Перетворися на зброю

Перетворися на зброю

Роллікс


Бий Бий1. Бий Бий
Зруйнувати все2. Зруйнувати все
Емоції3. Емоції
Для надто балуваних4. Для надто балуваних
Зупини час5. Зупини час
Дай мені надію6. Дай мені надію
Адреналін7. Адреналін
Мільярдами смарагдів8. Мільярдами смарагдів
Погане відчуття9. Погане відчуття
Несемо (feat Паша Моржара)10. Несемо (feat Паша Моржара)
Забійник11. Забійник
4исла i літери12. 4исла i літери
ВСІ ТРЕКИ

«Перетворися на зброю» - довгоочікуваний альбом херсонського альтернативного гурту Роллікс, який побачив світ 12 березня цього року. Платівка дійсно довгоочікувана, адже попередній диск рокери випустили ще в далекому 2007-му.

Нова платівка включає в себе 12 потужних пісень, серед яких відомі уже багатьом поціновувачам якісної музики хіти: «Бий/Бий», «Зупини час», «Адреналін», «Зруйнувати все», та представлена нещодавно «Для надто балуваних». Остання, до речі, стрімко ввірвалася в українські чарти і відразу – на лідируючі позиції. То ж, прихильникам дійсно було на що чекати.

Щоправда, помилково вважати, що все найцікавіше з альбому Роллікс уже показали аудиторії. Адже, по-перше: є й ті пісні, окрім вищезазначених, які безсумнівно заслуговують на увагу, серед них: «Числа і літери», «Несемо» feat. Паша Моржара (одна з найагресивніших пісень, напевно, в усьому репертуарі ролліксів), «Погане відчуття», «Мільярдами смарагдів». Та й взагалі, кожна пісня – це певна емоція, певна історія, певна частина життя, тому кожна заслуговує на схвальні відгуки. Одним словом, тривала підготовка нового диску цілком виправдана! Матеріал якісний, чіткий, нічого зайвого.

Це все – по-перше. А по-друге: навіть вже відомі пісні, які виходили синглами, на які знімалися кліпи, які «заводили» публіку на концертах, представлені тепер у дещо інакшому світлі. Але від дещо змінених аранжувань вони аж ніяк не стали «прилизаними і відфільтрованими» (як доводилося читати на деяких форумах), «штучними» і т.д. Навпаки: пісні до свого драйву отримали ще пікантних моментів, родзинок. Хто сумнівається, треба лише прослухати уважніше. А це не важко, адже альбом слухається на «одному диханні», і кожен трек врізається у фібри тіла, мозку і душі. Жодна нота неповинна залишати байдужим.

«Перетворися на зброю» це поєднання різних стилів музики. Це боротьба любові і ненависті, добра і зла, негативу і позитиву. Вгадайте, що, вкінець, перемагає? Я впевнений, що особисто я, буду слухати цей альбом не один тиждень, місяць і, навіть, рік! Адже в ньому правда. А значить, якщо вірити герою відомого фільму, в ньому – сила!

Вокаліст Роллікс Дмитро Ігнатов про вибір назви платівки сказав так: «Ми живемо в агресивній середі, де постійно доводиться торувати собі шлях до успіху і щастя, виборювати місце під сонцем – і тут важко не уникати конфлікту у відносинах. Тому іноді доводиться перетворюватися на зброю, аби протистояти натиску сил, які тобі заважають, які створюють перепони. Це не заклик до фізичного насилля, як може здатися на перший погляд. Це не прояв агресії чи неповаги до оточуючих. Це відповідь агресивному світу. Інакше, якщо ти не будеш протистояти, тебе знищать. Не дозволяйте нікому себе нищити – це основна ідея».

Що ж, чекаємо нових робіт від хлопців, які «несуть вірний кач». І, звичайно, слухаємо один з найкращих релізів 2012-го року, який можна придбати у музичних крамницях, або завантажити в Інтернеті! При цьому, варто пам’ятати, що матеріальна винагорода музикантам за їх працю буде стимулом для запису нових пісень та дисків.


Виконавець:
Роллікс
Назва:
Перетворися на зброю
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
Наш формат

ПУБЛІКАЦІЇ
Роллік’с: «Наша звичка створювати музику і виступати виявилася достатньо міцною»
ІНТЕРВ'Ю
Роллік’с: «Наша звичка створювати музику і виступати виявилася достатньо міцною»
07.03.2014

Представляти цю херсонську банду, гадаю, немає сенсу, адже про них багато говорять, їх запрошують на найбільші фестивалі, вони регулярно виступають, їх кліпи на ТБ, пісні – на ФМ. Одним словом, Роллік’с – одна з найвідоміших альтернативних груп України. Нещодавно хлопці зібралися знову після невеликої творчої перерви, тому ми вирішили дізнатися: чим планує займатися гурт і чим займався «на канікулах». Дмитро Ігнатов розказав про деталі життя Роллік’су, і не тільки про це

Дмитро Ігнатов про новий альбом Роллікс
ІНТЕРВ'Ю
Дмитро Ігнатов про новий альбом Роллікс
27.02.2012

Як відомо, херсонський альтернативний колектив Роллікс представить невдовзі свій новий, другий в дискографії, альбом. Він матиме назву «Перетворись на зброю». Дата його релізу – 12 березня. А вже 14 відбудеться презентація в столичному клубі «44». Про альбом докладно розказав лідер «ролліксів»

Дмитро Ігнатов: «Головне для нас зберігати ту наснагу та енергетику, які несе наша музика»
ІНТЕРВ'Ю
Дмитро Ігнатов: «Головне для нас зберігати ту наснагу та енергетику, які несе наша музика»
21.06.2010

В українській музиці не надто багато молодих гуртів, які грають справді якісну музику. Одним з таких є херсонська формація Роллік'с. Гурт святкує своє п'ятиріччя, але попри такий юний музичний вік, хлопці вже досягли немалих звитяг не лише на українських концертних майданчиках

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
EP_2015
EP_2015
2015
альбом
слухати
МікрOFF/ONна перевірка
МікрOFF/ONна перевірка
2007
альбом
слухати
НесемоКЛІП
Несемо · 2012
60 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою