Чисті душі

Чисті душі

Полинове поле


1. Вітер з півночі
2. З попелу
3. Та, що танцює на могилах
4. Чисті душі
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

У 2005 році ми проводили запис фестивалю «Тарас Бульба». Те, що відбувалось на сцені – не дуже вражало. Палю сигарету, сидячи біля пульту та дивлюся на всі боки. Коли раптом!.. Волосся заворушилося на моїй голові і мурахи пробігли по тілу! Полинове Поле. «Чорна Рілля». Ось так вперше я почув цю цікаву команду.

З того часу пересікався я з ПП не так вже й часто, але достатньо. Зустрічались на деяких фестах, ходів на один з їхніх київських концертів, слухав дещо з викачаного з нету. Будучи продюсером вієвського тріб’юту, мене порадував їхній погляд на композицію «Туман», яку Полинове Поле зробили спільно з групою Замкова Тінь.

В передчутті виходу свого дебютного альбому Полинове Поле видали короткотривалий реліз (ЕР) - «Чисті душі». Ті, хто хоче не лише послухати музику, а й потримати її у руках, зможуть знайти «Чисті душі» на CD у музичних магазинах, або на концертах групи.

В першу чергу вразила якість записаного матеріалу. Музиканти дуже відповідально віднеслись до роботи в студії. Судячи з якості запису, диск зовсім не схожий на малобюджетні, неякісні проекти, - які, на жаль, захаращили музичний ринок України. Висновувати на підставі чотирьох композицій на ЕР про майбутній альбом я не беруся, але деякі висновки для себе вже зробив. По-перше, платівка виглядає, як єдине ціле. Композиції плавно перетікають з однієї в іншу. Жіночий вокал розбурхує мою уяву… Гітари посилюють мої марення…

З нетерпінням чекаю на вихід повного релізу.

Окремо хочу відмітити дуже цікавий і незвичайний дизайн обкладинки до платівки. Тому все ж варто даний CD придбати, тому що віртуальне розглядання конверту не дає повного задоволення. Цю річ треба тримати в руках, - слухати, вивчати і насолоджуватись.

little (спільно з Русланом Мелещенком)


Исполнитель:
Полинове поле
Название:
Чисті душі
Категория:
Альбомы
Год издания:
2008
Издатель:
self-released

ПУБЛИКАЦИИ
Полинове поле - представили  EP «Під холодним каменем»
НОВОСТИ
Полинове поле - представили EP «Під холодним каменем»
31.12.2009

На завершення року Полинове поле представили новий реліз - EP «Під холодним каменем». Платівка вже доступна для скачування на офіційному сайті гурту та на сторінці лейблу Kataklysmos Faсtory під крилом якого її оприлюднено.

«Полинове поле»: готична музика з присмаком полину
НОВОСТИ
«Полинове поле»: готична музика з присмаком полину
01.12.2009

Вони віддають перевагу чорному готичному одягу і мислять філософськими категоріями. Не люблять п'яних глядачів на своїх концертах. Серед них науковці, інженери, вітражисти, а фронтвумен – солістка Львівської філармонії

Полинове поле: «Треба зневажати себе, щоб займатися рок-музикою лише заради грошей»
ИНТЕРВЬЮ
Полинове поле: «Треба зневажати себе, щоб займатися рок-музикою лише заради грошей»
01.01.1970

Розмова з Миколою Максименком й Андрієм Кіндратовичем, учасниками гурту «Полинове поле», – володарем гран-прі фестивалю «Тарас Бульба»

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
On the Edge Of The Abyss
On the Edge Of The Abyss
2017
альбом
слушать
На семи вітрах
На семи вітрах
2009
альбом
слушать · рецензия
Під холодним каменем
Під холодним каменем
2009
альбом
слушать · рецензия
Документальний фільм-інтерв'юДРУГОЕ
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан