Sirens

Sirens

Secret Avenue


In The Woods1. In The Woods
80s Movie Therapy2. 80s Movie Therapy
Dirty Steps3. Dirty Steps
Don't Get Me Wrong4. Don't Get Me Wrong

Гурти, які презентують свої творіння в контексті нових релізів у одному з найбільших і авторитетніших клубів Києва викликають, принаймні, зацікавлення. Столичні «індюки» (від слова «indie») Secret Avenue вже давно «на слуху» в більш-менш широких колах не лише київських шанувальників жанру. Тож не можна було не поцікавитися їх першим творінням – ЕР «Sirens».

Перше, що кидається в очі, чи то пак – вуха, «інтернаціоналізм» матеріалу. Все зроблено в кращих зразках світової музики. Придертися до якості, якби й хотів, то не можливо. Цікаві ходи, легенькі гітари, багато електроніки, космічні відголоски. Так, якість майже бездоганна.

Та справедливості ради варто зазначити: подібну музику звинувачувати в неналежній якості доводиться не надто часто (незалежно від того, в якій вона країні робиться). Придратися до якості запису? Коли й були б якісь нюанси, то все можна списати на «так задумано», це ж independent music – незалежність від канонів, саундпродюсерів, «як хочу – так і роблю». Ні, я нічого не маю проти музики (та її якості) саме Secret Avenue. Хлопці проробили дійсно хорошу роботу і створили добротний матеріал: гідний запис, легкі ритми, чаруючий та приємний вокал. Дуже добре, що в Україні з кожним днем з’являється все більше професіоналів, знавців свого діла, які не поступаються світовим виконавцям та гуртам. Але є і один мінус.

Вітчизняні професіонали: а) роблять просто хорошу музику в певному «трендовому» напрямку, якої (не менш хорошої) на всій неосяжній планеті – море; б) слухаючи більшість наших indie-музикантів (особливо «електронщиків») зазвичай ловиш себе на думці: я таке вже чув, причому – років 10 тому. Дуже рідко пізнаєш дійсно щось нове та оригінальне. Якісне – так, оригінальне – ні. Саме так є і в нашому випадку з «Sirens».

Як десь уже було сказано, «Sirens» це якісний інді-поп (я б виправив на «суміш сінті-попа та інді-року»), натхнений яскравою естетикою 80-их, нічними танцями і покликом космічних сирен. Пікантності надає те, що Secret Avenue – це класичний квартет. І на тлі («улюблених» мною) інді-виконавців, що часто з інструментів володіють лиш ноутбуком та електронною ударною установкою, хлопці дійсно показують себе з найкращої та найталановитішої сторони.

З треків альбому хочеться виділити «Dirty Steps». В композиції дійсно є «щось», хоч вона і виглядає дещо статечніше на фоні інших. Ну, іще «Don’t Get Me Wrong» – пісня, яка не може не подобатися, але в той же час – недостатньо хороша, щоб по-справжньому її полюбити.

За словами учасників групи, назву «Sirens» можна трактувати двояко. З одного боку, сирени – це міфологічні істоти, «підступні і віроломні жінки, які кличуть». З іншого, це мигалки поліцейських автомобілів. За визначенням музикантів, на їхню творчість вплинула атмосфера 80-х років і голлівудські фільми тої пори, особливо «Поліцейський із Беверлі Хіллз».

Отож… У той час як матеріал ЕР достатньо хороший, не можна сказати, що у групи Secret Avenue вже з’явилася ідентичність. Лишається сподіватися, що з часом хлопці вироблять щось своє у стилі, адже потенціал (звичайно!) є – ще й який! Чекаємо наступного релізу (бажано альбому), він повинен бути по справжньому особливим. Успіхів киянам.

Митько Сяржук


Виконавець:
Secret Avenue
Назва:
Sirens
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Secret Avenue презентують міні-альбом Worries
НОВИНИ
Secret Avenue презентують міні-альбом Worries
24.11.2015

Антон Прібиткін фронтмен Secret Avenue: «Можна розповідати довго, які хвилювання та турботи ми долали протягом підготовки, запису і роботи над звуком, але краще просто подякувати всім тим, без кого б цей важливий і довгоочікуваний для нас реліз не відбувся б в строк і так, як хотілося б його чути. Тут у кожному звуці частина вас, дякую!»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Careless
Careless
2017
сингл
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка