Sinoptik

Sinoptik

Sinoptik


1. Не Жалею
2. Друг
3. Спасибо, Страна
4. Вышиваю
5. Ток
6. Кто
7. Кот
8. Ты Был Молод
9. С Кем Плыть?
ВСІ ТРЕКИ

На початку 2014 року вийшов дебютний повноформатний російськомовний альбом донецького гурту SINOPTIK, в якому вдало поєднуються елементи традиційного року і сучасного інді. На пісню «С кем плыть?» був знятий кліп. Ліричний інді-блюз штормовий рок – це те, чого варто чекати від цієї платівки.

Однойменний дебютний альбом групи чудовий своєю зрілістю та впевненою орієнтацією на якісний рок-н-рол. Також, варто зазначити, що пісні не містять і нотки трагічності (як це нерідко буває у творчості інді-гуртів). Це досить позитивний альбом.

«Класичні» корені гурту в даному альбомі очевидні, та незважаючи на те, що команда зберігає певний елемент «ретро», вона все ж звучить сучасно. Тобто, те, що роблять хлопці – це не тупо імітація: їхній потужний звук складається подекуди із брудних гітар, харизматичного вокалу та серйозної ритм секції.

Особисто мені, після першого ж прослуховування альбом припав до смаку. Це такий собі вибухонебезпечний коктейль, з додаванням «добротної» дози молодіжної агресії, пристрасті та завзяття, які виразилися у відвертих текстах і відчайдушній енергетиці.

Складається враження, що ці хлопці, які поєднали блюз та класичний рок із усим чим можна, більше зацікавлені в створенні класного музичного матеріалу, ніж у зовнішніх атрибутах слави. Принаймні, дана платівка не надто рекламувалася, але саунд повноформатника – те що треба! Може, це пов’язано і з тим, що масте ринг платівки проводився у Англії, на «Fortress Studio».

«Sinoptik» не позбавлений цікавих мелодій, які б легко запам’яталися; гучних, хітових пісень, які змусять пострибати під ритм. Інакше кажучи, з «кислою міною» чекати наступного треку, з надією, що в ньому буде щось вартісне, не доведеться нікому. Тут – кожен трек являється ледь не делікатесом.

SINOPTIK відрізняється за духом від «гаражного» ​​року і не претендує (поки що?) на місце в рядах гігантів «стадіонного»​​, але що є у цих хлопців зараз – так це стильний сучасний альбом, повний якісних мелодій, і бажання записувати вражаючу музику.

Звичайно, хлопцям є куди рости, але у дебютному релізі – вони показали високий рівень потенціалу. В подальшому, сподіваюся, ми почуємо ще більш драйвовий, ще більш запальний рок-н-рол. Причому, вже відомо, що «синоптики» не збираються скидати обороти, і уже готують новий англомовний альбом.

Митько Сяржук


Виконавець:
Sinoptik
Назва:
Sinoptik
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
ScreamRecords

ПУБЛІКАЦІЇ
Sinoptik співають для тих, хто не чує
АНОНСИ
Sinoptik співають для тих, хто не чує
15.05.2019

Восени 2019 року SINOPTIK вирушають у всеукраїнський тур «Я чую - я живу», який має за мету допомогти дітям з вадами слуху. В рамках туру гурт презентує свiй п’ятий студiйний альбом

Синоптик: «Я думал, стоит попасть в Британию, тут же стану «фирмачём»
ІНТЕРВ'Ю
Синоптик: «Я думал, стоит попасть в Британию, тут же стану «фирмачём»
07.05.2015

Донецкий парень Дмитрий Афанасьев-Гладких, известный в тусовке под прозвищем «Синоптик» — типичный представитель «прирождённых звёзд» рок-н-ролла, которые от природы привлекают к себе внимание публики. Проведя несколько лет в Лондоне, он искренне утверждает, что сейчас чувствует себя человеком, который начинает свой путь к успеху «с нуля»

Sinoptik: «Всегда есть чему поучиться и чем поделиться»
ІНТЕРВ'Ю
Sinoptik: «Всегда есть чему поучиться и чем поделиться»
16.09.2014

В своей музыке донетчане стараются сочетать натиск и красоту, традиции олдскульного рок-н-ролла и модерновое звучание. Сами парни называют свою музыку цифровым инди-стоунером. Интервью с самыми рок-н-рольными синоптиками страны

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Fields On Fire
Fields On Fire
2018
альбом
слухати
Interplanet Overdrive
Interplanet Overdrive
2016
альбом
слухати
16/58
16/58
2014
альбом
слухати · рецензія
DonbassКЛІП
Donbass · 2019
59 тис. переглядів
Fields On FireКЛІП
Fields On Fire · 2018
42 тис. переглядів
Standalone SyndromeLIVE
Standalone Syndrome · 2017
135 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії