Поки молоді

Поки молоді

Патроничі


1. Поки молоді
2. Хвилями
3. Втратив сон
4. Аргумент
5. Дівчина із перцем
6. Хвора уява
7. Прапори
8. Солодкий цукор
9. Твої очі
10. Залишайся
11. Хтось
12. П'яна весна
13. Що зі мною
ВСІ ТРЕКИ

Над своїм дебютним диском Патроничі працювали впродовж року. В нього увійшло 13 різних за звучанням та настроєм треків.

Альбом франківців є одним з найбільш очікуваних релізів осені в українській рок-музиці! Хлопці вже давно зарекомендували себе серед поціновувачів вітчизняної рок-сцени так званої «нової генерації». Дебютник «Поки молоді» вийшов доволі хорошим і практично без претензій. Хороший запис, рівень виконання і головне самобутній матеріал! Порівняти, наприклад, із тими ж франківськими гуртами Патроничів неможливо. Складається враження, що музиканти взяли трошки від Карни, трошки від Фліта, від КораЛЛі, та й від класиків світового рок-н-ролу… Але при цьому – взяли тільки найкраще, і зміксували це все так, що виглядає досить цікаво і (повторюся) самобутньо.

Може, дехто з вас думає: що ж це цей хлопець хвалить практично кожну рецензовану группу? Що тут можна відповісти… Просто вітчизняних гуртів, які грають якісний матеріал стає все більше з року в рік – це переконливий факт! До того ж, «туфту» (а такого теж у нас в країні вистачає, на жаль) ми просто не рецензуємо. Патроничі – не стали винятком у списку класних молодих українських команд. Вони виконують добротний і нешаблонний поп-рок з хорошими мелодіями і цікавими (дещо, правда, в певних місцях вчувається юнацька відверта наївність) текстами.

Трошки по піснях… У «Дівчина із перцем» поєднується, здавалося б, непоєднуване: народні мотиви та (все можливі різновиди) панк-рок. Виглядає свіжо і оригінально! Сопілка додає нотки веселого настрою, ну, а із дримбою не багато хто ризикує експериментувати із рок-команд (після «відоплясовських» «Були на селі» у Патроничів цей інструмент мені чи не найбільше сподобався). Хоч пісні писалися ще до сумнозвісних подій в Україні, та деякі все ж актуальні і сьогодні: «Прапори» – є справжньою антивоєнною піснею. А «Солодкий цукор» – це розповідь про брехню, яку видають за солодку правду… Хочеться ще відмітити пісню «Хвилями». Це, друзі, матеріал, який не поступається творчим доробкам ОЕ в їх кращі часи! Взагалі, важко сказати, які пісні – ліричні чи драйвові – вдаються гурту краще. Кожна композиція несе якийсь свій заряд. А ось, наприклад, саксофон чудово вписується як і в позитивну та запальну «Поки молоді» так і в романтичну та красиву «Залишайся».

Говорити можна довго і по темі, можна критикувати і хвалити, можна казати про «нову зірку в сузір’ї вітчизняного рок-н-ролу»… А можна просто СЛУХАТИ І НАСОЛОДЖУВАТИСЯ якісним саундом, запальними ритмами дебютного альбому Патроничів, адже «Поки молоді» - це музика, зроблена молодими людьми для молодих людей. В першу чергу молодих серцем і душею, для тих, хто не боїться раптових рішень, любить пригоди, мандрівки та музику.

Митько Сяржук


Виконавець:
Патроничі
Назва:
Поки молоді
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
55 Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Франківці «Патроничі» про дебютний альбом «Поки молоді»
ІНТЕРВ'Ю
Франківці «Патроничі» про дебютний альбом «Поки молоді»
17.09.2014

Зовсім скоро платівка, сповнена потужного драйву, гідних рифів та чітких рим, побачить світ. А сьогодні, напередодні цієї важливої та знаменної події для Патроничів, ми спілкуємося із фронтменом гурту Андрієм Гриньківим

Рок з молоком #58. Патроничі
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #58. Патроничі
03.02.2014

«Патроничі» – молодий гурт, створений у 2010 році у с. Крихівці (Івано-Франківськ) складається із 6 учасників. Незвичне поєднання інструментів, хороший настрій, запальні ритми, прості мелодії і щирі тексти – стали основою звучання і стилістки гурту. Сьогодні команда активно виступає та дописує дебютний альбом. Одним словом: про них не треба чути – їх треба слухати! Лідер гурту Андрій Гриньків про минуле, сьогодення, майбутнє «Патроничів»

ДОСЬЄ
Світ наповниться добромКЛІП
Поки МолодіКЛІП
Поки Молоді · 2014
32 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан