Вмикай

Вмикай

Проти ночі


1. Intro
2. Занадто байдужий
3. Королева стриптизу
4. На дворі ніч
5. Скажи мені
6. Сама
7. Ти мій Бог
8. Тікай
9. Танцюй зі мною
10. Трішечки грішна
11. Діма, покажи мені кіно
12. Любов
13. Жити тобою (piano version)
14. Жити тобою (2009)
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Перша платівка гурту Проти Ночі побачила світ. Нарешті! Альбом називається «Вмикай!», містить 14 чудесних запальних пісень і з обложкою, яка більше б підійшла назві «Стрибай!» (але, якщо дати волю фантазіям і уяві, то cover – якраз «в тему»). За шість років творчої діяльності музиканти врешті ж зробили те, чого від них так довго чекали.

Альбом вийшов таким як і повинен був бути: фанковим, позитивним, із запальними мелодіями та небанальною лірикою. Справедливості заради слід сказати, що колектив вніс свою горстку оригінальності в складову українського музичного призвілля.

Говорить басист гурту Олександр Кравченко: «Альбом писали два роки, так як хотіли зробити запис дуже якісним, виводили кожну нотку, кожен звук в кожній пісні. Але тепер ми дійсно впевнені, що слухач отримає саме те, що ми хотіли передати в цих піснях» (з інт. magnitofon.com.ua). «Вмикай!», як загалом, і в цілому Проти Ночі – це саме та мить, коли світло переходить у темряву. Кожна пісня містить в собі цей момент і передає його слухачу. Така собі межа між одним стилем та іншим.

Щоб вловити настрій альбому варто тільки-но послухати Інтро, яке плавно переходить у «Занадто байдужий». І в такому руслі далі. Хотілося б навіть назвати альбом концептуальним. Яка концепція? Обережно можу припустити: секс, почуття, які є досить не стандартними. Це заводить. Взагалі, ця музика як «Казанова» NAU (зокрема, «Королева стриптизу») – така ж відверта, така ж правдива, «Грішна», актуальна та жива! А якої пікантності пісням придає сакс!..

Апогеєм платівки, на мою думку, є piano version вже давно відомої та класної пісні, яку полюбили слухачі та поціновувачі якісної музики, «Жити тобою». Тут емоції передаються якось потужніше, ніж, навіть, у наступній «альбомній» версії тієї ж композиції. Ще не можу не відмітити запальний драйв треку №12 – «Діма, покажи мені кіно». Може, це суб’єктивно, але це найкраща пісня, в якій є ім’я «Діма», яку мені доводилося чути!:)

Особиста оцінка: 8,5/10 (0,5 за «Діма…»)


Исполнитель:
Проти ночі
Название:
Вмикай
Категория:
Альбомы
Год издания:
2011
Издатель:
Проти ночі production

ПУБЛИКАЦИИ
Проти Ночі: «В рок-музиці, нажаль, небагато жанрів, де можна посміхнутись і забути про всі проблеми»
ИНТЕРВЬЮ
Проти Ночі: «В рок-музиці, нажаль, небагато жанрів, де можна посміхнутись і забути про всі проблеми»
13.04.2012

Не знаю, може це моя любов до фанку змусила звернути мене увагу на цей київський колектив. Чи, що більш вірогідно, просто цікава музика, цікаве виконання того, до чого почав звикати… «Проти Ночі» внесли щось нове, оригінальне у розвиток київського року. І ще, саме з них, мені здається, й слід знайомитися зі столичним (всеукраїнським?) фанком. Коротше, говорити можна багато, але краще вислухати тих, хто «піднімає український фанк-рок»!

Вмикай Проти Ночі!
АНОНСЫ
Вмикай Проти Ночі!
20.01.2012

Київська ватага Проти Ночі 27 січня цього року пропонує усім своїм шанувальникам увімкнути у програвачах свою першу повнотривалу платівку, яка так і називається: Вмикай! Дата виходу першачка Проти Ночі обрана не випадкова: у цей день гурту виповнюється повних 6 рочків

Гурт «Проти Ночі» покинула фронтвумен Анна Раскі
НОВОСТИ
Гурт «Проти Ночі» покинула фронтвумен Анна Раскі
10.08.2010

Естафету вольканих партій приймає у свою чергу нова учасниця Оля Діброва, яка виконуватиме пісні, уже достатньо відомі меломанам та слухачам «Проти Ночі»

ДОСЬЕ
МилийКЛИП
Милий · 2016
1 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!