Secret Avenue презентують міні-альбом Worries

24.11.2015 · Новини

Антон Прібиткін, фронтмен Secret Avenue: «Альбом був записаний на київській студії Lipkyzvukozapys під керівництвом звукоінженера Вадика Лазарева з групи 5vymir, а його зведенням займався Антон Рябченко, який відомий багатьом як сірий кардинал звуку в групі Cherokey.»

Микола Сікора, ударник Secret Avenue: «Для нас новий реліз - це результат цілого року безперервної роботи в студії і гастролей в умовах божевілля навколишнього світу. Ми спробували зберегти колишній шлях розвитку, але піти від стандартних рішень, які переповнили сучасну незалежну сцену. Enjoy!».

Антон Прібиткін фронтмен Secret Avenue: «Можна розповідати довго, які хвилювання та турботи ми долали протягом підготовки, запису і роботи над звуком, але краще просто подякувати всім тим, без кого б цей важливий і довгоочікуваний для нас реліз не відбувся б в строк і так, як хотілося б його чути.  Тут у кожному звуці частина вас, дякую!»

Про гурт:

Secret Avenue - українська англомовна new wave група, створена в 2012 році в Києві. Їхня музика поєднує елементи електропопу та  гітарного інді-року.
В грудні 2014 года команда випустила дебютний EP «Sirens» та сингл «Happiness», які було внесено музичними критиками в списки кращих релізів 2014 року в Україні. 
Навесні 2015 Secret Avenue відкатали тур на підтримку релізів по найбільших містах України, а вже влітку стали бажаними гостями найбільших фестивалів країни: «Файне місто», «Atlas Weekend», «Західфест», «Z-Games», «Koktebel Jazz Festival», «Respublica» та ін. 
29 листопада 2015 року в клубі ‘ATLAS Secret Avenue презентують новий міні-альбом WORRIES.

Secret Avenue - Worries EP (2015)
Soundcloud: https://soundcloud.com/secretavenue/sets/worries
Запис: LipkyZvukozapys
Зведення: Tony Music
Презентація альбому в клубі Atlas: https://www.facebook.com/events/1633286363586994/
Квитки: http://tickets.rock.kiev.ua/kiev/concerts/secret-avenue


 
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Careless
Careless
2017
сингл
Sirens
Sirens
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!