The Same Toy представили новий сингл «Супегероі»

07.07.2015 · Новини

Запис пісні проходила навесні відразу в київській студії VD Sound Студия Звукозаписи (г.Киев), а також прямо вдома у Станіслава, який виступив як саунд-продюсер треку. Пiд час запису пiсня змiнилась майже повнiстю, тому що її первісний варіант не задовільнив авторів. Це стосується також і лірики, яка розповідає про людські надможливості.

«Кожен з нас володіє безмежними можливостями. Ми всі супергерої», - наполягає вокаліст The Same Toy Станіслав Занкевич. На його думку, життя - це те, заради чого варто викладатися на повну катушку.

У серпнi Українські інді-рокери приймуть участь у фестивалі Sziget, де виступлять з акустичною програмою на сцені майданчику Campfire.

Прослухати - https://soundcloud.com/thesametoy/the-same-toy

 

ПУБЛІКАЦІЇ
The Same Toy – Fabulous Babе
НОВИНИ
The Same Toy – Fabulous Babе
29.09.2016

Модные киевские индитронщики The Same Toy объявляют о выходе нового сингла, посвященного началу нового учебного года и открытию концертного сезона. Fabulous Babе родилась из наброска стихотворения на английском языке, написанного 5 лет назад одним из друзей группы

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Ваші голоси
Ваші голоси
2017
сингл
NКЛІП
N
2015
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
ФОТО
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
22.12.2017

Різдвяний концерт фінської рок- і оперної співачки, екс-учасниці гурту Nightwish Тар'ї Турунен. Концерт відбувався в супроводі оркестру Kyiv Fantastik Orchestra і Національної капели України «Думка»

Сокира Перуна презентує свій новий альбом «Дорога в АТО»!
АНОНСИ
Сокира Перуна презентує свій новий альбом «Дорога в АТО»!
19.03.2018

На концерті 29 квітня в столичному «Bingo» крім самих винуватців, можна буде почути: Кому Вниз, Kratky Proces, Nokturnal Mortum, Brainwash, M8l8th