Коли ми будем знайомі

Коли ми будем знайомі

YouCrane


1. Іншим
2. Ліс
3. Коли ми будем знайомі
4. Краще з тобою
5. Серед світла
6. О десятій
7. Ти її вбив
8. RRRR
9. $
10. Зміг би та змінив
11. З боєм
12. І все починається знову
ВСІ ТРЕКИ

YouCrane являється уособленням тої нової хвилі музики в нашій країні, від якої давно вже кайфує Західна Європа. Дебютний альбом «Коли ми будем знайомі» - це дванадцять кращих пісень гурту.

Ледве звук першого гітарного рифа доноситься до вух, в уяві малюється шум вечірок, обривки приятельських розмов, романтичні піші прогулянки, насичені яскраві події, звуки вечірнього мегаполісу. При цьому, текст мотивує залишатися собою у світі, що нав’язує постійно свої якісь правила, кліше, які часто є геть абсурдними. Загалом, «Іншим», як і годиться першій пісні на альбомі, прекрасно розігріває і готує слухача до того, що його чекає попереду, задаючи загальний енергійний тон.

Далі – «Ліс». Це так звана «пересічна» пісня, яка навряд могла б стати хітом… Але, при цьому, не позбавлена своєї якоїсь особливої ​​чарівності і оригінальності.

А от «Коли ми будем знайомі», пісня, яка й дала назву всьому альбому, - це справжній вибух! Коли я вперше почув цей трек, ще кілька років тому, відразу й не повірив своїм вухам: невже в Україні роблять таку музику?! «YouCrane» вдало поєднали потужний рок-саунд з синтезатор ними вставками. Вийшло драйвові, позитивно, чисто і цікаво. Пісня водночас і романтична, і обнадійлива, і ностальгійна. Така собі історія любові. До речі, слід відзначити ще й небанальну мову виконання. Тобто, навіть текст виглядає досить молодіжно і стильно.

Не менш енергійна – «Краще з тобою». Ритмічна композиція з дуже яскравою і насиченою звуковою гамою. Аранжування, щоправда, дещо сильніше мелодійності треку, але це ніяк не позначається на його якості.

«Серед світла» являється однією з найкрасивіших пісень на альбомі. Вона лірична, позитивна, гарна… Найкращих епітетів можна підібрати безліч! Композиція виділяється м’якістю мелодії на фоні ударних та електронного акомпанементу. Гітара тут звучить досить просто і легко. При цьому – гармонійно. Подібною до цієї пісні за духом є і «О десятій». Щоправда, електронні клавіші і гітара придають акустичного присмаку композиції. Це чи не «найлегша» пісня на платівці.

«Зміг би та змінив» - красива, мелодійна пісня. Протяжна, хвилююча. Під таку пісню у фільмі якомусь має гаснути світло у вікнах міських будинків…

Закінчується альбом піснею із символічною назвою «І все починається знову».

Цікаво те, що найкраще звучать ті пісні, які вже давно були відомі слухачам – написані протягом існування гурту. На деякі з них відзнято кліпи. Вони пройшли і в радіо ротації. З огляду на те, що таких пісень ще багато, які не ввійшли в дебютний альбом, можна очікувати незабаром і нових релізів від YouCrane.

Загалом, можна сказати, що диск «Коли ми будем знайомі» - це збірка найкращих пісень гурту на даний час. Тобто, тут немає пісень, які просто проходять повз слухача. Кожна цікава чимось своїм, кожна не лишає просто байдужим. В цьому величезний плюс і заслуга музикантів!

Дмитро В.


Виконавець:
YouCrane
Назва:
Коли ми будем знайомі
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
Наш формат

ПУБЛІКАЦІЇ
YouCrane і Беz Обмежень зіграють разом у Києві
АНОНСИ
YouCrane і Беz Обмежень зіграють разом у Києві
02.06.2015

11 червня у клубі «Метрополь» відбудеться концерт гуртів YouCrane і Беz Обмежень. Для обох колективів це буде вже не перший досвід виступу на одному майданчику — нещодавно хлопці грали разом у Львові та Мукачево. Деякі подробиці цієї творчої співпраці нам розповів фронтмен YouCrane Костянтин Шелудько

YouCrane: «Бути приспособою зовсім не круто»
ІНТЕРВ'Ю
YouCrane: «Бути приспособою зовсім не круто»
29.01.2015

З кожним синглом чи альбомом YouCrane наближаються до широкого визнання. Все більше людей слухають їх музику, і не лише слухають – а й розуміють. Безсумнівно, хлопці ще багато чого скажуть на українській рок-сцені, але вже нині вони демонструють вражаючий рівень майстерності та якості. Інтерв’ю з лідером гурту YouCrane Костянтином Шелудьком

YouCrane: «Нічого особливого ми не хотіли сказати назвою...»
ІНТЕРВ'Ю
YouCrane: «Нічого особливого ми не хотіли сказати назвою...»
09.07.2012

YouCrane роблять ту музику, від якої давно вже кайфує Захід, і яка впевнено заполоняє плеєри та аудіотеки наших. Цікаві тексти, не менш цікаві мелодії, енергетика, стиль… Костянтин Шелудько, лідер та фронтмен гурту, розповів про те, з чого все починалося, які пісні гурт виконував на першому концерті, який гурт «змінив» самого Костянтина, та хто дарує «весняний ранок»

ДОСЬЄ
Пісня тобіКЛІП
Пісня тобі · 2014
3 тис. переглядів
YouCrane - ІншимКЛІП
YouCrane - Іншим · 2011
4 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!