Коли ми будем знайомі

Коли ми будем знайомі

YouCrane


1. Іншим
2. Ліс
3. Коли ми будем знайомі
4. Краще з тобою
5. Серед світла
6. О десятій
7. Ти її вбив
8. RRRR
9. $
10. Зміг би та змінив
11. З боєм
12. І все починається знову
ВСІ ТРЕКИ

YouCrane являється уособленням тої нової хвилі музики в нашій країні, від якої давно вже кайфує Західна Європа. Дебютний альбом «Коли ми будем знайомі» - це дванадцять кращих пісень гурту.

Ледве звук першого гітарного рифа доноситься до вух, в уяві малюється шум вечірок, обривки приятельських розмов, романтичні піші прогулянки, насичені яскраві події, звуки вечірнього мегаполісу. При цьому, текст мотивує залишатися собою у світі, що нав’язує постійно свої якісь правила, кліше, які часто є геть абсурдними. Загалом, «Іншим», як і годиться першій пісні на альбомі, прекрасно розігріває і готує слухача до того, що його чекає попереду, задаючи загальний енергійний тон.

Далі – «Ліс». Це так звана «пересічна» пісня, яка навряд могла б стати хітом… Але, при цьому, не позбавлена своєї якоїсь особливої ​​чарівності і оригінальності.

А от «Коли ми будем знайомі», пісня, яка й дала назву всьому альбому, - це справжній вибух! Коли я вперше почув цей трек, ще кілька років тому, відразу й не повірив своїм вухам: невже в Україні роблять таку музику?! «YouCrane» вдало поєднали потужний рок-саунд з синтезатор ними вставками. Вийшло драйвові, позитивно, чисто і цікаво. Пісня водночас і романтична, і обнадійлива, і ностальгійна. Така собі історія любові. До речі, слід відзначити ще й небанальну мову виконання. Тобто, навіть текст виглядає досить молодіжно і стильно.

Не менш енергійна – «Краще з тобою». Ритмічна композиція з дуже яскравою і насиченою звуковою гамою. Аранжування, щоправда, дещо сильніше мелодійності треку, але це ніяк не позначається на його якості.

«Серед світла» являється однією з найкрасивіших пісень на альбомі. Вона лірична, позитивна, гарна… Найкращих епітетів можна підібрати безліч! Композиція виділяється м’якістю мелодії на фоні ударних та електронного акомпанементу. Гітара тут звучить досить просто і легко. При цьому – гармонійно. Подібною до цієї пісні за духом є і «О десятій». Щоправда, електронні клавіші і гітара придають акустичного присмаку композиції. Це чи не «найлегша» пісня на платівці.

«Зміг би та змінив» - красива, мелодійна пісня. Протяжна, хвилююча. Під таку пісню у фільмі якомусь має гаснути світло у вікнах міських будинків…

Закінчується альбом піснею із символічною назвою «І все починається знову».

Цікаво те, що найкраще звучать ті пісні, які вже давно були відомі слухачам – написані протягом існування гурту. На деякі з них відзнято кліпи. Вони пройшли і в радіо ротації. З огляду на те, що таких пісень ще багато, які не ввійшли в дебютний альбом, можна очікувати незабаром і нових релізів від YouCrane.

Загалом, можна сказати, що диск «Коли ми будем знайомі» - це збірка найкращих пісень гурту на даний час. Тобто, тут немає пісень, які просто проходять повз слухача. Кожна цікава чимось своїм, кожна не лишає просто байдужим. В цьому величезний плюс і заслуга музикантів!

Дмитро В.


Виконавець:
YouCrane
Назва:
Коли ми будем знайомі
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
Наш формат

ПУБЛІКАЦІЇ
YouCrane і Беz Обмежень зіграють разом у Києві
АНОНСИ
YouCrane і Беz Обмежень зіграють разом у Києві
02.06.2015

11 червня у клубі «Метрополь» відбудеться концерт гуртів YouCrane і Беz Обмежень. Для обох колективів це буде вже не перший досвід виступу на одному майданчику — нещодавно хлопці грали разом у Львові та Мукачево. Деякі подробиці цієї творчої співпраці нам розповів фронтмен YouCrane Костянтин Шелудько

YouCrane: «Бути приспособою зовсім не круто»
ІНТЕРВ'Ю
YouCrane: «Бути приспособою зовсім не круто»
29.01.2015

З кожним синглом чи альбомом YouCrane наближаються до широкого визнання. Все більше людей слухають їх музику, і не лише слухають – а й розуміють. Безсумнівно, хлопці ще багато чого скажуть на українській рок-сцені, але вже нині вони демонструють вражаючий рівень майстерності та якості. Інтерв’ю з лідером гурту YouCrane Костянтином Шелудьком

YouCrane: «Нічого особливого ми не хотіли сказати назвою...»
ІНТЕРВ'Ю
YouCrane: «Нічого особливого ми не хотіли сказати назвою...»
09.07.2012

YouCrane роблять ту музику, від якої давно вже кайфує Захід, і яка впевнено заполоняє плеєри та аудіотеки наших. Цікаві тексти, не менш цікаві мелодії, енергетика, стиль… Костянтин Шелудько, лідер та фронтмен гурту, розповів про те, з чого все починалося, які пісні гурт виконував на першому концерті, який гурт «змінив» самого Костянтина, та хто дарує «весняний ранок»

ДОСЬЄ
Пісня тобіКЛІП
Пісня тобі · 2014
3 тис. переглядів
YouCrane - ІншимКЛІП
YouCrane - Іншим · 2011
4 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності