Ваші голоси
Слушать/купить:
Soundcloud

Ваші голоси

The Same Toy


1. Ваші голоси
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Столична інді формація The Same Toy поповнює свою історію релізів новою роботою - «Ваші голоси». 

Сингл присвячено Новому року, новим надіям та незмінною темою лірики гурту - ніхто не зробить вас щасливими окрім вас самих. 
 
«Ідея новорічного треку з’явилась ще кілька років тому, але ніяк не доходили руки, не вистачало часу... Цього року часу не стало бiльше, проте ця пiсня повинна була народитись саме цього року, саме за таких обставин.» - говорить фронтмен The Same Toy Станіслав Занкевич. 

Пiсня «Вашi голоси» була майже готова до запису, проте за кiлька днiв до запланованоï дати аранжування та, вiдповiдно, настрiй треку змiнилися абсолютно повністю! 

«Спочатку це була типово танцювальна індітроніка. Але «прогнавши» трек з сотню разів стало зрозуміло, що хочеться чогось спокійнішого, теплого та бiльш атмосферного. Скажімо, це трек присвячений 1 січня, коли хочеться відпочити вiд бiганини минулого року та спланувати цiлi на рiк майбутнiй» - каже барабанщик Артем Паламарчук. 

«Ваші голоси» - продовження експериментів та розкриття нових жанрів для The Same Toy, які пропагують незважаючи на обставини рухатись вперед з позитивним ставленням до життя! 

Тож відпочинемо, помiркуємо, у чому ми стали краще в минулому роцi та помріємо під «Ваші голоси» про новi звершення та плани уже в наступному році. 

Хай настрiй Нового року та Рiздва запалює у Вас тiльки найкращi эмоцiï та дивовижнi переживання, як у дитинствi!


Исполнитель:
The Same Toy
Название:
Ваші голоси
Категория:
Синглы
Год издания:
2017
Издатель:
self-released

ПУБЛИКАЦИИ
The Same Toy – Fabulous Babе
НОВОСТИ
The Same Toy – Fabulous Babе
29.09.2016

Модные киевские индитронщики The Same Toy объявляют о выходе нового сингла, посвященного началу нового учебного года и открытию концертного сезона. Fabulous Babе родилась из наброска стихотворения на английском языке, написанного 5 лет назад одним из друзей группы

The Same Toy представили новий сингл «Супегероі»
НОВОСТИ
The Same Toy представили новий сингл «Супегероі»
07.07.2015

«Кожен з нас володіє безмежними можливостями. Ми всі супергерої», - наполягає вокаліст The Same Toy Станіслав Занкевич. На його думку, життя - це те, заради чого варто викладатися на повну катушку

ДОСЬЕ
NКЛИП
N · 2015
4 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности