РЕДАГУВАТИ
Pur:Pur

Pur:Pur

легка
У 2008 році пострадянський простір Мережі стрепенувся і вдихнув свіжого повітря завдяки музиці українського тріо.

Гурт Pur:Pur було засновано в лютому 2008 року. Тоді Ната Сміріна та Євген Жебко виклали на сайті youtube своє перше відео, записане вдома одним кадром. Слухацький резонанс не змусив на себе довго чекати і, тоді ще дует, відразу запросили виступити на фестивалі ВДОХ. З того моменту група перетворилася на тріо за рахунок другого гітариста, Стаса Кононова, і встигла побувати на таких фестивалях як Мамакабо, Джаз-Коктебель, Гоголь-фест, Усадьба-джаз.

14 лютого 2010 в мережі Інтернет був викладений дебютний альбом гурту під назвою «Pure». Він ознаменував собою квінтесенцію мінімалістичної філософії групи – її Pur: Pur висловили як «мінімум засобів – максимум різноманітності звучання».

На цьому етапі творчої еволюції група записувалася і виступала у форматі акустичного тріо, прагнучи застосовувати лаконічні форми та засоби так, щоб не жертвувати глибиною змісту.
У червні 2010 року групою був записаний другий студійний міні-альбом «Understandable». На відміну від попереднього релізу, повністю англомовного, новий альбом – це російськомовне наповнення та експерименти зі звучанням. Частина альбому була записана традиційним акустичним тріо, а частина перетворилася на поле для експериментів. Так в альбомі з’явилися бас, барабани і навіть скрипковий квартет.
Після запису музиканти переглянули новий матеріал і зрозуміли, що багато пісень Pur: Pur випадають по стилістиці зі звичного, що вже стало стереотипним, камерного звучання. Тоді було вирішено почати робити окрему програму повним складом.

Склад:
Ната Сміріна – вокал
Євген Жебко – гітара
Стас Кононов – гітара
Іван Кондратов – бас
Дмитро Зінченко – барабани/перкусія

ПУБЛІКАЦІЇ
Новый альбом Pur:Pur – Nevertheless
НОВИНИ
Новый альбом Pur:Pur – Nevertheless
05.01.2013

Nevertheless — вторая полноценная работа Pur:Pur. Первая, Pure, появилась два года назад. Между ними образовалось зеркало из мини-альбомов, в котором группа увидела свое новое музыкальное отражение. Акустическая душа Pur:Pur преобразилась — ее потянуло на рок-хулиганство. Вкрадчивые интонации сменились загадочными пост-роковыми и электронными парафразами. Камерное трио стало полноценным электрическим бендом

ДИСКОГРАФІЯ
Papercuts
Papercuts
2011
альбом
слухати · рецензія
Pure
Pure
2010
альбом
слухати · рецензія
understandable
understandable
2010
альбом
слухати
StayКЛІП
Stay · 2011
157 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі