16/58

16/58

Sinoptik


Bebore1. Bebore
Bullet's Taste2. Bullet's Taste
Bone House3. Bone House
16/584. 16/58
Alex Is Her Name5. Alex Is Her Name
Gold On The Ceiling6. Gold On The Ceiling
Give Me Your Hand7. Give Me Your Hand
Serpentine8. Serpentine
Wait For Me9. Wait For Me
ВСІ ТРЕКИ

Sinoptik вкотре демонструють, що в сучасному музичному світі можна пречудово передати дух psychedelic, stone з елементами prog і звучання в кращих традиціях гуртів 60-х. А, звичайно, – не сказав про головне, – демонструють вони це все в новому англомовному альбомі із загадковою назвою «16/58».

«Погляд трьох корінних землян на грандіозну красу і крижаний жах космосу. Історія про людину, відірвану від дому на відстані світлових років, яка доторкнулася до незвіданого», – ідеться у прес-релізі платівки.

Мене, якщо чесно, SINOPTIK ані трохи не здивував. Той же ж яскравий, драйвовий і чіткий вокал звучить якісно у всіх піснях, більшість з яких за певних обставин могли б опинитися на верхніх сходинках європейських чартів. Ну, а до англійської мови виконання – взагалі жодних претензій, – відчувається, що лідер гурту Дмитро тривалий час жив у Англії, де «лабав рокешник» у складі успішного бенду The Wow Signal. А чому, власне, дивуватися? Після їх першого однойменного альбому і інтерв’ю з хлопцями було зразу помітно: вони не збираються рухатися в одному напрямку. Ці люди – «вітряні» (лише в хорошому сенсі!) Вони можуть бути осіннім дощем, можуть пасти снігом на голову, можуть своєю музикою «начаклувати» палючого сонця. Бляха, скільки синоптичних ознак! Якщо це все спроектувати на саунд, то я собі бачу так: якщо наступний альбом буде акустичним або ж навпаки – в традиціях альтернативного металу, – то дивуватися не прийдеться. «Вільні художники» ці «синоптики» з Донбасу.

У «16/58» хлопці допомагають знайти себе у МАКРОКОСМІ і спонукають до певних конкретних (і водночас таємничих) дій, що є дуже важливим меседжем. Вони несуть заряджений драйв, який, здається, можна навіть відчути фізично. Аранжування – сильні і «пафосні» (знову ж таки – в хорошому сенсі). Ну, а гітарні соло – це ще одне підтвердження високого рівня музикантів.

Висновок: SINOPTIK зробили новий альбом «із головою»(зрештою, і «для голови») – підійшли до нього з усією відповідальністю та професіоналізмом; це не «закос» під класику, це своє бачення класики 60-70-х.

Митько Сяржук


Виконавець:
Sinoptik
Назва:
16/58
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
SCREAM Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Sinoptik співають для тих, хто не чує
АНОНСИ
Sinoptik співають для тих, хто не чує
15.05.2019

Восени 2019 року SINOPTIK вирушають у всеукраїнський тур «Я чую - я живу», який має за мету допомогти дітям з вадами слуху. В рамках туру гурт презентує свiй п’ятий студiйний альбом

Синоптик: «Я думал, стоит попасть в Британию, тут же стану «фирмачём»
ІНТЕРВ'Ю
Синоптик: «Я думал, стоит попасть в Британию, тут же стану «фирмачём»
07.05.2015

Донецкий парень Дмитрий Афанасьев-Гладких, известный в тусовке под прозвищем «Синоптик» — типичный представитель «прирождённых звёзд» рок-н-ролла, которые от природы привлекают к себе внимание публики. Проведя несколько лет в Лондоне, он искренне утверждает, что сейчас чувствует себя человеком, который начинает свой путь к успеху «с нуля»

Sinoptik: «Всегда есть чему поучиться и чем поделиться»
ІНТЕРВ'Ю
Sinoptik: «Всегда есть чему поучиться и чем поделиться»
16.09.2014

В своей музыке донетчане стараются сочетать натиск и красоту, традиции олдскульного рок-н-ролла и модерновое звучание. Сами парни называют свою музыку цифровым инди-стоунером. Интервью с самыми рок-н-рольными синоптиками страны

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Fields On Fire
Fields On Fire
2018
альбом
слухати
Interplanet Overdrive
Interplanet Overdrive
2016
альбом
слухати
Sinoptik
Sinoptik
2014
альбом
слухати · рецензія
DonbassКЛІП
Donbass · 2019
54 тис. переглядів
Fields On FireКЛІП
Fields On Fire · 2018
41 тис. переглядів
Standalone SyndromeLIVE
Standalone Syndrome · 2017
124 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі