Pure

Pure

Pur:Pur


1. Cosmic Girl
2. Once Upon A Time
3. Make Love To Me
4. A Kiss
5. Belong
6. Milky
7. I' m Sorry
8. Secret
9. Flowers
10. Ever
11. Me is
ВСІ ТРЕКИ

Музика на свята… Здається, шо саме так можна охарактеризувати дебютний альбом харківського гурту Pur:Pur «Pure». Напевно, найромантичніша платівка за останні кілька років в Україні. Оригінальність, поетичність, емоційність – ось головні складові успіху харків’ян. Не дивно, що гурт активно запрошують за кордон, пропонують контракти і т.д.

«Pure» міг би з легкістю бути саундтреком для якогось новорічного чи різдвяного хорошого фільму, де є янголятка, сніг, кохання… Дві гітари і пречудовий, легкий і оксамитовий вокал Нати Сміріної роблять те, чого інколи не вдається цілим оркестрам. Вони – чарують слухача. Чарують відвертістю і чистотою. Це прекрасно!

Цікаво, що (раніше ще) дует прославився завдяки Інтернету, коли на YouTube потрапив кліп Сміріної та Жебка, знятий одним кадром. Одним словом – Харків. Що ж ви хотіли?.. Це й не вперше перша столиця радує нас своїми «оригінальними дітьми». Тому не дуже й дивно, що альбом містить спільний трек з Андрієм Запорожцем (ех-5nizza) – «Ever». Один з найдрайвовіших треків, до речі, що трохи розбавляє ліричну концепцію платівки.

«Make Love to Me», наприклад, одна з найдушевніших пісень. Текст, виконання, гітарне соло… Під неї в першу чергу хочеться кохатися (вибачте за відвертість). Але, що ж поробиш, коли творчість пронизана сексом (живим і чистим, а не брутальним)? Здається, це класно.

На платівці не представлено пісень українською чи російською мовами. Хоча, за словами учасників, «певні замальовки на майбутнє є». Так що лишається чекати нових і нових творчих подарунків від гурту (на сьогоднішній день вже є ЕР «Understandable», який складається з російськомовних пісень).

Можна говорити багато про те, які пісні, яке їх виконання, який їх посил (ну точно вже ж не політичний, що не може не радувати), але краще, як кажуть, один раз послухати. А краще – не один, адже Pur:Pur подарував щось справді «чисте»;)

Завантажити альбом можна тут (не забуваємо про фінансову підтримку виконавця): http://purpur.kroogi.com/

Дмитро Войналович
(c) rock.kiev.ua


Виконавець:
Pur:Pur
Назва:
Pure
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Новый альбом Pur:Pur – Nevertheless
НОВИНИ
Новый альбом Pur:Pur – Nevertheless
05.01.2013

Nevertheless — вторая полноценная работа Pur:Pur. Первая, Pure, появилась два года назад. Между ними образовалось зеркало из мини-альбомов, в котором группа увидела свое новое музыкальное отражение. Акустическая душа Pur:Pur преобразилась — ее потянуло на рок-хулиганство. Вкрадчивые интонации сменились загадочными пост-роковыми и электронными парафразами. Камерное трио стало полноценным электрическим бендом

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Papercuts
Papercuts
2011
альбом
слухати · рецензія
understandable
understandable
2010
альбом
слухати
StayКЛІП
Stay · 2011
158 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії