
Назва:
Радіопасивність
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2017
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
НОВИНИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
24.01.2017

Ранньою пташкою нового альбому стала композиція «Іноземці», добре відома фанам, адже музиканти вже давно грають її на концертах. Вихід самого альбому, який матиме назву «Радіопасивність» заплановано на 2017 рік

«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
НОВИНИ
«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
16.02.2016

14 лютого у День усіх закоханих кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання

Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
НОВИНИ
Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
08.10.2014

Альбом отримав назву «У твоїй голові». Більше року музиканти шукали найкращий звук для задуманих композицій. На диск потрапило дев'ять композицій, що були записані впродовж декількох місяців на різних київських студіях

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Хворий на Любов
Хворий на Любов
2016
альбом
слухати
У твоїй голові
У твоїй голові
2014
альбом
слухати · рецензія
Хворий на ЛюбовКЛІП
Хворий на Любов · 2018
7 тис. переглядів
Кожному своєКЛІП
Кожному своє · 2017
39 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан