Перетворися на зброю

Перетворися на зброю

Роллікс


1. Бий Бий
2. Зруйнувати все
3. Емоції
4. Для надто балуваних
5. Зупини час
6. Дай мені надію
7. Адреналін
8. Мільярдами смарагдів
9. Погане відчуття
10. Несемо (feat Паша Моржара)
11. Забійник
12. 4исла i літери
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

«Перетворися на зброю» - довгоочікуваний альбом херсонського альтернативного гурту Роллікс, який побачив світ 12 березня цього року. Платівка дійсно довгоочікувана, адже попередній диск рокери випустили ще в далекому 2007-му.

Нова платівка включає в себе 12 потужних пісень, серед яких відомі уже багатьом поціновувачам якісної музики хіти: «Бий/Бий», «Зупини час», «Адреналін», «Зруйнувати все», та представлена нещодавно «Для надто балуваних». Остання, до речі, стрімко ввірвалася в українські чарти і відразу – на лідируючі позиції. То ж, прихильникам дійсно було на що чекати.

Щоправда, помилково вважати, що все найцікавіше з альбому Роллікс уже показали аудиторії. Адже, по-перше: є й ті пісні, окрім вищезазначених, які безсумнівно заслуговують на увагу, серед них: «Числа і літери», «Несемо» feat. Паша Моржара (одна з найагресивніших пісень, напевно, в усьому репертуарі ролліксів), «Погане відчуття», «Мільярдами смарагдів». Та й взагалі, кожна пісня – це певна емоція, певна історія, певна частина життя, тому кожна заслуговує на схвальні відгуки. Одним словом, тривала підготовка нового диску цілком виправдана! Матеріал якісний, чіткий, нічого зайвого.

Це все – по-перше. А по-друге: навіть вже відомі пісні, які виходили синглами, на які знімалися кліпи, які «заводили» публіку на концертах, представлені тепер у дещо інакшому світлі. Але від дещо змінених аранжувань вони аж ніяк не стали «прилизаними і відфільтрованими» (як доводилося читати на деяких форумах), «штучними» і т.д. Навпаки: пісні до свого драйву отримали ще пікантних моментів, родзинок. Хто сумнівається, треба лише прослухати уважніше. А це не важко, адже альбом слухається на «одному диханні», і кожен трек врізається у фібри тіла, мозку і душі. Жодна нота неповинна залишати байдужим.

«Перетворися на зброю» це поєднання різних стилів музики. Це боротьба любові і ненависті, добра і зла, негативу і позитиву. Вгадайте, що, вкінець, перемагає? Я впевнений, що особисто я, буду слухати цей альбом не один тиждень, місяць і, навіть, рік! Адже в ньому правда. А значить, якщо вірити герою відомого фільму, в ньому – сила!

Вокаліст Роллікс Дмитро Ігнатов про вибір назви платівки сказав так: «Ми живемо в агресивній середі, де постійно доводиться торувати собі шлях до успіху і щастя, виборювати місце під сонцем – і тут важко не уникати конфлікту у відносинах. Тому іноді доводиться перетворюватися на зброю, аби протистояти натиску сил, які тобі заважають, які створюють перепони. Це не заклик до фізичного насилля, як може здатися на перший погляд. Це не прояв агресії чи неповаги до оточуючих. Це відповідь агресивному світу. Інакше, якщо ти не будеш протистояти, тебе знищать. Не дозволяйте нікому себе нищити – це основна ідея».

Що ж, чекаємо нових робіт від хлопців, які «несуть вірний кач». І, звичайно, слухаємо один з найкращих релізів 2012-го року, який можна придбати у музичних крамницях, або завантажити в Інтернеті! При цьому, варто пам’ятати, що матеріальна винагорода музикантам за їх працю буде стимулом для запису нових пісень та дисків.


Исполнитель:
Роллікс
Название:
Перетворися на зброю
Категория:
Альбомы
Год издания:
2012
Издатель:
Наш формат

ПУБЛИКАЦИИ
Роллік’с: «Наша звичка створювати музику і виступати виявилася достатньо міцною»
ИНТЕРВЬЮ
Роллік’с: «Наша звичка створювати музику і виступати виявилася достатньо міцною»
07.03.2014

Представляти цю херсонську банду, гадаю, немає сенсу, адже про них багато говорять, їх запрошують на найбільші фестивалі, вони регулярно виступають, їх кліпи на ТБ, пісні – на ФМ. Одним словом, Роллік’с – одна з найвідоміших альтернативних груп України. Нещодавно хлопці зібралися знову після невеликої творчої перерви, тому ми вирішили дізнатися: чим планує займатися гурт і чим займався «на канікулах». Дмитро Ігнатов розказав про деталі життя Роллік’су, і не тільки про це

Дмитро Ігнатов про новий альбом Роллікс
ИНТЕРВЬЮ
Дмитро Ігнатов про новий альбом Роллікс
27.02.2012

Як відомо, херсонський альтернативний колектив Роллікс представить невдовзі свій новий, другий в дискографії, альбом. Він матиме назву «Перетворись на зброю». Дата його релізу – 12 березня. А вже 14 відбудеться презентація в столичному клубі «44». Про альбом докладно розказав лідер «ролліксів»

Дмитро Ігнатов: «Головне для нас зберігати ту наснагу та енергетику, які несе наша музика»
ИНТЕРВЬЮ
Дмитро Ігнатов: «Головне для нас зберігати ту наснагу та енергетику, які несе наша музика»
21.06.2010

В українській музиці не надто багато молодих гуртів, які грають справді якісну музику. Одним з таких є херсонська формація Роллік'с. Гурт святкує своє п'ятиріччя, але попри такий юний музичний вік, хлопці вже досягли немалих звитяг не лише на українських концертних майданчиках

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
EP_2015
EP_2015
2015
альбом
слушать
МікрOFF/ONна перевірка
МікрOFF/ONна перевірка
2007
альбом
слушать
НесемоКЛИП
Несемо · 2012
68 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов