Прокидайся

Прокидайся

Серцевий Напад


1. Прокидайся
2. Стереозвук

Група Серцевий Напад нещодавно представила публіці свій новий реліз. На цей раз вони вирішили порадувати шанувальників ЕР «Прокидайся», який вмістив у себе дві абсолютно нові композиції.

Як театр починається з вішалки, так альбом починається з обкладинки. Оформлення цілком відповідає назві – адже вода є символом життя. Тобто, СН показує шанувальникам, що вони живі, трошки поспали, але прокинулися, щоб знову радувати народ свіжим та якісним українським поп-панком! А ще обкладинка релізу – це ремейк обкладинки безсмертного альбому «Nevermind» від Nirvana.

ЕР слухається досить «ненапряжно». Група точно не обділена значним запасом романтики і текстами з добре побудованою мовою, що робить цікавим для слухача не тільки динамічну музику, а й лірику. Може, багато хто скаже, що це досить банально: співати про любов, але якщо подивитися правді в очі – не кожна група зможе співати так легко, просто і невимушено про відносини. Це стосується пісні «Стереозвук». Саме ця пісня зроблена в кращих традиціях Серцевого Нападу. «Прокидайся» – мотивуюча. Я думаю, ясно, який посил несе в собі композиція. Хоча, на сьогоднішній день текст пісні є неоднозначним: з одного боку – це маніфест особистості, з іншого – заклик до кожного громадянина нашої країни. Принаймні, я так бачу.

Музику до «Прокидайся» та «Стереозвук» писали частково учасники старого складу, а частково – нового. Авторство слів належить беззмінному вокалісту Серцевого Нападу Дмитру Рябому. Серед тих, хто приймав участь у створенні свіжого матеріалу, окрім фронтмена, значаться: Препелиця Артем, Серебрянський Андрій, Вітик Олександр, Максимук Микола, Литвин Олексій та Макарчук Олександр.

Гадаю, що цей міні-альбом буде цікавим не лише старим шанувальникам групи, але і тим, хто тільки зараз вирішив долучитися до творчості даного колективу. Це райдужний коктейль драйву і приголомшливої енергетики, яка наповнює слухача до країв, варто тільки натиснути на «play»!

Митько Сяржук


Виконавець:
Серцевий Напад
Назва:
Прокидайся
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
Alexandr Studio

ПУБЛІКАЦІЇ
Серцевий Напад: «Хочеться посидіти, подумати над речами, які хвилюють, і написати сильний соціальний текст»
ІНТЕРВ'Ю
Серцевий Напад: «Хочеться посидіти, подумати над речами, які хвилюють, і написати сильний соціальний текст»
17.08.2011

Можу запевнити, що слухаючи Серцевий Напад, завжди лишаєшся «молодим і злим». Це кайф. З планами, сьогоденням і історією поділився з нами фронтмен гурту - Мітрій

Дебютний кліп та новорічна пісня від гурту Серцевий Напад
НОВИНИ
Дебютний кліп та новорічна пісня від гурту Серцевий Напад
08.01.2009

Дивіться у себе під ялинкою новорічні подарунки від гурту: дебютний кліп, а також спеціальну святкову пісню, записану спільними зусиллями з друзями з гурту Брем Стокер.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Телефонуй!
Телефонуй!
2019
альбом
слухати
Fight For Hope
Fight For Hope
2010
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів