Індіго

Індіго

Синя Вапа


1. Ти Вже Тут
2. Забувай
3. Прикраси
4. Я весь твій
5. Тільки Так

«Зустрічайте наш прощальний EP! Дякуємо всім, хто був з нами. Почуємось». Такими словами ознаменували вихід свого другого релізу музиканти київської Синьої Вапи. Альбом має назву «Індіго», містить 5 треків, і являє собою суміш смачного гітарного гаражного року з пізнаваним і фірмовим вокалом Андрія Савдєєва.

ЕР «Індіго» здатен занурити нас в кольорове і приємне безмежжя, куди натхненники Синьої Вапи в другій половині ХХ ст.. потрапляли, переважно, завдяки спеціальним речовинам… Як хтось сказав, що творчість киян це «солодкий ковток позитивної меланхолії». Щоправда, «Індіго» це вже не той гаражний рок 60-х. Це скоріше… нео-гаражний-рок. Гітари стали більш м’якшими, ніжнішими, з «пастельним» перегрузом, без яскраво підкреслених різких високих частот, ударні – чіткі, відчеканені, виразні, і при цьому – вся ця саунд-мішанина сприймається тепло. Так, ця музика проходить через все тіло і осідає десь глибоко всередині. Не в серці (це було б надто пафосно і нудотно), але десь ТАМ… може, у нервових закінченнях?

Андрій Савдєєв про альбом «Індіго»: «Альбом накопичували на київській студії Липки. Тут є обладнання, яке нам до душі і атмосферка приємна. Я завжди насамперед думаю про музику, як про спосіб передавання досвіду, першочергово емоційного. Звуку ми хотіли добитись хоча і сучасного, втім не надто «over-production», а живого і приємного».

Хочеться відзначити, що хлопці поставилия до даного міньйону відповідально і зіграли (записали, звели тощо) його так, наче це останній альбом для всього людства! Дуже вже емоційно і живо, дуже правдиво і гучно (особливо ця гучність розкрита у «Тільки так»). На моє глибоке переконання, той факт, що останній альбом (тепер можна сказати «останній», а не «крайній») залишився не дуже поміченим у вітчизняних музичних спільнотах – це прикре непорозуміння. З іншого боку, можливо, самі музиканти вирішили не надто приділяти увагу його розкрутці. Виглядає це так, ніби Синя Вапа вирішили дотриматися твердження «краще згоріти, ніж згаснути». Що буде далі – відомо лиш самим музикантам і Богу.

«Друзі, станом на сьогоднішній день Синя Вапа відіграла все, що змогла, і надзвичайно вдячна усім ВАМ за підтримку. Бувають часи легкі і бувають не дуже. Це все лише умови, а не визначальні чинники, але зараз Вапа не має змоги повноцінно продовжувати свою діяльність», – зазначається на сторінках формації у соціальних мережах.

Особливу увагу хочеться звернути на такі треки як «Забувай», «Ти вже тут», «Прикраси».

Оцінка за домашню роботу музикантам на тему «Індіго» – 10 з 12.

Митько Сяржук


Виконавець:
Синя Вапа
Назва:
Індіго
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2015
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Рок з молоком #35. Синя Вапа
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #35. Синя Вапа
30.05.2013

На сьогоднішній день Синя Вапа встигла записати демки, кілька синглів, які потрапили до ротації незалежних радіостанцій, та дати кілька концертів, в тому числі відкриваючи малу сцену фестивалю «Захід». Про деталі підготовки до студійної роботи, про творчі мрії, та про те, кому і чому не варто займатися музикою – лідер київського гурту «Синя Вапа» Андрій Савдєєв

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Лазурит
Лазурит
2013
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії