16/58

16/58

Sinoptik


1. Bebore
2. Bullet's Taste
3. Bone House
4. 16/58
5. Alex Is Her Name
6. Gold On The Ceiling
7. Give Me Your Hand
8. Serpentine
9. Wait For Me
ВСІ ТРЕКИ

Sinoptik вкотре демонструють, що в сучасному музичному світі можна пречудово передати дух psychedelic, stone з елементами prog і звучання в кращих традиціях гуртів 60-х. А, звичайно, – не сказав про головне, – демонструють вони це все в новому англомовному альбомі із загадковою назвою «16/58».

«Погляд трьох корінних землян на грандіозну красу і крижаний жах космосу. Історія про людину, відірвану від дому на відстані світлових років, яка доторкнулася до незвіданого», – ідеться у прес-релізі платівки.

Мене, якщо чесно, SINOPTIK ані трохи не здивував. Той же ж яскравий, драйвовий і чіткий вокал звучить якісно у всіх піснях, більшість з яких за певних обставин могли б опинитися на верхніх сходинках європейських чартів. Ну, а до англійської мови виконання – взагалі жодних претензій, – відчувається, що лідер гурту Дмитро тривалий час жив у Англії, де «лабав рокешник» у складі успішного бенду The Wow Signal. А чому, власне, дивуватися? Після їх першого однойменного альбому і інтерв’ю з хлопцями було зразу помітно: вони не збираються рухатися в одному напрямку. Ці люди – «вітряні» (лише в хорошому сенсі!) Вони можуть бути осіннім дощем, можуть пасти снігом на голову, можуть своєю музикою «начаклувати» палючого сонця. Бляха, скільки синоптичних ознак! Якщо це все спроектувати на саунд, то я собі бачу так: якщо наступний альбом буде акустичним або ж навпаки – в традиціях альтернативного металу, – то дивуватися не прийдеться. «Вільні художники» ці «синоптики» з Донбасу.

У «16/58» хлопці допомагають знайти себе у МАКРОКОСМІ і спонукають до певних конкретних (і водночас таємничих) дій, що є дуже важливим меседжем. Вони несуть заряджений драйв, який, здається, можна навіть відчути фізично. Аранжування – сильні і «пафосні» (знову ж таки – в хорошому сенсі). Ну, а гітарні соло – це ще одне підтвердження високого рівня музикантів.

Висновок: SINOPTIK зробили новий альбом «із головою»(зрештою, і «для голови») – підійшли до нього з усією відповідальністю та професіоналізмом; це не «закос» під класику, це своє бачення класики 60-70-х.

Митько Сяржук


Виконавець:
Sinoptik
Назва:
16/58
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
SCREAM Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Sinoptik співають для тих, хто не чує
АНОНСИ
Sinoptik співають для тих, хто не чує
15.05.2019

Восени 2019 року SINOPTIK вирушають у всеукраїнський тур «Я чую - я живу», який має за мету допомогти дітям з вадами слуху. В рамках туру гурт презентує свiй п’ятий студiйний альбом

Синоптик: «Я думал, стоит попасть в Британию, тут же стану «фирмачём»
ІНТЕРВ'Ю
Синоптик: «Я думал, стоит попасть в Британию, тут же стану «фирмачём»
07.05.2015

Донецкий парень Дмитрий Афанасьев-Гладких, известный в тусовке под прозвищем «Синоптик» — типичный представитель «прирождённых звёзд» рок-н-ролла, которые от природы привлекают к себе внимание публики. Проведя несколько лет в Лондоне, он искренне утверждает, что сейчас чувствует себя человеком, который начинает свой путь к успеху «с нуля»

Sinoptik: «Всегда есть чему поучиться и чем поделиться»
ІНТЕРВ'Ю
Sinoptik: «Всегда есть чему поучиться и чем поделиться»
16.09.2014

В своей музыке донетчане стараются сочетать натиск и красоту, традиции олдскульного рок-н-ролла и модерновое звучание. Сами парни называют свою музыку цифровым инди-стоунером. Интервью с самыми рок-н-рольными синоптиками страны

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Fields On Fire
Fields On Fire
2018
альбом
слухати
Interplanet Overdrive
Interplanet Overdrive
2016
альбом
слухати
Sinoptik
Sinoptik
2014
альбом
слухати · рецензія
DonbassКЛІП
Donbass · 2019
58 тис. переглядів
Fields On FireКЛІП
Fields On Fire · 2018
42 тис. переглядів
Standalone SyndromeLIVE
Standalone Syndrome · 2017
135 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії