Fight For Hope

Fight For Hope

Серцевий Напад


Fight For Hope1. Fight For Hope
Коля не знау2. Коля не знау
Мовчи3. Мовчи
Fast Food4. Fast Food
Нестерпна5. Нестерпна
Wake Up6. Wake Up
Не така7. Не така
Ы!8. Ы!
Slut9. Slut
B.I.T.C.H.10. B.I.T.C.H.
Я не вірю вам11. Я не вірю вам
Хто ти є12. Хто ти є
Fruity-Dooty13. Fruity-Dooty
Звільни себе14. Звільни себе
Happiness15. Happiness
Outro16. Outro
ВСІ ТРЕКИ

Гурт Серцевий Напад нарешті видав свій третій альбом «Fight For Hope». Розмови про нього велися з початку року, але тільки в осені з’явився реліз. Перед тим як написати про нього, хтілось би трошки поринути в історію СН.

Гурт з міста Чернівці блискавично вибухнули на український сцені в 2006 році (існують хлопці з 2004 року). На той час поп-панк крокував сценою юкрейн, збираючи повні зали. Окрім незмінного Мітрія, в СН грали два брати: Майк та Вася. Хлопці мали чудовий живий склад, мелодійний вокал, дуже сильні текста, та гітарні вправи з гуртів Блінк182 та Сам41.

Звичайно, що такий гурт не міг бути непомічиним. Хлопці у себе в Чернівцях робили спроби записатись, але невдалі, лишаючись гуртом, який підривав слухача тільки на концертах. Це треба було змінити, тому в 2007 році, на студії Індюк (екс-Скандал) розпочалася робота над першим альбомом гурту. В тому ж році світ побачила перша платівка СН під назвою «Дорослі Діти». Цей альбом хлопці позіціонують як демо альбом, але завдячуючи йому і розпочалася Сн-манія. Насичений на всі 100 процентів хітами, він по суті є значнішим альбомом Української панк сцени і дотепер.

Здається, після такого старту можна їздити на концерти та досягати більшого визнання за допомогою радіо і телебачення. Але ініціативний Мітрій зустрічає незвичне неприйняття його позицій в гурті. СН люблять, але в гурті все дуже стрьомно. Вася йде з гурту, Майк також на межі.

У 2008 році до гурту приєднуються два хлопака з Луцьку, гітаристи гурту Княжий Град, два Сашка - Кот та Бок. Цілеспрямовані волиняки починають напряжні репетиції Луцьк-Чернівці. Це впливає на саунд гурту. Живі виступи жахливі по саунду, але вокал Мітрія, та те, що всі в залі знають текста пісень, роблять виступи СН можливими. Амбіційність учасників колективу примушує хлопців сідати за запис офіційного альбому. Вони обирають для цього студію Луцьку, якою заправляє Андрій Жирнов.

В 2009 виходить альбом «Голден Хітс». Це останній запис, де ми чуємо гру на барабанах Майкла. Після запису альбому він кидає гурт. Сам альбом - дуже сумнівний панк-рок. Невдалі підспіви якимось естрадним вокалом, переспів раніше записаних пісень, включення треків Княжого Граду до репертуару СН, гітарний шум, і до цього зведення альбому під український рок гуртів початківців.

Звісно що компанія «Наш Формат», яка хтіла видати СН, нажаль змінила умови видання альбому. Хлопцям за власні гроші прийшлося видати цей альбом. Мені особисто стало вважатися що СН не зможуть вийти з тої ями в яку попали. Буде в Україні гурт, який так і лишиться з репертуаром 2006, їздити на фестивалі, та грати для свого покоління бувших емо та панків.

Проблеми зі складом продовжуються в СН. Майка заміняє драмер гурту Кремп Шурік. Невдовзі кидає гурт Бок. Його заміняє гітарист Льоша. Починаються експерименти з клавішами, інтернетом ходять плітки про зміну саунду та стилю гурту. Гурт продовжує багато їздити та грати. Вдалий інтернет піар і гурт тримається. Виходить кліп на пісню «Панк Гьол». Але я особисто чекав головного, коли вийде новий альбом!!!

Восені 2010 виходить альбом «Fight For Hope». В інтернеті з’являється промо. Я зазвичай лізу в нет щоб його безкоштовно завантажити. Але фіг, альбом можна тільки придбати. Мітрій десь поза зоною, а чуваки яки придбали його на концертах, фанатично не хочуть з ним розставатися. Дочекавшись Мітрія, отримую альбом в подарунок і сідаю слухати.

Відразу помітна зміна саунду гурту, ритм секція помітно покращилась. Саунд барабанів жорсткій, мікс насичен гітарами. Відчувається, що хлопці забили на спроби потрапити на М1 і почали відновлювати своє обличчя. Стиль в якому вони себе позиціонують, це поппі хардкор. Також в багатьох піснях долучена восьмибітна клавіша.

Сама якість альбому, це мабудь краще, на що спромоглись зробити звукорежисери Чернівців, але відчувається деяка недоробленість. Лірика Мітрія та його вокал - це те, за шо люблять СН. А Мітрій як завжди на висоті, нові хіти, нове звучання.

Дуже вдало вписались в гурт нові барабанщик та гітарист. Восьмибітка може деяких снобів відлякати.... Є деяка переспіваність минулого та недостатня енергійність в беках. Але ці деталі не погіршують враження від нового СН.

Висажує троха передостанній трек, який під акустичну гітару заспівав драмер Шура. Він англійською мовою, та з першого разу здається, що це хтось навмисно втулив в папку мп3 якоїсь фірмової групи. Як завжди, в піснях СН СоціальНість переплітається з коханням. На трек москальською мовою «Ы!» - було б непогано відзняти кліп.

Відчуваю, шо не зважаючи на спроби СН завадити появі альбому в сєті, він вже крокує мп3 плеєрами Української альтернативної спільноти. Альбом Fight For Hope вже зайняв належне місце серед кращіх релізів 2010 року!

* В релізі збережені авторський стиль та пунктуація.

Олексій Казанцев
(c) www.rock.kiev.ua


Виконавець:
Серцевий Напад
Назва:
Fight For Hope
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Серцевий Напад: «Хочеться посидіти, подумати над речами, які хвилюють, і написати сильний соціальний текст»
ІНТЕРВ'Ю
Серцевий Напад: «Хочеться посидіти, подумати над речами, які хвилюють, і написати сильний соціальний текст»
17.08.2011

Можу запевнити, що слухаючи Серцевий Напад, завжди лишаєшся «молодим і злим». Це кайф. З планами, сьогоденням і історією поділився з нами фронтмен гурту - Мітрій

Дебютний кліп та новорічна пісня від гурту Серцевий Напад
НОВИНИ
Дебютний кліп та новорічна пісня від гурту Серцевий Напад
08.01.2009

Дивіться у себе під ялинкою новорічні подарунки від гурту: дебютний кліп, а також спеціальну святкову пісню, записану спільними зусиллями з друзями з гурту Брем Стокер.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Телефонуй!
Телефонуй!
2019
альбом
слухати
Прокидайся
Прокидайся
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка