The Same Toy

N

Тренд 4 тис. просмотров Like 47
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Група The Same Toy офіційно представила дебютний кліп на пісню N. Робота над кліпом проходила на кількох локаціях в Києві та Київській області, а в організації зйомок групі надавала допомогу Федерація Кендо Києва.

Стас Занкевич, вокаліст The Same Toy, з'являється в кліпі зі справжньою катаної: «Знімали з 6:00 до 21:00. Спочатку знімали мене бігає з катаної в лісі під Вишгородом. Наступна локація - Лиса гора, де ми знімали дівчину з луком і бороданя з сокирою. І остання - Ботанічний сад, де знімали бійця кендо».

У роботі над кліпом взяли участь режисери-Єгор Федяєв та Іван Селістран. Стас Занкевич: «Це вибухова суміш, яка видає тисячі творчих ідей і рішень в хвилину. Вони дали мені багато для розуміння зйомок кліпів. Безцінний досвід».

Про зйомки. «В кадрі, де «Бородань» зупиняється і чекає на своє "я", зверху справа падає листя. Для цього нам довелося одного з режисерів повісити на дерево з сухим листям і він починав дико смикатися на ньому, що б листя падали. Це було забавно».

N - це історія внутрішньої боротьби з сумнівами і страхами, в якій людина завжди перемагає. «Перш, ніж зробити щось усвідомлене і рішучий, людині належить битися зі своїм "Я". Всі біди людини через нього самого. І якщо людина щось не може, то причини завжди варто шукати в собі, з собою потрібно боротися за краще в цьому житті», - підводить підсумок першого досягненню The Same Toy вокаліст Стас Занкевич.

ПУБЛИКАЦИИ
The Same Toy – Fabulous Babе
НОВОСТИ
The Same Toy – Fabulous Babе
29.09.2016

Модные киевские индитронщики The Same Toy объявляют о выходе нового сингла, посвященного началу нового учебного года и открытию концертного сезона. Fabulous Babе родилась из наброска стихотворения на английском языке, написанного 5 лет назад одним из друзей группы

The Same Toy представили новий сингл «Супегероі»
НОВОСТИ
The Same Toy представили новий сингл «Супегероі»
07.07.2015

«Кожен з нас володіє безмежними можливостями. Ми всі супергерої», - наполягає вокаліст The Same Toy Станіслав Занкевич. На його думку, життя - це те, заради чого варто викладатися на повну катушку

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Ваші голоси
Ваші голоси
2017
сингл
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России