Вмикай

Вмикай

Проти ночі


1. Intro
2. Занадто байдужий
3. Королева стриптизу
4. На дворі ніч
5. Скажи мені
6. Сама
7. Ти мій Бог
8. Тікай
9. Танцюй зі мною
10. Трішечки грішна
11. Діма, покажи мені кіно
12. Любов
13. Жити тобою (piano version)
14. Жити тобою (2009)
ВСІ ТРЕКИ

Перша платівка гурту Проти Ночі побачила світ. Нарешті! Альбом називається «Вмикай!», містить 14 чудесних запальних пісень і з обложкою, яка більше б підійшла назві «Стрибай!» (але, якщо дати волю фантазіям і уяві, то cover – якраз «в тему»). За шість років творчої діяльності музиканти врешті ж зробили те, чого від них так довго чекали.

Альбом вийшов таким як і повинен був бути: фанковим, позитивним, із запальними мелодіями та небанальною лірикою. Справедливості заради слід сказати, що колектив вніс свою горстку оригінальності в складову українського музичного призвілля.

Говорить басист гурту Олександр Кравченко: «Альбом писали два роки, так як хотіли зробити запис дуже якісним, виводили кожну нотку, кожен звук в кожній пісні. Але тепер ми дійсно впевнені, що слухач отримає саме те, що ми хотіли передати в цих піснях» (з інт. magnitofon.com.ua). «Вмикай!», як загалом, і в цілому Проти Ночі – це саме та мить, коли світло переходить у темряву. Кожна пісня містить в собі цей момент і передає його слухачу. Така собі межа між одним стилем та іншим.

Щоб вловити настрій альбому варто тільки-но послухати Інтро, яке плавно переходить у «Занадто байдужий». І в такому руслі далі. Хотілося б навіть назвати альбом концептуальним. Яка концепція? Обережно можу припустити: секс, почуття, які є досить не стандартними. Це заводить. Взагалі, ця музика як «Казанова» NAU (зокрема, «Королева стриптизу») – така ж відверта, така ж правдива, «Грішна», актуальна та жива! А якої пікантності пісням придає сакс!..

Апогеєм платівки, на мою думку, є piano version вже давно відомої та класної пісні, яку полюбили слухачі та поціновувачі якісної музики, «Жити тобою». Тут емоції передаються якось потужніше, ніж, навіть, у наступній «альбомній» версії тієї ж композиції. Ще не можу не відмітити запальний драйв треку №12 – «Діма, покажи мені кіно». Може, це суб’єктивно, але це найкраща пісня, в якій є ім’я «Діма», яку мені доводилося чути!:)

Особиста оцінка: 8,5/10 (0,5 за «Діма…»)


Виконавець:
Проти ночі
Назва:
Вмикай
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
Проти ночі production

ПУБЛІКАЦІЇ
Проти Ночі: «В рок-музиці, нажаль, небагато жанрів, де можна посміхнутись і забути про всі проблеми»
ІНТЕРВ'Ю
Проти Ночі: «В рок-музиці, нажаль, небагато жанрів, де можна посміхнутись і забути про всі проблеми»
13.04.2012

Не знаю, може це моя любов до фанку змусила звернути мене увагу на цей київський колектив. Чи, що більш вірогідно, просто цікава музика, цікаве виконання того, до чого почав звикати… «Проти Ночі» внесли щось нове, оригінальне у розвиток київського року. І ще, саме з них, мені здається, й слід знайомитися зі столичним (всеукраїнським?) фанком. Коротше, говорити можна багато, але краще вислухати тих, хто «піднімає український фанк-рок»!

Вмикай Проти Ночі!
АНОНСИ
Вмикай Проти Ночі!
20.01.2012

Київська ватага Проти Ночі 27 січня цього року пропонує усім своїм шанувальникам увімкнути у програвачах свою першу повнотривалу платівку, яка так і називається: Вмикай! Дата виходу першачка Проти Ночі обрана не випадкова: у цей день гурту виповнюється повних 6 рочків

Гурт «Проти Ночі» покинула фронтвумен Анна Раскі
НОВИНИ
Гурт «Проти Ночі» покинула фронтвумен Анна Раскі
10.08.2010

Естафету вольканих партій приймає у свою чергу нова учасниця Оля Діброва, яка виконуватиме пісні, уже достатньо відомі меломанам та слухачам «Проти Ночі»

ДОСЬЄ
МилийКЛІП
Милий · 2016
1 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії