Ваші голоси
Слухати/придбати:
Soundcloud

Ваші голоси

The Same Toy


1. Ваші голоси

Столична інді формація The Same Toy поповнює свою історію релізів новою роботою - «Ваші голоси». 

Сингл присвячено Новому року, новим надіям та незмінною темою лірики гурту - ніхто не зробить вас щасливими окрім вас самих. 
 
«Ідея новорічного треку з’явилась ще кілька років тому, але ніяк не доходили руки, не вистачало часу... Цього року часу не стало бiльше, проте ця пiсня повинна була народитись саме цього року, саме за таких обставин.» - говорить фронтмен The Same Toy Станіслав Занкевич. 

Пiсня «Вашi голоси» була майже готова до запису, проте за кiлька днiв до запланованоï дати аранжування та, вiдповiдно, настрiй треку змiнилися абсолютно повністю! 

«Спочатку це була типово танцювальна індітроніка. Але «прогнавши» трек з сотню разів стало зрозуміло, що хочеться чогось спокійнішого, теплого та бiльш атмосферного. Скажімо, це трек присвячений 1 січня, коли хочеться відпочити вiд бiганини минулого року та спланувати цiлi на рiк майбутнiй» - каже барабанщик Артем Паламарчук. 

«Ваші голоси» - продовження експериментів та розкриття нових жанрів для The Same Toy, які пропагують незважаючи на обставини рухатись вперед з позитивним ставленням до життя! 

Тож відпочинемо, помiркуємо, у чому ми стали краще в минулому роцi та помріємо під «Ваші голоси» про новi звершення та плани уже в наступному році. 

Хай настрiй Нового року та Рiздва запалює у Вас тiльки найкращi эмоцiï та дивовижнi переживання, як у дитинствi!


Виконавець:
The Same Toy
Назва:
Ваші голоси
Категорія:
Сингли
Рік видання:
2017
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
The Same Toy – Fabulous Babе
НОВИНИ
The Same Toy – Fabulous Babе
29.09.2016

Модные киевские индитронщики The Same Toy объявляют о выходе нового сингла, посвященного началу нового учебного года и открытию концертного сезона. Fabulous Babе родилась из наброска стихотворения на английском языке, написанного 5 лет назад одним из друзей группы

The Same Toy представили новий сингл «Супегероі»
НОВИНИ
The Same Toy представили новий сингл «Супегероі»
07.07.2015

«Кожен з нас володіє безмежними можливостями. Ми всі супергерої», - наполягає вокаліст The Same Toy Станіслав Занкевич. На його думку, життя - це те, заради чого варто викладатися на повну катушку

ДОСЬЄ
NКЛІП
N · 2015
3 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності