Fight For Hope

Fight For Hope

Серцевий Напад


1. Fight For Hope
2. Коля не знау
3. Мовчи
4. Fast Food
5. Нестерпна
6. Wake Up
7. Не така
8. Ы!
9. Slut
10. B.I.T.C.H.
11. Я не вірю вам
12. Хто ти є
13. Fruity-Dooty
14. Звільни себе
15. Happiness
16. Outro
ВСІ ТРЕКИ

Гурт Серцевий Напад нарешті видав свій третій альбом «Fight For Hope». Розмови про нього велися з початку року, але тільки в осені з’явився реліз. Перед тим як написати про нього, хтілось би трошки поринути в історію СН.

Гурт з міста Чернівці блискавично вибухнули на український сцені в 2006 році (існують хлопці з 2004 року). На той час поп-панк крокував сценою юкрейн, збираючи повні зали. Окрім незмінного Мітрія, в СН грали два брати: Майк та Вася. Хлопці мали чудовий живий склад, мелодійний вокал, дуже сильні текста, та гітарні вправи з гуртів Блінк182 та Сам41.

Звичайно, що такий гурт не міг бути непомічиним. Хлопці у себе в Чернівцях робили спроби записатись, але невдалі, лишаючись гуртом, який підривав слухача тільки на концертах. Це треба було змінити, тому в 2007 році, на студії Індюк (екс-Скандал) розпочалася робота над першим альбомом гурту. В тому ж році світ побачила перша платівка СН під назвою «Дорослі Діти». Цей альбом хлопці позіціонують як демо альбом, але завдячуючи йому і розпочалася Сн-манія. Насичений на всі 100 процентів хітами, він по суті є значнішим альбомом Української панк сцени і дотепер.

Здається, після такого старту можна їздити на концерти та досягати більшого визнання за допомогою радіо і телебачення. Але ініціативний Мітрій зустрічає незвичне неприйняття його позицій в гурті. СН люблять, але в гурті все дуже стрьомно. Вася йде з гурту, Майк також на межі.

У 2008 році до гурту приєднуються два хлопака з Луцьку, гітаристи гурту Княжий Град, два Сашка - Кот та Бок. Цілеспрямовані волиняки починають напряжні репетиції Луцьк-Чернівці. Це впливає на саунд гурту. Живі виступи жахливі по саунду, але вокал Мітрія, та те, що всі в залі знають текста пісень, роблять виступи СН можливими. Амбіційність учасників колективу примушує хлопців сідати за запис офіційного альбому. Вони обирають для цього студію Луцьку, якою заправляє Андрій Жирнов.

В 2009 виходить альбом «Голден Хітс». Це останній запис, де ми чуємо гру на барабанах Майкла. Після запису альбому він кидає гурт. Сам альбом - дуже сумнівний панк-рок. Невдалі підспіви якимось естрадним вокалом, переспів раніше записаних пісень, включення треків Княжого Граду до репертуару СН, гітарний шум, і до цього зведення альбому під український рок гуртів початківців.

Звісно що компанія «Наш Формат», яка хтіла видати СН, нажаль змінила умови видання альбому. Хлопцям за власні гроші прийшлося видати цей альбом. Мені особисто стало вважатися що СН не зможуть вийти з тої ями в яку попали. Буде в Україні гурт, який так і лишиться з репертуаром 2006, їздити на фестивалі, та грати для свого покоління бувших емо та панків.

Проблеми зі складом продовжуються в СН. Майка заміняє драмер гурту Кремп Шурік. Невдовзі кидає гурт Бок. Його заміняє гітарист Льоша. Починаються експерименти з клавішами, інтернетом ходять плітки про зміну саунду та стилю гурту. Гурт продовжує багато їздити та грати. Вдалий інтернет піар і гурт тримається. Виходить кліп на пісню «Панк Гьол». Але я особисто чекав головного, коли вийде новий альбом!!!

Восені 2010 виходить альбом «Fight For Hope». В інтернеті з’являється промо. Я зазвичай лізу в нет щоб його безкоштовно завантажити. Але фіг, альбом можна тільки придбати. Мітрій десь поза зоною, а чуваки яки придбали його на концертах, фанатично не хочуть з ним розставатися. Дочекавшись Мітрія, отримую альбом в подарунок і сідаю слухати.

Відразу помітна зміна саунду гурту, ритм секція помітно покращилась. Саунд барабанів жорсткій, мікс насичен гітарами. Відчувається, що хлопці забили на спроби потрапити на М1 і почали відновлювати своє обличчя. Стиль в якому вони себе позиціонують, це поппі хардкор. Також в багатьох піснях долучена восьмибітна клавіша.

Сама якість альбому, це мабудь краще, на що спромоглись зробити звукорежисери Чернівців, але відчувається деяка недоробленість. Лірика Мітрія та його вокал - це те, за шо люблять СН. А Мітрій як завжди на висоті, нові хіти, нове звучання.

Дуже вдало вписались в гурт нові барабанщик та гітарист. Восьмибітка може деяких снобів відлякати.... Є деяка переспіваність минулого та недостатня енергійність в беках. Але ці деталі не погіршують враження від нового СН.

Висажує троха передостанній трек, який під акустичну гітару заспівав драмер Шура. Він англійською мовою, та з першого разу здається, що це хтось навмисно втулив в папку мп3 якоїсь фірмової групи. Як завжди, в піснях СН СоціальНість переплітається з коханням. На трек москальською мовою «Ы!» - було б непогано відзняти кліп.

Відчуваю, шо не зважаючи на спроби СН завадити появі альбому в сєті, він вже крокує мп3 плеєрами Української альтернативної спільноти. Альбом Fight For Hope вже зайняв належне місце серед кращіх релізів 2010 року!

* В релізі збережені авторський стиль та пунктуація.

Олексій Казанцев
(c) www.rock.kiev.ua


Виконавець:
Серцевий Напад
Назва:
Fight For Hope
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Серцевий Напад: «Хочеться посидіти, подумати над речами, які хвилюють, і написати сильний соціальний текст»
ІНТЕРВ'Ю
Серцевий Напад: «Хочеться посидіти, подумати над речами, які хвилюють, і написати сильний соціальний текст»
17.08.2011

Можу запевнити, що слухаючи Серцевий Напад, завжди лишаєшся «молодим і злим». Це кайф. З планами, сьогоденням і історією поділився з нами фронтмен гурту - Мітрій

Дебютний кліп та новорічна пісня від гурту Серцевий Напад
НОВИНИ
Дебютний кліп та новорічна пісня від гурту Серцевий Напад
08.01.2009

Дивіться у себе під ялинкою новорічні подарунки від гурту: дебютний кліп, а також спеціальну святкову пісню, записану спільними зусиллями з друзями з гурту Брем Стокер.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Телефонуй!
Телефонуй!
2019
альбом
слухати
Прокидайся
Прокидайся
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії